2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Bende ayrılıyorum Kasım annelerinden 2 haftadır kalp atımı için geliyordum bugün normalde olması gerekmiş ama yok kalp atışı kürtaj dedi doktor
Kesin mi ? Sen de eminmisin yani ne hissediyorsun başka doktora gıtmeyı düşündün mü ?
Selam kızçelerrr. Ramzi teorisine göre, anlayan varsa, ya da içinizden geçen bir tahminde bulunur musunuz. Kız mı? Erkek mi?
İçimden kız geçti
Aslında normal olan abartmadan aynı sekilde devam etmek. Ben zor elde ettiğim için kızımdada hiç yeltenmedim bundada sanırım yapamam.
Birde lekelenmem olunca doktor yasak dedi eşim duydu töbeee artık kardeş gibi kalırız
Doktoruna sor gidince mutlaka ..

Senin zaten doktorun uyarmış canım ilişki yasağı gelmiş 12 den sonra sen de rahatlarsın belki

Ay çok güldüm biz de 4. Yılımıza girdik evlilikte ilk defa bu kadar özlem duyuyorum kocama dediğin gibi her hareketi farklı geliyor şuan. Normal gelip yanağımdan öpüyor mesela parfüm kokusu burnuma geliyor yapışasım geliyor sjdhshshshs neyse sakinim

Bende 7 haftalık hamileyim Allaha şükür benimde hiç lekelenmem kanamam olmadı. İlk öğrendiğimizden beri ilişkimiz devam ediyor Allaha şükür bir sıkıntı görmedim. 5 haftalıkken zaten doktorum şey demişti ilişkiyi yasaklamıyorum ama kanaman olursa mutlaka haberim olsun dedi

Soracağım canım unutmazsamişte o ya bişey olursa düşüncesiyle zaten ilişkiye de odaklanamazsın diye düşünüyorum

Muhtemelen benim doktorum da aynısını söyleyecektir çünkü hiç yasaktan bahsetmedi.

Çok erken, benim de bebek görünmedi. 2 faklı doktordan takip ediyorum, ikisi de bakacağız dedi, hatta 6+4 te doktora gittim, bu bir sorun mu dedim hayır hiç bir sorun yok içini ferah tut haftaya bakacağız dedi, diğer doktora 7+1 de gittim o da haftaya bakacağız dedi, size nasıl 6+1 de kürtaj dediler anlamıyorum bu doktorları, kesenizin şekli mi bozuk, keseniz var benim gibi bebek mi yok, ya da kalp atışı mı yok neye istinaden kürtaj dediler size ?

Libido tavan gerçekten. Sonuçta başkası değil ya eşimiz yani Bir yerde okumuştum. İlişkinin yasak olmasinin nedeni aslında ilişki sonundaki kasılma ve gevşeme olayiymiş. O da işte tutunma aşamasinda sıkıntı yaratabiliyomus. Yerleşme aşamasında zaten hassas olunduğu için içerdeki damarlar kanama yapabiliyormus. Tabi herkeste olacak diye bir şey yok. Şu an 10+6 haftaligim. Ne zaman çocuk tutunacak acaba

6+1 çok erken değil mi kalp için bir hafta daha falan beklemenin size zararı var mıymış?
Allahım inşallah nasip eder
Kese bozulmuş dedi malesef 3 haftadır gidiyorum bebekte gelişmiyordu normalde 8 olması geriyordu ama 6 haftalık 3 doktor gördü renkli bakıldı ama yok

Bir 6+1de ilaçlı denemiyorlar mi düşük için. Daha çok küçük ya
Süreçleri tam bilmiyorum ama ben dün ilişki,+yumurtlama dönemi tahminimce 6+6ydim ve doktor bana 2 hafta bekleyelim dedi.6+1 çok erken geldi bana belki geç dollendi

Bebek 3 haftadır görünüyor ama gelişmiyor her hafta kalp atışı için gittim ama yok geçen hafta silik bi şekilde var gibiydi ama 1 hafta sonra gittiğimde gene yok malesef 3 doktor gördü detaylı ultrasonda bakıldı kürtaja karar verildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…