2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Erkek gibi teoriye göre canım karından bakılmış. Kesenin içerisinde bebek solda yani bize gorede solda ve erkek. Eğer bebek sağda olsadyi kız idi. Vajinal olsaydı kesenin içinde bebek solda olunca kız oluyor sağda olunca erkek oluyor🤗🥰
Bana da yorum yapar mısınız 6 haftalık karından

Eklentiler

• D2B7A34B-A58B-48AA-815E-F51EDA233C3F.jpeg
    D2B7A34B-A58B-48AA-815E-F51EDA233C3F.jpeg
    156,9 KB · Görüntüleme: 64
Kasım anneleri grubunu çok seviyorum 🙏❤️ kötü haberlerde üzülüp , mutlu haberler alınca seviniyoruz. Bunlar çok insani duygular olsa da, bu kadar iyi kalpli insanın burda denk gelmesi müthiş oldu❤️
Tabiki gidip güzel haberlerini alayım da, ayrıntılı olarak yazacağım. Senle biz hafta olarak önde gidiyoruz, bilgilendirme konuşması bizden olsun 🐣🐣
@Al_pi cim bugün çıkar çıkmaz yaz lütfen, iyi haberlerini dört gözle bekliyorum 🙏
Evet öyle oluyor. Sanırım ekime katilmamiz lazımdı ama doğum 2 kadın olarak gözüküyordu. İlk çocuk olunca erken doğma ihtimali gelmiyor insanın aklına. Ama olsun. Burda da çok güzel bir ekip olduk ❤️ dediğin gibi önden gidince bilgilendirme konuşması bize düşüyor sanırım ☺️ o kadar gün geçti küçük de olsa faydamız olmuşsa veya olacaksa ne mutlu bize ❤️ cumartesi gününe az kaldı dikkat et kendine canim

Selam kızçelerrr. Ramzi teorisine göre, anlayan varsa, ya da içinizden geçen bir tahminde bulunur musunuz. Kız mı? Erkek mi?

Eklentiler

• 2DF436BE-338C-4A45-85EF-D1C7E52021A6.jpeg
    2DF436BE-338C-4A45-85EF-D1C7E52021A6.jpeg
    57,3 KB · Görüntüleme: 57
Günaydın güzel anneler, bişey soracağım, toksoplazma testleri nedir ve yaptırdınız mi? Doktorum isteriz dedi ama ben daha önceki hamileliklerimde böyle bi test yaptirdigimi hatırlamıyorum
Ben yaptırdım kedi köpekten bulaşabilecek virüslere karşı direncin var mı ona bakıyor. Daha önce böyle bir hastalık geçirdin mi falan filan. Mesela ben daha önce böyle bir hastalık gecirmemisim ama bağışıklığım da yok. Hayvanlardan uzak dur kedi köpek pisliği temizleme dedi de evde yok zaten. Bir kuşum var o da sorun değilmiş. Şekerine bakıyor. Hepatit b-c ye bakıyor. Bağışıklığın var mı diye. Vücudundaki demire falan bakıyor. Genel olarak virüs var mı ona bakıyor işte. Ona göre de aksiyon alınıyor işte

Kızlar biraz özel bir soru olacak ama dileyen cevaplasın🤭 9 haftalık gebeyim eşimle en son 20 şubatta birlikte olduk🫠 yani neredeyse iki ay olacak. Ona kalsa zaten böyle okey zarar veririz korkusu benden daha fazla. Ben de bu haftalara kadar hiç aklımdan bile geçmiyordu çok korkuyordum. Ama şimdi eşim sürekli rüyama giriyor🤭😳 başından beri normal giden bi gebelik sürecim var lekelenmem vs çok şükür hiç olmadı .doktorumda yasak veya değil herhangi birşey söylemedi. Sorsam kesin birlikte olabilirsin diyecek ama ben ne zaman aşarım korkularımı bilemiyorum🫠siz nasıl geçiriyorsunuz bu süreci ya da ikinci gebeliği olanlar da yazabilir mi?

