2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Kesinlikle sağlıklı olsun da🙏 ama iki oğlun varsa bu sefer kızın tadına bakarsın umarım ben de anladığımdan değil eğlencesine 🌸
İnşallah canım, iki tarafta da 4 er erkek torun var, gönlüm ister ama bizden kız çıkar mı bilmiyorum ☺️

Kızlar böyle bi yazı okudum, bugün benim bebeğim 6 hafta civarı, Dr kalbin attığını yanıp sönüyor gibi diye bana gösterdi ama sesi actiginda çok küçük olduğu için net duyulamadi, bana Dr cuma gel kalp atışını net şekilde dinleyelim dedi ama bu yazıyı okuyunca tereddüt ettim ben, siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

Eklentiler

• Screenshot_2023-04-11-21-20-02-269-edit_com.facebook.katana.jpg
    Screenshot_2023-04-11-21-20-02-269-edit_com.facebook.katana.jpg
    187,5 KB · Görüntüleme: 64
Kızlar doktordan doktora ciddi fark var bugün net anladım. Dünkü gittiğim doktor çok övülen bir Dr ama nesini övüyolar anlamadım.
Bugün herşeyi doktora anlattım. Kendi doktorumu da tanıyor. Dün beta düşük çıktığı için gelmiştim dedim Dr gözlerini bı devirdi doktorların beta çok umrunda değil anladıgim kadarıyla. Gel bakalım dedi karından çok çok az gördü yine alttan baktı. 1 Nisan'da kendi doktorumun verdiği görüntüyü de götürdüm. Kesen gayet büyümüş dedi. Ben bu 1 Nisan'daki keseyi görsem 4 haftalık derdim dedi. Bugün büyümüş ve ben buna bu boş gebeliktir falan diyemem dedi. Ayın 25ine kadar beklemeliyiz her şey olabilir. Boş gebelik de olabilir ama kalp atışı da duyulabilir dedi. Lekelenmeyi hiç umursamadı bile progestana devam et dedi. Bir anda boş gebelik bu kürtaj olmalısın denirse tabii stres olursun ve kanaman olabilir çok normal dedi. Progestan ve folik asitine devam et hiç acele etme 25ini bekleyelim dedi, kesen buyuyorken bu boş diyemem dedi. Umudumu kesmiştim süreçlerden korkuyordum ama beni o kadar rahatlattı ki kanama alanı görmedi demek ki bakınca lekelenmeye takılmadı çünkü.
Herhangi bir olumsuzluk yaşarsanız kesinlikle bir kaç doktora daha gorunun ben kendimi yine hazırladım ama icimde de minik bir umut tanesi var hala

Kızlar böyle bi yazı okudum, bugün benim bebeğim 6 hafta civarı, Dr kalbin attığını yanıp sönüyor gibi diye bana gösterdi ama sesi actiginda çok küçük olduğu için net duyulamadi, bana Dr cuma gel kalp atışını net şekilde dinleyelim dedi ama bu yazıyı okuyunca tereddüt ettim ben, siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?
Hiç bilmiyorum ben dinlemek isterim 😔

Kızlar bugün karnında regl öncesi hafif sizi var ya öyle bir sızlama oldu ve kahverengi akıntım oldu. Şimdi siliyorum peceteye bişey gelmiyor ama pede bulaşmış. Dün vajinal ultrason yapmıştı dr ilgisi olabilir mi? Yoksa düşük yapmaya başlamis olablir miyim? Ya da stres kaynaklı mıdır? Akşam başka bir doktora randevu aldim
Merhaba canım benim 2 haftaya yakın kahve lekelenmem oldu progestan kullanmama rağmen. doktora gitmen iyi olmuş.bana doktor pıhtılı kırmızı kan gelmediği sürece sıkıntı yok demişti.kahverengi akıntım için eski kanama alanından olabilir demişti.regl ağrısı içinse rahim büyüdüğü için bu ağrıyı hissetmen çok normal aşırı şiddetlenip dayanılmayacak duruma gelmediği sürece sıkıntı yok dedi .Yaşadıklarıma benzettiğim için sıkıntı yoktur diye düşünüyorum inşallah 🙏

