2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Bulantılar bünye ile alakalı gerçekten kızımda da hiç olmadı bunda çok korktum sütlü kahve içince hep çıkardım gaz sancılarım oluyo sadece süt içmeyince hiç bulantım olmuyo çok şükür korktum ikiz olunca çok çekerim diye umarıım böyle devam eder tatlı delisiyim ben canım hiç çekmiyor iştahsızlıkta var bide yiyemiyorum fazla

Ben de de bir tatlı isteği sorma oğlumda da hep ekşi yemiştim ne tuhaf ya

Kızlar bu arada benim hiç bir belirtim kalmadığı gibi . Karnımda dümdüz oldu . Hatta dün bunlar da beni korkutuyordu .
Meğer şişmiş benim göbek değilmiş 8. Hafta sonuna dogru gıttı agrı sızı herşey . Aklınızda olsun bosuna tedırgın olmayın. Ben gittim siz telaşa kapılıp gitmeyin doktora

Valla ne güzel ya biz de burada beyaz nohut leblebi yiyelim bulantı geçsin diye

Valla ne güzel ya biz de burada beyaz nohut leblebi yiyelim bulantı geçsin diye
Ben demir ilacı içtim tabi sen unut dokunan ilacı iç aksama kadar kustum Aksam eşime dedim ki dünya varmış kusmamak yemek yemek ne buyuk nımetmiş
Bak madem suyunu lımonla oda güzel oluyor bıde nane lımon yap ben tek onunla tüm günü gecırdım bide leblebi

Ay senin bir gün bulanmış kız bir de bize baklimondan tiksindim inanır mısınnn yaklaşamıyorum yanına arkadaşın biri limonata iç demişti bende denicem diyorum nereye deniyosun kafa gitti cok zorlanıyorum günü kurtardıgıma şükrediyorum artık bi sağlıklı yediğim şey incir hurma

Kızz hurmayı cok yeme daha baslardayız . Dogumu kolaylastırsın dıye son ay yenıyo o Gececek bu günler elbet o zaman göbek tokuşturcaz Tost fılanda mı yıyemıyoaun hanı kaşarlı fılan tuzlu peynırde kat arasında mıdenı bastırır belkı yagsız .

Ben de de bir tatlı isteği sorma oğlumda da hep ekşi yemiştim ne tuhaf ya
Bende kızımda bi yaz meyvesi yemezdim normald nasıl yemiştim, ama kızımda sonra çok tatlı yedim şuan bişey yiyesim yok hemen doyuyorum zaten kilom var bi yandan seviniyorum almayım çok en azından

9+6 dan önden bırtlayan göbeğimle bakışıyoruz şuan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…