Kendi dedi canım 8+5 şu an ama ben 7+1 ölçtüm dedi. Sorun olur mu dedim yoo yoo dedi . Açıkcası ben günümü bilmiyorum eskiden hep 14. Gun yumurtlardım ama 6 sene oldu hıc takıp etmedım ki acaba gec mi yumurtladım diyorum gec mi döllenme oldu .
Ee canım ne güzel işte doktorun da sıkıntı görmemiş maaşallah 😍 sen lütfen stres yapma evet geç yumurtlamis olabilirsin ❤️

Kızlar biraz özel bir soru olacak ama dileyen cevaplasın🤭 9 haftalık gebeyim eşimle en son 20 şubatta birlikte olduk🫠 yani neredeyse iki ay olacak. Ona kalsa zaten böyle okey zarar veririz korkusu benden daha fazla. Ben de bu haftalara kadar hiç aklımdan bile geçmiyordu çok korkuyordum. Ama şimdi eşim sürekli rüyama giriyor🤭😳 başından beri normal giden bi gebelik sürecim var lekelenmem vs çok şükür hiç olmadı .doktorumda yasak veya değil herhangi birşey söylemedi. Sorsam kesin birlikte olabilirsin diyecek ama ben ne zaman aşarım korkularımı bilemiyorum🫠siz nasıl geçiriyorsunuz bu süreci ya da ikinci gebeliği olanlar da yazabilir mi?
Aynısını ben yaşıyorum aynı şeyleri yaşadığım biri varmış şükür :) Ben garibim sanıyordum. Cuma günü doktora gideceğim bakalım o ne diyecek. Bir sorun yok şuan bende de ama insan biraz korkuyor vallahi :) O zamana kadar cevap yazan olmazsa doktorun cevabını yazarım sana da. Daha önceki doktorum haftada ikiyi geçmeyecek şekilde yavaş yavaş olabilir aslnda demişti ama ne bileyim.

Aynısını ben yaşıyorum aynı şeyleri yaşadığım biri varmış şükür :) Ben garibim sanıyordum. Cuma günü doktora gideceğim bakalım o ne diyecek. Bir sorun yok şuan bende de ama insan biraz korkuyor vallahi :) O zamana kadar cevap yazan olmazsa doktorun cevabını yazarım sana da. Daha önceki doktorum haftada ikiyi geçmeyecek şekilde yavaş yavaş olabilir aslnda demişti ama ne bileyim.
Şu durumda haftada bir yapabilsem bile yetecek djdjdhehehe her gün kocamı görüyorum rüyamda neredeyse. Kimine göre ilişkiyi bırakmamak lazımmış ama gel de anlat kendine . Belki 3 aydan sonra kafam rahatlar ama bir ay daha beklemek demek 😂

Şu durumda haftada bir yapabilsem bile yetecek djdjdhehehe her gün kocamı görüyorum rüyamda neredeyse. Kimine göre ilişkiyi bırakmamak lazımmış ama gel de anlat kendine . Belki 3 aydan sonra kafam rahatlar ama bir ay daha beklemek demek 😂
Yani açık açık söyleyeyim ben de öyleyim artık ben diretiyorum yeter diye. Adamcağız da korkusundan bir şey istemiyor :oops::rolleyes: Ben deneyelim diyen tarafım hep hormonlar sanırım kjfhgfdj

Benim başlarda kanamam olduğu için bize yasak tuttu ilk 12 hafta için. Haftaya serbest bırakacak muhtemelen ama benim de içimde ya zarar gelirse korkusu başladı. Aynı şekilde rüyamda bile gördüm 🥲🥲 Kadının rahat hissetmesinin çok önemli olduğunu düşünüyorum. Yavaş yavaş devam edicem sanırım bi anda akışına bırakamam gibi geliyor bana🙃

Merhabalar ben de kasım annesi olacağım inşallah şu ana kadar uzaktan takip ettim . Yazın bir düşük yaşadım bu defa temkinli gidiyorum o yüzden. Benim Allah izin verirse ikinci çocuğum olacak doktor günlük hayatıma devam edebileceğimi söyledi cinsellik anlamında da ilk gebeliğimde de aynı şeyi söylemişti ve çok şükür bir sıkıntı yaşamamıştık. Haftada şu kadar tarzı bir sınır bile koymadı. Sadece ağır kaldırma ağır iş yapma tarzında uyarıda bulundu.

Dün eşim röntgen çektirdi. Röntgen fotosu bile çekici geldi adamın 😁 ben düşük tehlikesi gecirdiigim için 2 hafta daha yasak. Doktor kontrolünden sonra bakacaz artık da kocamı özledim gerçekten. Ayıptır söylemesi eşim duştan çıkınca bir an onu öyle gördüm. Onu öyle görmek o kadar tuhaf geldi ki unutmuşum adamı resmen. Zaten yeni evliyiz. Henüz Ağustos sonunda evlenmiştik. Şubatta da hamileydim. O zaman bu zamandır da bir şey olmuyor zaten aramizda

X