Kızlar doktordan doktora ciddi fark var bugün net anladım. Dünkü gittiğim doktor çok övülen bir Dr ama nesini övüyolar anlamadım.
Bugün herşeyi doktora anlattım. Kendi doktorumu da tanıyor. Dün beta düşük çıktığı için gelmiştim dedim Dr gözlerini bı devirdi doktorların beta çok umrunda değil anladıgim kadarıyla. Gel bakalım dedi karından çok çok az gördü yine alttan baktı. 1 Nisan'da kendi doktorumun verdiği görüntüyü de götürdüm. Kesen gayet büyümüş dedi. Ben bu 1 Nisan'daki keseyi görsem 4 haftalık derdim dedi. Bugün büyümüş ve ben buna bu boş gebeliktir falan diyemem dedi. Ayın 25ine kadar beklemeliyiz her şey olabilir. Boş gebelik de olabilir ama kalp atışı da duyulabilir dedi. Lekelenmeyi hiç umursamadı bile progestana devam et dedi. Bir anda boş gebelik bu kürtaj olmalısın denirse tabii stres olursun ve kanaman olabilir çok normal dedi. Progestan ve folik asit öne devam et hiç acele etme 25ini bekleyelim dedi, kesen buyuyorken bu boş diyemem dedi. Umudumu kesmiştim süreçlerden korkuyordum ama beni o kadar rahatlattı ki kanama alanı görmedi demek ki bakınca lekelenmeye takılmadı çünkü.
Herhangi bir olumsuzluk yaşarsanız kesinlikle bir kaç doktora daha gorunun ben kendimi yine hazırladım ama icimde de minik bir umut tanesi var hala
Çok sevindim, hadi inşallahhhhh 🤲🤲🤲

Merhaba canım benim 2 haftaya yakın kahve lekelenmem oldu progestan kullanmama rağmen. doktora gitmen iyi olmuş.bana doktor pıhtılı kırmızı kan gelmediği sürece sıkıntı yok demişti.kahverengi akıntım için eski kanama alanından olabilir demişti.regl ağrısı içinse rahim büyüdüğü için bu ağrıyı hissetmen çok normal aşırı şiddetlenip dayanılmayacak duruma gelmediği sürece sıkıntı yok dedi .Yaşadıklarıma benzettiğim için sıkıntı yoktur diye düşünüyorum inşallah 🙏
Evet evet doktor da hiç takilmadi o lekelenme olayına stresten olmuş olabilir normal dedi

Bugün herşeyi doktora anlattım. Kendi doktorumu da tanıyor. Dün beta düşük çıktığı için gelmiştim dedim Dr gözlerini bı devirdi doktorların beta çok umrunda değil anladıgim kadarıyla. Gel bakalım dedi karından çok çok az gördü yine alttan baktı. 1 Nisan'da kendi doktorumun verdiği görüntüyü de götürdüm. Kesen gayet büyümüş dedi. Ben bu 1 Nisan'daki keseyi görsem 4 haftalık derdim dedi. Bugün büyümüş ve ben buna bu boş gebeliktir falan diyemem dedi. Ayın 25ine kadar beklemeliyiz her şey olabilir. Boş gebelik de olabilir ama kalp atışı da duyulabilir dedi. Lekelenmeyi hiç umursamadı bile progestana devam et. Bir anda boş gebelik bu kürtaj olmalısın denirse tabii stres olursun ve kanaman olabilir çok normal dedi. Progestan ve folik asit öne devam et hiç acele etme 25ini bekleyelim dedi, kesen buyuyorken bu boş diyemem dedi. Umudumu kesmiştim süreçlerden korkuyordum ama beni o kadar rahatlattı ki kanama alanı görmedi demek ki bakınca lekelenmeye takılmadı çünkü.
Ay canım çok sevindimm🤲🤍 inşallah 25’inde de güzel haberler alırsın Allah gönlüne versin inşallah 🫶🏻 bende kimyasal yaşadığımda bu dış gebelik diye apar topar kürtaja alıcaklardı kim bilir bu bilgisizlikle n zararlar verirlerdi😠 üstelik karşısında ağlayarak bekleyen gözünün içine bakan bir hasta varken.. Allah hepimizi iyi insanlarla ve doktorlarla karşılaştırsın🤲🙏🧿

Ay canım çok sevindimm🤲🤍 inşallah 25’inde de güzel haberler alırsın Allah gönlüne versin inşallah 🫶🏻 bende kimyasal yaşadığımda bu dış gebelik diye apar topar kürtaja alıcaklardı kim bilir bu bilgisizlikle n zararlar verirlerdi😠 üstelik karşısında ağlayarak bekleyen gözünün içine bakan bir hasta varken.. Allah hepimizi iyi insanlarla ve doktorlarla karşılaştırsın🤲🙏🧿
Evet gerçekten doktorları hiç anlayamiyorum karşındaki insan hamile bir de ekstra duygusal ama ruhsuz gibi davraniyorlar

