2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Allahım sana da bu duyguyu rahatlamayı nasip etsin inşallah dumamız artık sizlere

Aaa 5 ay da az değilmiş ama neden acaba
Kanamayla öğrenmiştik gebeliğimi, bir de betam %40larla artınca, sen hala riskli gebeliksin dedi. Aslında progestan falan da kullanmayı bıraktım ama tutunmayacak çocuktu bu, tutundu diyip garantiye almak istiyor sanırım

Spor salonundaki hocalardan pek bişey bekleme bebeğim. Özel pt tutacaksan evet ama ona da dikkat et hamilelik için bir profesyonelliği var mı vs. O parayı pilatese vermek daha mantıklı
Off valla bilmiyorum böyle tombiş hamile kalmasaydım iyidi aksi gibi gece acıkıyorum bide çok kilo almadan atlatırım inşallah yürüyüş yaparım havalar ısındı yediklerime dikkat edeyim diyorum ama canım her şeyi istiyor

Kızlar bulantı hapım bitti bugün bütün gün midem bulandı herşeyden öğürdüm durdum yine o eski günlerdeki gibi olmak istemiyorum bu ilacı sağlık ocağında tekrar yazdırabilirmiyiz dr randevuma baya var

İlk aklıma sen geliyorsun yarın deyınce zaten .. Hayırlısıyla gıt hayırlı haberlerle gel .. Zaten sen rısklı dönemleri gectın hersey yolundadır merak etme dualarım seninle ve miniğinle
Yazıyo canım saglık ocagı

bende suan 7+4 um.
24 nisan a verildi randevum.5.haftamda gitmistim senin gibi.ilk dr um erkek ve yabanciydi.aslinda turkiye de hic takintim yoktu ama burda cok baskaydi bir daha gitmem erkek dr a. örtu vermediler kabinden catala oyle yürüdüm karsimda taburede oturuyordu catala cikarken cok rahatsiz ediciydi.bende sizin gibi tedirginim ama normal prosedur de burada 9. haftada cagiriyorlar.insallah Allah a emanet tedbirli olalim

Ay süper haber o zaman hafta sonu girdi keşke gidip yazdırsaydım ama sabredicez artık

Kızlar bize makyaj yasak mı? Hiçbir şey mi kullanamıyoruz Organik ürünler kullanın diyorlar ama bilemedim nemlendirici, güneş kremi, fondöten vs ne kullanıyorsunuz? Değiştirdiniz mi?

İlk aklıma sen geliyorsun yarın deyınce zaten .. Hayırlısıyla gıt hayırlı haberlerle gel .. Zaten sen rısklı dönemleri gectın hersey yolundadır merak etme dualarım seninle ve miniğinle
inşallah. Herkes için tek dileğim bu. Evet riskli dönemleri geçtim ama o kadar kalp durması duyuyorum ki rahat edemiyorum. Hiç bitmeyecek bir endişelik hali mevcut bende de. Yarın doktorum umarım rahatlatır beni.

Off Benim de randevum yarın tam 7+0 oluyor hala lekelenmelerim olduğu için bir tık gerginim bir de doktorumun cihazı eski olduğu için acaba kalbi atıyorsa görür müyüm ki

Off Benim de randevum yarın tam 7+0 oluyor hala lekelenmelerim olduğu için bir tık gerginim bir de doktorumun cihazı eski olduğu için acaba kalbi atıyorsa görür müyüm ki
Ben tam 7’de gördüm aslında doktorum bence biraz daha küçük dedi ama hiç duymamış gibi yaptım kafamı karıştırmak istemiyorum zaten ilerde haftalarını yakalıyorlar cihaz eskiyle bişey diyemiyorum inşallah duyarsın

Aa benim doktoruma sordum ben cilt saç vs ürünlerini sadece cilt altı yani dolgu botoks gbi şeylerin yasak olduğunu söyledi
Bende şuana kadar oje ve makyaj malzemesi kullanmadım. Ama renkli güneş koruyucum var shıseıdo marka onu kullanıyorum. Doktorum hiç birşeye yasak demedi açıkçası. Alkol ve sigarayı söyledi sadece okadar

Biz keseyi 5.haftanın sonunda görmüştük. 7+2 yarın kalp atışı ve kontrol için gideceğiz risk tam olarak ne zaman geçiyor acaba 3.ayın sonu gibi mi düşünmek gerekiyor?

Kalp atışını mi gördün canım yoksa keseyi mi ? Ben zaten doktoruma da söyledim dinlemek istemiyorum ekrandan görsem yeter

Mucize olmuş cidden . Ben dış gebeliğimi kanamayla öğrendim iki günde ancak %40 larda artış vardı ve kese görünmeyince de zaten kesinleşmişti Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin seni beni hepimizi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…