2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Hangi şirket acaba ismi nedir? Artık tr de yapılıyor bi çok firma var evet

Korkmayın inşallah işlemler eskisi gbi değil diye anlatmıştı ablam o da doktor plastik uçlu aletlerle ve vakum yöntemiyle yapılıyormuş eğer istersen bir ay sonra tekrar gebelik düşünebilirsin demişti. Gerçekten de uyandıktan sonra hiç bir olumsuz durum hissetmedim sanki hiç bişe yaşamamışm gibiydi. Bir sonraki gün hatta kızımı anıtkabire gezmeye götürmüştüm çocuk yazık durumumdan etkilenmesin diye . İçinizi ferah tutun her şey yoluna gircek inşallah

Evet doktorum bahsetti biraz. Vakumla alacağız diye 5 dakikalık bir işlem dedim yarım saate taburcu olursun diye. En azından süreçlerin zorlu geçmeyecek olmasına sevindim. Mental olarak da çöküntü yaşayıp hayata küsmek istemiyorum çünkü. İnşallah sıkıntısız şekilde geçer hepsi

Canım çok geçmiş olsun. Lütfen ama lütfen bu sorunun nereden kaynaklandığına odaklan. Genetik tüm testlerinizi yaptırın.

Canım çok geçmiş olsun. Lütfen ama lütfen bu sorunun nereden kaynaklandığına odaklan. Genetik tüm testlerinizi yaptırın.
İlki için genetik bir teste gerek yok dedi doktorum ama sanırım devlette tıbbi genetik bölümü var. Anladığım kadarıyla benden ve eşimden kan alarak süreç ilerliyor. Eğer randevu bulabilirsem o bölüme gideceğim. Doktorum şimdi isterseniz yaptırabilirsiniz ama çok pahalı dedi kendimiz gidip yaptırmak istersek. Devlette yaptırılan bir şey sanırım bir araştıracağım. Yaptırmış mıydınız eşinle canım süreçler nasıl biliyor musun

Evet tıbbi genetik bölümüne gidin bir tüp kan alınıyor herşeye bakıyorlar. Sakın doktorunu dinleme. Sen hazır yaptır ki elinde bir donen olsun. İkinci için için daha rahat ederek başlarsın. Ben çok eskiden yaptırmıştım iki ay içinde sonuç çıkmıştı şimdi daha erken çıkıyordur

Evet zaten kendisi de söyledi bununla ilgili net çalışmalar yok. Ben emin olalım daha ilk hamilelik diye önermiyorum dedi. Öneren başka doktorlar olduğunu da söyledi. Sadece doktor böyle deyince insanın içine sinmiyor zaten odaklanamayız bile o an umarım bir dahaki kontrolde artık rahat bırakır

Zaten kürtaj süreçlerinden sonra 6-8 hafta çocuk planlamayın sonrasında bazı testler yapcaz tamamsa çocuk planlarsiniz demişti. Biz de yazın biraz kafa dagitalim istiyoruz.co sürece mutlaka sonuclar çıkacaktır diye düşünüyorum

golden-snitch hakkında hayırlısı olsun inşallah Rabbım tez vakitte sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin sana , bizim de ne olacağımız belli değil ki Allah a emanetler nasibiyle
Stres yapmayın sakın,sağlıkla kucaginiza almanızı canı gönülden istiyorum

golden-snitch Canım benim çok üzüldüm gerçekten çok dua ettim içimde hep umut vardı ama her şey nasip demek ki. Şu an en önemli şey senin sağlığın. Sen iyi ol her anlamda, sonrasında inşallah sağlıkla bebeğini kucağına alacaksın tüm kalbimle inanıyorum

Kızlar bu sağlık sigortasını ben de sigortacı bir tanıdığa sordum. Öncesinde yapılması gerekiyormuş şu an yaptırırsan o doğum paketleriyle ya kafa kafaya gelecek ya da onu bile geçecek dedi. Ben de vakit kaybetmeden hemen bi doğum paketi aldım ankaradayım zor oldu karar vermek ama içime sinen doktoru buldum sonunda çok şükür

Hangi hastaneden aldın acaba ?

Çok üzgünüm Allah sabır versin

Hangi hastaneden aldın acaba ?
Hastane değil de özel klinik. Aşkın Evren Güler. Çok tatlı çok ilgili bir doktor gerçekten. 2 sene önce arkadaşım da onda doğum yapmıştı çok memnun kalmıştı o yüzden görüşmeye gittim. Gittiğim gibi de anlaştım zaten. Başka gittiğim bir doktor vardı o proftu aslında ama çok ciddi bir adam. Bir de genelde uğraşmamak için mi bilmiyorum ama sezaryen yapıyor bildiğim kadarıyla o yüzden vazgeçtim ondan. Yani ben bu süreçte biraz enerjik biraz eğlenceli bir doktor aradım ne yalan söyleyeyim.

Ya takip ettiğim bi doktor mükemmelll karısıyla beraber hatta çiğdem güler bence süreciniz harika olcak

Ya takip ettiğim bi doktor mükemmelll karısıyla beraber hatta çiğdem güler bence süreciniz harika olcak
Yaa hepimizin süreci mükemmel olsun çok istiyorum
Evet evet eşi de çok tatlı biri. Hatta kilinikte 3 doktorlar. Bana dedi ki Aşkın hoca, en büyük avantajın herhangi bir durumda başında 3 doktor olacak. En çok bu içime sindi düşününce. İnşallah hepimiz çok güzel bir süreç geçirip bebişlerimizi sağlıkla alırız kucaklarımıza

Merhaba , özel hastanelerde paket olarak sunuluyor bunun dışında hamile kaldıktan sonra doğum sigortası da var bunun fiyatı biraz daha pahalı oluyor. Sompo sigorta Bursa ve diğer illerde Medicanayı kapsıyor mesela Bursa için 9 muayene ve doğum 23 bin demişlerdi bana. Hangi şehirdesiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…