Bugün herşeyi doktora anlattım. Kendi doktorumu da tanıyor. Dün beta düşük çıktığı için gelmiştim dedim Dr gözlerini bı devirdi doktorların beta çok umrunda değil anladıgim kadarıyla. Gel bakalım dedi karından çok çok az gördü yine alttan baktı. 1 Nisan'da kendi doktorumun verdiği görüntüyü de götürdüm. Kesen gayet büyümüş dedi. Ben bu 1 Nisan'daki keseyi görsem 4 haftalık derdim dedi. Bugün büyümüş ve ben buna bu boş gebeliktir falan diyemem dedi. Ayın 25ine kadar beklemeliyiz her şey olabilir. Boş gebelik de olabilir ama kalp atışı da duyulabilir dedi. Lekelenmeyi hiç umursamadı bile progestana devam et dedi. Bir anda boş gebelik bu kürtaj olmalısın denirse tabii stres olursun ve kanaman olabilir çok normal dedi. Progestan ve folik asitine devam et hiç acele etme 25ini bekleyelim dedi, kesen buyuyorken bu boş diyemem dedi. Umudumu kesmiştim süreçlerden korkuyordum ama beni o kadar rahatlattı ki kanama alanı görmedi demek ki bakınca lekelenmeye takılmadı çünkü.
Sevindim senin adına rahmin ters olduğu için bence böyle şeyler yaşadın anlayamadılar yada o doktorun işgüzarlığı oldu umarım güzel ilerler sağlıkla tununur bebegin 🙏🏾

Oh beeee. Bir saattir bu mesajı bekliyorduk. Çok sevindim arkadaşım. Demiştim her şey insan için ve umut hep var ❤️ hissediyorum bebeği göreceğiz duyacağız 🎈

golden-snitch golden-snitch gerçekten doktordan doktora aşırı fark var, kızlar seneler önce hiç cocugum yokken bulunduğum ilin çok övülen proflarindan birine gitmiştim, beni muayene etti, bende zaten polikistik over vardı, eşimin de sperm testlerine baktı onun da değerleri kötü çıktı, bana sizin doğal yolla kolay kolay çocuğunuz olmaz, yaşınız da az değil vakit kaybetmeden tüp bebek deneyin dedi, odasından ağlayarak çıktım ve günlerce kendime gelemedim, sonuç yıllar sonra doğal yolla üçüncü bebeğime hamileyim ☺️🤍

Yaa cok sevindim ne güzel konusmus doktor insallah cok güzel olur hersey

Kızlar iyi ki varsınız gerçekten 🌸
Destekleriniz için çok teşekkür ederim. Eve gelir gelmez size yazma ihtiyacı hissediyorum tüm süreci. Gerçekten burada aile gibiyiz çok iyi geliyorsunuz ❤️
Yaa bakkk umut hep var .. Artık duruma bıraz daha alıstın düne göre şimdi yine zamana bırak zaman ne gösterecek görecegız .
O zamana kadar teyzelerı ona hep dua edecek .. 💙

Sevindim senin adına rahmin ters olduğu için bence böyle şeyler yaşadın anlayamadılar yada o doktorun işgüzarlığı oldu umarım güzel ilerler sağlıkla tununur bebegin 🙏🏾

Oh beeee. Bir saattir bu mesajı bekliyorduk. Çok sevindim arkadaşım. Demiştim her şey insan için ve umut hep var ❤️ hissediyorum bebeği göreceğiz duyacağız 🎈

golden-snitch golden-snitch gerçekten doktordan doktora aşırı fark var, kızlar seneler önce hiç cocugum yokken bulunduğum ilin çok övülen proflarindan birine gitmiştim, beni muayene etti, bende zaten polikistik over vardı, eşimin de sperm testlerine baktı onun da değerleri kötü çıktı, bana sizin doğal yolla kolay kolay çocuğunuz olmaz, yaşınız da az değil vakit kaybetmeden tüp bebek deneyin dedi, odasından ağlayarak çıktım ve günlerce kendime gelemedim, sonuç yıllar sonra doğal yolla üçüncü bebeğime hamileyim ☺️🤍

Yaa cok sevindim ne güzel konusmus doktor insallah cok güzel olur hersey

Çok teşekkür ederim kızlar 🙏 inşallah güzel haberlerle gelip sizlere de umut olabilirim 🌸

X