2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Kızlar belim karnım çok ağrıyor bu normal değil mi bat bugündü birazcık korkuyorum 🥺

Kızlar bu arada dün gittiğim son ultrasonda bebeği de gördük kalbini de duyduk çok şükür 🧿 tahmini doğum tarihi 31 Ekim dendi ama burda kalacağım 🤭
Yaaa maşallah canimmmmm. Çok sevindim 💜 kaç haftaliksin ne dedi doktor kese kaç mm 🥰😍 bizlerede nasip olur inşallah 🤲🏻

Ben yarın akşam iş çıkışı doktora gitmeyi düşünüyorum da keseyi görürüz her şey normalse ama kalp atışını duyar mıyız? 5+2 oluyor 6 haftalık yani kalp atışı duyuluyor mu unutmuşum her şeyi her bebek ilk bebek gibi geliyor insana :))
Bende unutmuşum sizindemi ikinci olacak kalp atışı için erken ama

Ben yarın akşam iş çıkışı doktora gitmeyi düşünüyorum da keseyi görürüz her şey normalse ama kalp atışını duyar mıyız? 5+2 oluyor 6 haftalık yani kalp atışı duyuluyor mu unutmuşum her şeyi her bebek ilk bebek gibi geliyor insana :))
Benim pazartesi 5+2ydi sadece kese gorundu. Kalp atisi icin haftaya gidecegim.

Kızlar belim karnım çok ağrıyor bu normal değil mi bat bugündü birazcık korkuyorum 🥺
Gunledrdir bunu sordum norml ama devam ederse yinede bir enfeksion bakyirin adet donemndesinz die agrior buyuk ihtimak gecer bnm hala agrior yarn idrr testi yaptrcam her ihtimale karşı

Adet tarihinde ağrı olurmuş. Vücut alışkın olduğu için o dönemde her zamankinden fazla ağrı olurmuş hatta. Benim de adet tarihinde baya ağrım vardı.
Benimde oldugundan fazla bel agrim var kasik agrmda var gogus hassaiyti yok ama adet te olmadim ya stresten gecikick yada biseyler var bakalim kan vercem test yptm negatif cikti

X