2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Benim çok garip bir şey geldi başıma döllenmeden sonra ben tesadüfen doktora gitmiştim. Vajinal ultrasonda 21/02'de 3mm kese görmüştü hatta o zaman sen hamile misin demişti ama beta negatif gelmişti. Bugün de ben keseyi görmek için bakmıyorum dedi anlamadım niye baktı o zaman değişik biri. Görsel eklerim şimdi

Eklentiler

• WhatsApp Image 2023-03-10 at 12.39.25.jpeg
    102,3 KB · Görüntüleme: 78
Cnm rahim duvari kalinligini soledimi kac mm diye bana aynilarni soledide
söylemedi ya. özele gidiyorum aslında ama çok panik haldeyim. bazen kadının ne dediğini bile anlamıyorum mal gibiyim inanki. keseyi de şans eseri gördü zaten. önce kese oluşmamış dedi tam cihazı çekiyordu sanki şurda bir karartı var dedi tekrar baktı. ama tamda emin değil işte. yarın tekrar bakacakmış.

yaa evet işte çok garip bir durum oldu. bende son ilişki günüme göre hesaplayınca dün 4 haftalık hamilesin 5. haftanın içindesin çıktı. demekki değerimde anormallik yok. birazda ikiz olmasından falanda korkuyorumda. çocuk düşüncesine bile çok zor alıştım. birde ikiz olursa yargılamayın beni ama baş edemem, öyle hissediyorum

Fotoğraf ekledim görünüyordur umarım o kese döllenmeden 2 gün sonrasına ait. Nasıl oldu anlamıyorum farklı 3 doktora gittim hepsi şaşkın . Umarım enin de cumartesi çok iyi geçer muayenen

Anladm cnm bnm rahim duvari kalinlasmaya baslamis ama intten baktiginda 15 ustu hamilelik diyorda bnmki daha az cikti ondn endiselendim ins daha kese gozukmeyecegi kdr ufak oldugu icindir. Tsk ederm cvp icin ins guzel hberi alirsiniz yarın. Bu bekleyisler cok sitrsli :)))

Fotoğraf ekledim görünüyordur umarım o kese döllenmeden 2 gün sonrasına ait. Nasıl oldu anlamıyorum farklı 3 doktora gittim hepsi şaşkın . Umarım enin de cumartesi çok iyi geçer muayenen
e keseye bakmıyorsa neye bakıyomuş gıcık oldum doktora şimdi. valla herhalde bu gariplikleri yaşayan ilk biz değilizdir. kendimizi rahatlatmamız lazım. doktor bana ilk aylarda ya hep ya hiç kuralı var sağlıklı olmazsa düşer zaten dedi. ama yani Allah korusunda öyle olunca dünyaya hiç sakat bireyin gelmemesi lazımdı yani. anlamadım ben bu işi. fotoğrafı gördüm benimde senin gibi sağ tarafta o nokta. ama daha minik duruyo. tabii zoomla alakalı olabilir

bana da ilk günler çok ayakta durma dinlen falan dedi. insan öyle dediğinde bile panik oluyor ya. düşük ihtimali mi var diyorum yooo diyo. inşallah hepimiz güzel haberler alırız.

Yok cnm neden yargilayayim. İkiz tabiki zor ben severm ikizi ama bakmak tek kisinin harci degil simdiki nesil cok ozenli cocuk buyutuyor oyuzden yetismek zor ama Rabbim verirse napcn :) herseyin hayirlisi cok artis illada ikiz demek dehil cnm 4 kat artis da bu goruleblr. Bnm gebeliklerm genelde hep iki kattan fazla artar. Misal pazartrsi 110 du bugun 560 yani oncekilerdede hep bole artti ama tekti

Benim de aynı. Adet olacakmışım gibi ağrı var. Bugün daha bı kötü oldu ama bu ağrı bir aydır var bende. İnşallah kötü bir şey olmaz
Âmin canım Allah şifa versin, bir an önce normale döneriz inşallah
İnşallah nasip olursa bende Kasım annesiyim
Hayırlı olsun, hoş geldin Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
Hepimiz aynı gibiyiz sanki Birileriyle paylaşıp, rahatlama ihtiyacı gebelik psikolojisi olabilir mi acaba İlk olunca insan onu bile bilemiyor
Hayırlı olsun canım. 24 Şubata yakın günlerde çatlaman olmuş demek ki Burdaki deneyimli anneler bir şeyler yazacaktır muhakkak ama süreç sağlıklı ilerliyorsa değerlere takılmamak en iyisi Allah sağlıkla büyütsün bebeğini

bana da ilk günler çok ayakta durma dinlen falan dedi. insan öyle dediğinde bile panik oluyor ya. düşük ihtimali mi var diyorum yooo diyo. inşallah hepimiz güzel haberler alırız.
Kontrole gittiğinde sen mutlaka yine yaz Bizim tarihler neredeyse aynı çünkü ben de pazartesigideceğim ne oldu ne bitti haber verrim mutlaka

benim daha ilk gebeliğim o yüzden insan her şeyi düşünüyor ya işte ne bileyim :) o kadar acemiyim ki böyle konulara, zamanla alışacağım artık :) senin ilk değil o zaman kıdemlisin benden maşallah

Kontrole gittiğinde sen mutlaka yine yaz Bizim tarihler neredeyse aynı çünkü ben de pazartesigideceğim ne oldu ne bitti haber verrim mutlaka
oluuur mutlaka söylerim. hamile arkadaşı olduk birbirimize. inşallah sağlıkla gelişirler hep böyle konuşuruz

ayyy bak çatlama günü bile ne demek bilmiyorum o kadar yabancıyım bu olgulara. teşekkür ederimmm. mutlu oldum. hepsi sağlıkla büyüsün inşallah.

benim daha ilk gebeliğim o yüzden insan her şeyi düşünüyor ya işte ne bileyim :) o kadar acemiyim ki böyle konulara, zamanla alışacağım artık :) senin ilk değil o zaman kıdemlisin benden maşallah
Bnm iki dusuk var ama 4 sene oldu en sonki hamileligimin uzerinden inanki bazi seyleri bilmek daha yorucu :)))) ne kadr bilgi okdr endise :))) yani her hanilelikte insan ayni oluyor bence baskasina dermab oluon ama kendine olamion :) Rabbim hepimize saglikli sihhatli nasip eder insaallah

yaa pot mu kırdım yani. kırdıysam seni kusuruma bakma nolur

Ben de evliliğin 4. senesinde öğrendim Daha neler öğreneceğiz bakalım
bende 4. yılın içindeyim ama bu yıla kadar hiç ama hiç istemiyordum. rabbime çok şükür istediğim zaman verdi ama inşallah sağlıklıdır.

Kızlar uygulamada 4+1 görünüyorum. 27 Marta randevu aldım sizce keseyi görebilir miyim o tarihte? Kalp atışı ne zaman duyulur sizce?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…