2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
8+3 karindan ne dersiniz

Eklentiler

• 20230413_153449.jpg
    44,2 KB · Görüntüleme: 24
  • 20230413_153445.jpg
    74 KB · Görüntüleme: 29
Off Benim de randevum yarın tam 7+0 oluyor hala lekelenmelerim olduğu için bir tık gerginim bir de doktorumun cihazı eski olduğu için acaba kalbi atıyorsa görür müyüm ki
İnşallah bence duyulmasa bile atış varsa görülür. Lekelenmelerde sorun olmuyor bence, demekki hala orda ve büyüyor
Randevun kaçta? Hemen haber ver bize de

Kızlar ben yine saçma bir aşerme dışardan döner yesem bişiy olur mu sizce
eğer güvendiğin ve daha önce yediğin bi yerse ye bence. Diğer türlü riske atma :)
Benim de canım McDonalds gibi pis şeyler istiyor ama ağzıma fıstık tıkıştırıyorum. Hayaller ve hayatlar

Ay süper haber o zaman hafta sonu girdi keşke gidip yazdırsaydım ama sabredicez artık
Ahh yakın olsak evde hıc acılmadık var
Kızlar bize makyaj yasak mı? Hiçbir şey mi kullanamıyoruz Organik ürünler kullanın diyorlar ama bilemedim nemlendirici, güneş kremi, fondöten vs ne kullanıyorsunuz? Değiştirdiniz mi?
Ayyy yook ya o kadarda degıl hergun de düğün makyajı yapmıyoruz ya rimel bi kalem bi eyeliner o kadar .
Off Benim de randevum yarın tam 7+0 oluyor hala lekelenmelerim olduğu için bir tık gerginim bir de doktorumun cihazı eski olduğu için acaba kalbi atıyorsa görür müyüm ki
Duymasan da endıse Etme bence duyacaksın ama. Bazen gec duyuluyor cıhazlardan kaynaklı baksana 7 cıkan devlet 9 cıktım nerdeyse özelde Hayırlı haberlerle gel topiğimizin başkanı

eğer güvendiğin ve daha önce yediğin bi yerse ye bence. Diğer türlü riske atma :)
Benim de canım McDonalds gibi pis şeyler istiyor ama ağzıma fıstık tıkıştırıyorum. Hayaller ve hayatlar
Ay evet onları da istiyorum ama onlara hiç güvenmiyorum burda da 7 aydır yaşıyorum ya bilemedim güvenilir bir yer.. açıklamaya hamileyim iyi pişsin yazdım zaten dünki hibi olursa bir ısırıkla biter

Off inşallah bir an önce geçer ne desem bilemedim

Ayy Allah yardımcın olsun valla zor .. Benim popo da yer kalmadı delikten Mosmor üstüne oturamıyorum. İnşallah hemen gecer bu zor günler

İnşallah bence duyulmasa bile atış varsa görülür. Lekelenmelerde sorun olmuyor bence, demekki hala orda ve büyüyor
Randevun kaçta? Hemen haber ver bize de
Çok sağol canım inşallah öyledir burda işler biraz farklı ilerliyor randevu yok kontrol olduğu icin sabah 9 da gidicez öğlen 12ye kadar ne zaman alırsa o zaman giricez kös kös oturup beklycez yani

Hayır işin kötüsü şuan ya bulantım var ya çok acıktım kız ben mide bulantısını ya kabullenmek istemiyorum ya anlamıyorum ha bir de eve yemek kokusu geliyor kesin ve net ama asla anlamıyorum ya ne olduğunu ne bu anlamadım delircem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…