2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    269
Var ana onunla 20. Hafta sonrası dinleniyor yani cooook sonra
Ben idrarla atılıyor biliyorum sadece oran önemli 4 luk olan olmalı 5 lik olan değil diye ama tabi doktor doğrusunu bilir

Seninle ilgili benim de içim de umut var, ay inşallah güzel haberlerle gelirsin

Ay vallahi zor uyku problemi
Aa alıntılama yapmıştım cevapları ama olmamış

Kızlar sabahları aşırı aç uyanıyorum yani böyle miğdem sanki tamamen boş size de oluyor mu

Kızlar betam 5 günde 122 den 1128’e çıktı nasıl sizce doktoruma attım yanıt bekliyorum

Şuan benim hesabıma göre 5+2 bugün doktora gittim kese 6 cm 4 haftalık dedi vajinal muane ile görebildi pazar günü 800 dü beta 2 hafta sonra gel dedi zaman geçmez artık

İnanılmaz heycanli anlar.. Kuzum bişey sorucam bide sana, kasik ağrısı geçmiyo Benim sende durum nasıl?

Kızlar biliyorum çok minicik ama sormak istedim sizce kız mı erkek mi teoriler varmış ona göre 6 hafta vajinal ultrason

Eki Görüntüle 3229146

Kızlar ya aklıma takıldı benim sat 23 şubat ama doktorumun hesabıyla şuan 6+0 dayım sorduğumda geç döllenme olmadığını söyledi ama sanki 1 hafta geriden olmuyor mu böyle

Ben varım. Hep çok yorgunum, gün içinde uykuluyum ama gece olunca zor uykuya dalıyorum. Bunu araştırmıştım Progesteron hormonunun fazlalığını böyle yaparmış bazı insanlarda.

7+4 hala midem bulanıyor yemek yiyemiyorum ya herşeyin tadi acı. Ağzımda acı bir tat var geçmiyor da. Bir tek bal yiyebiliyorum tatlılar daha iyi yani daha rahatlatıyor midemi :)) doktor haftaya randevu verdi bir hafta daha bekleyip kalp atışı duycaz Allah’ın izniyle inşallah

Cnm 8+2'deyim, geçen hafta ben de öyleydim, birden hafifledi.. Yine de yemek yiyene kadar yemek düşüncesi biraz mide kaldırıyor ama yerken ve yedikten sonra geçiyor. Git gide düzelecek bu durum.

Var ana onunla 20. Hafta sonrası dinleniyor yani cooook sonra

Ben idrarla atılıyor biliyorum sadece oran önemli 4 luk olan olmalı 5 lik olan değil diye ama tabi doktor doğrusunu bilir
Evet kuzum idrarla atılıyor ben de kandaki fazlalıktan bahsettim kısa sürede atılmıyorya her neyse cok karısık sonuc olarak 3 ay bitene kadar kullancaz

7+1 inanılmaz mide bulantısı ben de de agzımın tadı aynı sekilde acı aç kalmayayım diye zorla yiyorum bişeyler haftaya kalp atışı için benim de randevum var

Dayanmak çook zor normalde keseden sonra maksimum iki haftaya gün veriyorlar. İyi yanından bakarsak gittiğinde kesin duymuş olursun
Doktor da öyle söyledi hem bebeği kalbi görürüz dedi ama hiçbir belirti olmayınca acaba mı diye düşünmeden edemiyorum. Devlete gidip baktırasım var kendi doktorumdan önce ama tutuyorum şimdilik kendimi

Birde aklıma şu takıldı kontrole gittiğim gün doktor bebeğimin 6+0 haftalık olduğunu söyledi benim hesabıma göre 6+5ti gittim gün ultrason kağıdında da hem 6+0 hem 6+5 yaşıyor şimdi benim bebsim kac haftalık

Eklentiler

• 20230407_132956.jpg
    96,3 KB · Görüntüleme: 51
Geç yumurtlamis olabilir misin

Benim de bir sorum olacaktı, kendime göre mantıklı ama aslında saçma gebeliğin ilk aylarında nasıl uyuduğunum bir önemi var mı? Ben sırt üstü yatınca çok rahat ediyorum ama önerilmiyor diyorlar.
Off bir de sabah kalkınca öyle bir gerinme isteği geliyor ki, gerilemiyorum da.

Mesajları takip edemedim, kalp atışını duydun mu bilmiyorum ama ben de keseyi gördüğümde birkaç gün geriden geliyordu ki bu başlarda normalmiş. Şimdi 1 gün önden bile gidiyor yani üç aşağısı, beş yukarısı çok önemli değil. Kalp atışını duyduktan sonra kaç haftalıksa ona göre başlatıyorlar sistemden gebelik tarihini

Bidaha ki gıttıgınde netlesır benımde 6+5 cıktıgında ben 7+3 düm sanki ilk zamanlar kucuk ya tam ölçemiyolar sanki

Ay ben de bugün onu düşündüm, ayaklarım değişik pozisyonlarda yatmayı seviyorum ben de yükseğe kaldırmayıp ayağı, yatarken böyle olması acaba dedirtti bir de sırtüstü yatamıyorum, midem ağzıma geliyor resmen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…