2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Ahh yakın olsak evde hıc acılmadık var 😅

Ayyy yook ya o kadarda degıl hergun de düğün makyajı yapmıyoruz ya rimel bi kalem bi eyeliner o kadar .

Duymasan da endıse Etme bence duyacaksın ama. Bazen gec duyuluyor cıhazlardan kaynaklı baksana 7 cıkan devlet 9 cıktım nerdeyse özelde 😀 Hayırlı haberlerle gel topiğimizin başkanı 🫶🤲🏻
Hahaha ya yüzümü güldürdün çok tatlısın teşekkür ederim 😍😂 zaten duyamasam da 19 unda Ankara'da perinatolog randevum var orda inşallah duyar görürüm ama ne bileyim anladın sen beni şekerim 🤭

Hahaha ya yüzümü güldürdün çok tatlısın teşekkür ederim 😍😂 zaten duyamasam da 19 unda Ankara'da perinatolog randevum var orda inşallah duyar görürüm ama ne bileyim anladın sen beni şekerim 🤭
Ayy o yol dümdüz git git bitmiyo en sıkıldıgım yol 😂😂 Buyuk sehırlerın yakın olmasıda şans aslında.

ikiside mi çiğlide acaba ondan karıstırmıs olabilirim 😬😬 Notta almıştım ama 65 bini duyunca notun üstünü görünmeyecek şekilde karaladım 🤣
Evet evet ikiside çiğlide Kent biraz daha büyük bizim sigortaların orayla anlaşması var geçen aylarda eşim rahatsızlandı orada kaldık kısa süre toplantılar falan yapılıyordu. Personel konuşuyordu. Kalabalık bir ekip geziyordu. O yüzden eminim Kent için söyleniyor bu ama gerçekten devrederlerse iyice pahalı olur bence şuana kadar hiç hastahane fiyatı sormadım gerçi bilmiyorum

Ayy o yol dümdüz git git bitmiyo en sıkıldıgım yol 😂😂 Buyuk sehırlerın yakın olmasıda şans aslında.
Ben Aksaray'da yaşıyorum Ankara Kayseri Konya buralar bana çok yakın ben zaten Ankara'da doğurmayi düşünüyorum kayınvalidemlerin evi dubleks üst katı kendime tahsis ettim rahat rahat takılırım diye ama tabi bundan daha onların haberi yok hahahah 😅

Şu an anlaşmalı oldukları hastane lösante. Ama sanırım ikinci bir hastane olacakmış o da memorial büyük ihtimal dediler.
Koru yok mu , Fiyat ne peki acaba ?
Canım bende medicalparka gidiyorum Gizem Tanrıkulu hocam şuan izinde ama 1 mayısta tekrar başlıcak göreve.Benim hayatımda gördüğüm en tatlı doktor olabilir her sorum için yazabiliyorum ve her soruma çok güzel cevaplar veriyor ben bir önceki bebeğimi kaybettim bir önceki hamileliğimde normalde anılarımdan dolayı değiştirirdim doktoru ama gizem hocayla yoluma devam edeceğim çünkü o zor sürecimde o kadar iyi ilgilendi ki Allah razı olsun her zaman dualarımdadir bir muayene olmanı tavsiye ederim♥️♥️♥️
Medicalpark in da bi kaç yeri var sanırım hangi semtte ki acaba
Kızlar ben yine saçma bir aşerme🫠🫠 dışardan döner yesem bişiy olur mu sizce😤
Valla umarım olmaz çünkü bi kaç gündür iyi pişmiş Sucuk ekmek , köfte ekmek ve tavuk dürüm yiyorum deli gibi canım istiyor

Evet evet ikiside çiğlide Kent biraz daha büyük bizim sigortaların orayla anlaşması var geçen aylarda eşim rahatsızlandı orada kaldık kısa süre toplantılar falan yapılıyordu. Personel konuşuyordu. Kalabalık bir ekip geziyordu. O yüzden eminim Kent için söyleniyor bu ama gerçekten devrederlerse iyice pahalı olur bence şuana kadar hiç hastahane fiyatı sormadım gerçi bilmiyorum
Yaa kesin kesin bana 2-3 ay gıttıgınız yere devam edın hazıranda sizi oraya yönlendırecegim dedi. Çiğli bana çok uzak. Zaten kabul etmeyecektım ama fıyatı duyunca asla dedım .
Ben Aksaray'da yaşıyorum Ankara Kayseri Konya buralar bana çok yakın ben zaten Ankara'da doğurmayi düşünüyorum kayınvalidemlerin evi dubleks üst katı kendime tahsis ettim rahat rahat takılırım diye ama tabi bundan daha onların haberi yok hahahah 😅
Ondan dedım ya o yol uzun dıye aksaray-ankara yolu. Yaaa ne guzel fıkır 😅 cocuga da bakacak bulursun uykusuz gecelerın sabahında 🤓
Bende izmirde doğurayım istedim eşim boşver doğma büyüme buralıyım desin ileride dedi 😅

Ben kayseride Mehmet tayyara gidiyorum eğer yolun düşerse tavsiye ederim.

Yaa kesin kesin bana 2-3 ay gıttıgınız yere devam edın hazıranda sizi oraya yönlendırecegim dedi. Çiğli bana çok uzak. Zaten kabul etmeyecektım ama fıyatı duyunca asla dedım .

Ondan dedım ya o yol uzun dıye aksaray-ankara yolu. Yaaa ne guzel fıkır 😅 cocuga da bakacak bulursun uykusuz gecelerın sabahında 🤓
Bende izmirde doğurayım istedim eşim boşver doğma büyüme buralıyım desin ileride dedi 😅
Evet biraz da otel mantığıyla onlarda kalmak istedim hahaha 😅 ben doğma buyume aksarayliyim ama annem babam göçmen kimlikte Aksaray değil Ankara yazmasını daha çok istediğim için orda doğurmayi istiyorum bir de burası küçük şehir burda doğum paketi fln da yok Allah'a emanet ilerliyor buranın sistemi

Ya ben Kayseri acibademi çok istiyordum ama eşimle düşündük kayınvalidemler Ankara'dan gelecek benimkiler Aksaray'dan gelecek çok kaos olur diye Ankara'yı tercih ettim açıkçası
Benim doktorum öğlene kadar hüma hastanesinde öğleden sonra kendi muayenehanesinde oluyor. Prof perinatolog kendisi. Acaba hangi hastanelerle çalışıyor ben de bilemiyorum doğuma yakın sorup ona göre karar vereceğim. Acıbadem hastane olarak iyi ama doktor olarak tam bilmiyorum

Benim doktorum öğlene kadar hüma hastanesinde öğleden sonra kendi muayenehanesinde oluyor. Prof perinatolog kendisi. Acaba hangi hastanelerle çalışıyor ben de bilemiyorum doğuma yakın sorup ona göre karar vereceğim. Acıbadem hastane olarak iyi ama doktor olarak tam bilmiyorum
Ben de perinatologla ilerliyorum inşallah memnun kalırız 9 ay yüz yüze bakacağız çünkü 🤭

X