2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Çok şükür büyüsün kocaman olsun bebişler

ay çok şüküüüüür , çok sevindim ama ben biliyordum :)
Yaa ama şaka gibi hiç kanama alanı yok doktor dıyor son 1 ay sonra daha azalır rısk sende rahatlarsın dıyor . Bol bol dınlen dedi . İğne yazdı bayramda da vurun dedi .
Allahım çok şükür Kontrole giden mutlu gelsin inşallah ..

R
abbim hepimize saglikli evlatlar versin.haklisiniz .evet bugun aradilar beni ve pazartesi sabaha randevum verdiler hele sukur…saglik olursa 7+3 olacagim o vakte kadar kalp atimi duzelir insallahilk defa bir kadin dogum uzmanina gorukecegim derdimi anlatip ilac isteyecegim insallah gec kalmamisizdir

Kızlar ben bu sigorta işleriyle ilgili hiç birşey bilmiyorum. Biz eşimle öğretmeniz bu ağustos da tayinciyiz nereye gideceğiz o da belli değil. Burda gittiğimiz özel doktor var burdan gidene kadar onunla idare edeceğiz ama sonra ne olacak bilmiyorum. Bende miyom olduğu için normal doğum olmuyor sezeryan olacak o günleri görelim tabi inşallah devlette doğum istemiyorum özelde ne kadar oluyor acaba

Gittiğin yere baglı burda egemed 10 bin dedi mesela . Ama buyuksehır ve daha kapsamlı hastaneler 20-30 dıye gıdedebılıyor

Tayinci olunca mecbur biraz akışa bırakmak gerekiyor. Ben de öğretmenim ve evimin yakınındaki hastaneye asla gitmem diyordum. Sürekli doktor araştırıyordum gebelik düşünmeye başlayınca. Bir arkadaşım merak etme bebiş kendi doktorunu bulur demişti ve gerçekten de gitmem dediğim hastanede içime çok ama çok sinen bir doktora denk geldim seninki de bulur inşallah. Sağlık sigortası için geç kaldık zaten

Bende oyleyim isle ev arasi 1 saat otobuste ayakta geliyorum sanki 10 saat ayakta durmus gibi bi fena oluyorum

Ben direk spora yazılmayı düşünüyorum oradaki hocalar sonuçta durumuma göre ilerletir film cidden kilolu hamile kaldım daha fazlasını almaktan çok fena korkuyorum
Spor salonundaki hocalardan pek bişey bekleme bebeğim. Özel pt tutacaksan evet ama ona da dikkat et hamilelik için bir profesyonelliği var mı vs. O parayı pilatese vermek daha mantıklı

Çoook ağladım bosuna bebeğimi üzdüm 8+6 ölçtü doktor maşallah gayet ıyı kanıyo manıyo ama buyuyo dıyo kereta
Allahım herkese guzel haberler versın ilk size yyazdım

Dedim işte... Bı kurt düşmeyegörsün içimize işte

Aaa 5 ay da az değilmiş ama neden acaba
Bazı doktorlar risk almayı hiç sevmiyor, benimki de henüz izin vermedi. Hamilelikte nabzı artıran sporları asla istemiyorlar, bebek için tehlikeli bir dururummuş vücut çok ısındığı için. İşte böyle hafif hafif az haraketli pilates :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…