2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Ahahaha evet ya o gebeliğin son aylarından özellikle korkuyorum öyle büyüyor ki göbekler ,bırak ilişkiyi hareket edemiyor insan . Ayakkabımızı bağlayamayacağız uyuyamayacağız of çok korkutucu

Arkadaşlar çok önemli bir problemim var, ankarada yaşıyorum, doğum paketi alıp devam edeceğim bir kadın doğum doktoru arıyorum. Bilgisi ve önerisi olan herkesten yorum bekliyorum. Medicalpark Batıkent de Neslihan Yerebasmaz’a gittim daha önce, iyi bir doktor ama elektriğim tutmadı biraz beni tersliyor gibi geldi. Benimde ilk gebeliğim doktor konusunda pek bilgimde yok önerisi olan varsa çok sevinirim.

Hangi semtdesin?

Kesinlikle ben doktorum haftada iki maksimum demişti ama ben hala cesaret edemiyorum

Ya me güzel açıklamış doktorun. Demek ki her doktorun görüşü farklı bir konuda .

Kızlar ben şu an 49 kilo falanım yazın 5 aylık falan oluyor işte inşallah kaç kilo alınır yaza kadar acaba ortalama yazlık birşey alcam 34 beden giyiyorum normalde 36 olur mu acaba 34 de devam eder miyim ki

Kızlar ben şu an 49 kilo falanım yazın 5 aylık falan oluyor işte inşallah kaç kilo alınır yaza kadar acaba ortalama yazlık birşey alcam 34 beden giyiyorum normalde 36 olur mu acaba 34 de devam eder miyim ki
Bende 48 kiloyum, 34 beden bazen bol gelir(di) ancak yazın 36 bedene anca girerim diye düşünüyorum. Bünye ile de çok alakalı tabi ama benim karnım belirginleşmeye başladı,

Bende 48 kiloyum, 34 beden bazen bol gelir(di) ancak yazın 36 bedene anca girerim diye düşünüyorum. Bünye ile de çok alakalı tabi ama benim karnım belirginleşmeye başladı,
Ay bu kiloları görünce içim eriyor üniversitedeyken bu kilodaydım ya

İkiz üçüz arkadaşlar nerdeler acaba nasıl ilerliyo merak etiyorum 12. Haftada 2 li test değilde detaylı öneriyolar bugün kızım da detaylıya girdiğim doktoru aradım fiyatı ne oldu diye merak ettim yoğun bi doktor yarın ki muaneme göre doktorada sorup randevu alıcam recep has ikiz 2500 dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…