2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
harika siz sanırım izmirdesiniz nereyi tercih ettiniz acaba?

Kesenin yanındaki koyuluk değil mi kanama alanı
Aynen. Kesenin köşesinde küçük bir yer. Sol altta. Küçük olduğu için sorun olacağını zannetmiyorum. Kese büyüdükçe kanama alanı yok olacaktir. Kese şeklinde bozulma görünmüyor

Aynen. Kesenin köşesinde küçük bir yer. Sol altta. Küçük olduğu için sorun olacağını zannetmiyorum. Kese büyüdükçe kanama alanı yok olacaktir. Kese şeklinde bozulma görünmüyor
Doktorda kese düzgün dedi inşallah dediğiniz gibi olur tahmini ne zamana geçer aceba

Ben kestirmem hamıleyken.. Lohusayken kestirdim.. Ama onunla alakası yok.. Kestırmedım de nooldu erken dogum oldu.. Hurafelere inanmayalım ya
Bende kestirmedim erken doğum yaptım bilmiyorum yinede aklımıza nasıl yerleşmişse puan yine kesmem uzasınlar bakalım zaten doğumdan sonra baya bi dökülüyor o zaman kestiririm

Evet izmirdeyim ege üniversitesinde bir hocaya gidiyorum
Üniversitede normal gebeliklere bakmıyorlarmı birde nasıl randevu alıyorsunuz doğum süreci vs nasıl işliyor bilgi aldınızmı eşimde üniversite bi dr gidelim daha bilgililer dedi ilk doğumumda çok zor şeyler yaşadık bilgi verebilirsen çok sevinirim canım

Bu arada kızlar mide bulantım kusmam artık çok yoğundu cidden artık halsiz kalıp yığılıyordum hurma yiyorum bi kaç tane bide sürekli nanaeli sakız çiğnedim bugün ne bulantım oldu ne kusmam mucize gibi şuan benim için kaç günden sonra yemek yedim filan enerjim bile yerine geldi bundan sonra sakızla uyurum

Canım ben gebelik düşünmeye başladığım andan itibaren üniversitede hocaya gitmeye başladım. Cüzi bir muayene ücreti var. Gebelik öncesi ve süresince gidebiliyorsun. Kadın doğum birimi sekreterliğini arayıp randevu alıyorsun. Üniversitesine şehrine göre yoğun olabiliyorlar tabii. Doğum sürecini henüz detaylı sormadım ama deneyimli, bilgili bir doktorun gözetiminde olmak bana iyi hissettiriyor.

Kese düzgün hatta hafiften kalp atışını da aldım ama kanama alanım var kanamam oluyo Allah'a dua etmekten başka elimden bir şey gelmiyor bekliyorum öyle yarın bi de devlete gidip muayene olcam
Umarım sağlığınıza bir an önce kavuşursunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…