2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Bayadır giremedim çocukla ilgilenmekten naber nasılsın ? Ya bizimkide bazen çok iyi uyuyor bazen her saat başı uyanıyor ve geç yatıyor bende her saat başı uyanınca perişan oluyorum ama bazı arkadaşlarımda eğitimi hiç önermiyor kararsız kaldım uyku gerilemesi dönemlerinde eğitim alsada bozuluyormuş bilemedim yani ..

Bizimkinde bi düzen yok gece 12-1 den aşağı uyumuyor asla sabahta geç kalkıyor erken yatırmaya çalıştım bu seferde gecenin bi vakti kalkıyor bende bi yandan saldım demekki böyle uyumayı seviyor diye bi yandan da düzenli olsun istiyorum ama kararsız kaldım işte eğitim aldırıncada bu sefer eski düzensizliği arar olmaktan korkuyorum çok sıkıntılı bir durum

Ben zorlamıyorum artık bizimki de gündüz çok uyumuyor mesela alıştım. Öyle böyle büyüyecek elbet

Günaydın herkese merhaba. Benimde bir kız bebeğim var kasım ayında doğdu su an 7 aylık. Bebeğim iki üç gündür gece beslenmesini kesti zaten bundan öncede bir kere içiyordu geceleri mama. Bu sorun olur mu yoksa normal mi?

Merhaba, aslında bu aylardan sonra gece beslenmesine ihtiyaçları yok ve doktorlar gece beslenmesini yavaş yavaş kesebileceğimizi söylüyor kilosu gelişimi yolunda gidiyorsa. Bence şanslısınız deliksiz uyumaya başladıysa

Günaydın kızlar, umarım herkes iyidir. İşe geri dönen anneler oldu mu? Süreci nasıl yönetiyorsunuz nasıl geçiyor?

Leyloş pişik oldu. Krem falan denedim evde ama baktım ki geçmiyor bugün doktoruna gittik üç tane krem verdi yolladı. Sıcaklardan da olabilirmiş. Aman kızlar dikkat edin siz de
Çiş yapmasalar da değiştirmek gerekiyor, sıcaklarda hava alamayınca olmuştur; çok geçmiş olsun bu arada hangi bezde karar kıldın, hepsi sıkıyor demiştin

Çiş yapmasalar da değiştirmek gerekiyor, sıcaklarda hava alamayınca olmuştur; çok geçmiş olsun bu arada hangi bezde karar kıldın, hepsi sıkıyor demiştin
Hala molfixteyiz 5 numaraya geçtik bacaklarından daha rahat etti. Beli biraz büyük geliyor ama olsun , tombiş bacakları kızarıp acımasın yeter

Benim oğlan 9.400 geldi en son ölçümde iştahı iyi ama ek gıda konusunda problem yaşıyorum biraz yoğurt ve peynir tarzı bişi yediğinde çok gazlı oluyor ve işin kötüsü onların dışında da pek sebze meyve yemek istemiyor eskiden yediklerini şimdi ağzını gözünü ekşitip ağzından atıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…