2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Kızlarr folik asit içerken midesi daha da bulanan var mı cok zorlanıyorum ya zaten cok bulantım var nasıl zorlanıyorum anlatamam
Folikasit bende hiçbir yan etki yapmıyor hamilelikten önce 3 ay kullanılmalı diyor ben 4. Kutuma geçtim şu an ve hiçbir yan etki görmedim 4 aydır

hamileliği öğrendiğim ilk günden beri cips yemek istiyorum yani sağlıklısız olduğu için yerken rahatsız oluyorum ama canımda istiyor
Ben de böyle baharatlı cips tarzı şeyler istiyorum o yüzden akşam aktara gidicem tarhana cipsi varsa alcam

Kızlarr folik asit içerken midesi daha da bulanan var mı cok zorlanıyorum ya zaten cok bulantım var nasıl zorlanıyorum anlatamam

Ben bugun yenı basladm.. Folidoce aldm bakalm Bi etkısı olcak mı.. Bnmde ıkı gundur ust dişlerim agrıo.. Bebekten dolayı mı acaba dıye dusunuyorum.. Fırcalıorz diş ipi vsvs ama gecmıo.. İlaç içmek ıstemıorm

tahlillerimde her şey normal gözüküyordu. tansiyon da yok ayrıca.Tuzu normalde az tüketiyorum ama doktorlar genelde iyot kullanımını öneriyorlar.
Yani dedigim gibi hamilelikte protein kacagi sık gorunen bir sorun fazla protein ve tuz tuketmekten kaynaklaniyor genelde buda ilerki haftalarda ortaya çıkıyor dr onlem amacli uyarmıştır.

Ben imom kullanıyorum sadece içerken midem bulanıyo çok kötü kokuyo çünkü demir ilacı midemi çok bulandırdı onu da bıraktırdı doktorum 3. Aydan sonra başlarız dedi

Kesinlikle hamilelikten ilk hamileliğimde bütün dişlerim agrımıstı sebepsiz yere

Ben imom kullanıyorum sadece içerken midem bulanıyo çok kötü kokuyo çünkü demir ilacı midemi çok bulandırdı onu da bıraktırdı doktorum 3. Aydan sonra başlarız dedi
Ya ben de aynıyım içerken bulanıyo midem normalde de bulantım oluyor zaten icmek zor geliyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…