2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Amin canımm evet cok güzel cok iyi yapmışsın

Çok teşekkür ederim canım benim şu an bende kendimi salmayacagim en azından diğer gebeliğim için sağlıklı bir surecim olsun istiyorum güçlü olmak zorundayım. İnşallah Allah sağlıklı bir bebek nasip eder bize

Kızlar benim gün içinde evde iş yapıyorum ya bacaklarım ağrıyor yav. Dün yemek yaptım 3 çeşit toplasan bi saat mutfaktaydım sanki bir sürü iş yapmış gibi yoruldum. Bugün de çamaşırları attım yatak odasını topladım vs derken pilim bitti bacak ağrınız oluyor mu?

Off hem de nasıl. Ben de bugün biraz iş yaptım ama ne hal kaldı ne bir şey benim bi de hem bel ağrısı oluyor hem de bacak komple diz kapaklarım falan çok feci ağrıyor

Böyle birşeye denk geldim. Folatın otizm riskini azalttığını söylüyor.
Mehmet Fatih Karslı benim doktorum burda görünce çok sevindim heheheh kendisi perinatolog eşi de kimyager o yüzden söylediklerine çok güvenirim. ben bu doktor sayesinde 5 yıl sonra hamile kaldım o kadar tatlı o kadar iyi bir adam ki anlatamam

Gebeliğin kaç haftalıktı bilmiyorum ama 5+5de olmuştum kürtajı ilk gebeliğimde üniversite hastanesinde olduğum için patolojiye göndermişlerdi aldıklarını herhangi kayda değer bir sonuç çıkmamıştı bende maalesef. İnşallah çok çabuk atlatırsın herşeyi dualarımız seninle..

Off hem de nasıl. Ben de bugün biraz iş yaptım ama ne hal kaldı ne bir şey benim bi de hem bel ağrısı oluyor hem de bacak komple diz kapaklarım falan çok feci ağrıyor
Evet hem belim hem bacaklarım ilk aylarda olur mu bu bacak ağrısı acaba doktoruma soracağım gittiğimde

Çok teşekkür ederim. 7+1 olmam gerekiyordu şu an ama ilerlemesi ne yazık ki. Araştırma Hastanesi'nden talep oluşturdum. Randevu açılınca alacağım

Bu arada kızlar doktorum ilişki konusunda yineledi bir sorun olmaz diye ama benim durumuma göre olabilir kesen güzel iyi yerleşmiş diye ekledi kanama görürsek yasaklarız dedi yatış pozisyonu ve gerneşme için de şuan yapabilirsin bunların hepsi ileriki aşamalar diye iletti saç boyamayı da 3. Aydan sonra olur konuşuruz zaten dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…