2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Teşekkür ederim kilom olduğu için arkadaşa sormuştum kilolarımız yakın :) göbekten zor görünebiliyor
Geç döllenme olduğunu sanmıyorum hesapladım çünkü
Merhaba, Ben 80 kg’ım . 5+2’de karından gördü ama 4+6’da yalnızca rahimde kalınlaşma olduğunu görebilmişti,o günkü beta hcg sonucum 950 civarıydı.

Kızlar 9+2 yim. Son bir haftadır soğan ve kırmızı etten tiksinti geldi. Hele o soğan tavada soteleniyor ya krize giriyorum. Sıfır et tüketiyorum. En çok elma, soda ve akşamları dondurma ne iyi geliyor. Sizler nasılsınız bulantılarınız var mı

Merhaba, Ben 80 kg’ım . 5+2’de karından gördü ama 4+6’da yalnızca rahimde kalınlaşma olduğunu görebilmişti,o günkü beta hcg sonucum 950 civarıydı.
Ya işte benimde kafamda soru işareti kaldı bende gittiğimde beta 3000 leri geçmişti 5+ lardaydım vajinal 3 4 haftalık 5 mm dedi son adet tarihimi sormadı bile geri dedim çok anlam ifade etmiyo dedi kese küçük dedi kafama takıldı benimde cumartesiyi mi beklesem gitsem mi

Ay bazı doktorların şu lafları söyleyip açıklama yapmamasından nefret ediyorum

Kızlar evinde evcil hayvanı olan var mı benim kedoşum var doktoruma sormayı unuttum bir önce ki kimsayal gebeliğim de sordum bir sorun olmaz demişti de
Toxoplasma bağışıklığın var mı? Eğer yoksa dışkısını kumundan sen alma ya da en kötü eldivenle al. Onun dışında bir tehlikesi yok. Benim de köpüşüm var bir tane

Toxoplasma bağışıklığın var mı? Eğer yoksa dışkısını kumundan sen alma ya da en kötü eldivenle al. Onun dışında bir tehlikesi yok. Benim de köpüşüm var bir tane
Onun için tahlil yaptırmadım henüz bir süredir de parazitlerini yaptırmamıştık evde ve sağlıklı beslendiği için biraz endişe ettim ya bir an önce götürmem gerek tüm kaynaklarda kumunu kendim değiştirmediğimde sorun olmayacağı yazıyor ama yine de kaygı duydum bir anda

Kedilerin enfekte olma sebebi, parazitli çiğ et yemek, sonra bu parazit dışkısında çıkıyor ve insana öyle bulaşıyor. Evet kumu kendin değiştirmediğin sürece problemi yok, zaten kediler çok temiz hayvanlar. Büyük ihtimalle bağışıklıklığında vardır zaten

Ay sadece mamasıyla besliyoruz çok şükür acil olarak parazitlerini yaptırmam gerek sadece

Bir de inanmasam da şu tüy hakkında ki hurafeler aklıma geliyor ama kedoşumu da çok seviyorum
Hiç bir şey olmaz, onlar gerçekten hurafe ama aşılarının tam olması şart kediler hamileliği hissedip sahiplerinin karnının üzerine yatıyor hep. Sizinki başladı mı? Benim köpkenin dünyadan haberi yok daha :)

Yaa bu konuyu da sorcaktım bayılıyor karnıma yatmaya ama ben acaba baskı olur mu diye çekiniyorum aslında ama yapışık ikiz gibiyiz dayanamıyor pıt diye atlar

Aslında önemli olan boyutu değil de gelişiminin istikrarlı sürmesi, doktorunuz o yüzden takılmamıştır. Doktor içinize sinmediyse başka görüş alabilirsiniz ama cumartesi aynı doktor aynı cihazla ölçüm yaparsa, gelişimi net bir şekilde görebilirsiniz diye düşünüyorum.

Yaa bu konuyu da sorcaktım bayılıyor karnıma yatmaya ama ben acaba baskı olur mu diye çekiniyorum aslında ama yapışık ikiz gibiyiz dayanamıyor pıt diye atlar
Keşke benim de kedim olsa da karnımın üstüne yatsa tam bir şifa benimki de üstüme zıplıyor bazen veya kucağımda yatıyor ama zarar verecek şekilde değil. Sıkıntı etmiyorum o yüzden ben

Keşke benim de kedim olsa da karnımın üstüne yatsa tam bir şifa benimki de üstüme zıplıyor bazen veya kucağımda yatıyor ama zarar verecek şekilde değil. Sıkıntı etmiyorum o yüzden ben
Çok güzelller ben şimdiden bebek gelince onunla geçirecekleri zaman için sabırsızlanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…