2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Merhaba kızlar. Merak ettim de hamile olduğunuzu testte görünce ne hissettiniz ve eşinize nasıl söylediniz?? Ben ikinci kırmızı çizgiyi görünce inanamamiştim ve yanlış gördüğümü düşünmüştüm eşim de başka odadaydi. Yanıma gelince dayanamayip ağlamıştım ve o da aynı şekilde ağlamıştı sizinki nasıl oldu ??

Hepinizin mesajını alıntılayamadım kusura bakmayım. Geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkür ederim. Kızıma da bulaştı gribim sanırım burnu tıkandı bugün. Ben de acile gittim. Parol yazdı gönderdi. Parola rağmen ateşin düşmezse tekrar gel muhakkak dedi. Hem anne olup hem hasta olup hem de yalnız olmak çok zor gerçekten. Kızımdan kendimi zor düşünüyorum bugün farkettim ki bir şey yememişim pek.

Merhaba kizlar ben 9 haftalik ikizlere hamileyim . Sadece folikasit ve progestan kullaniyorum . Size baska ilaclar verfi mi doktorunuz ? Tahlil vs oldunuz mu ?
Ocean mumy ve folik asit kullanıyorum o bitince başka bir ilaca geçeceğim takviye olarak. Benden bir sürü bir şeyler istedi doktorum hala veremedim kan testini.

Merhaba kizlar ben 9 haftalik ikizlere hamileyim . Sadece folikasit ve progestan kullaniyorum . Size baska ilaclar verfi mi doktorunuz ? Tahlil vs oldunuz mu ?
Daha önceki sıkıntılarımdan dolayı bunlar hariç coraspin var bende. 5 tüp kan verdim + idrar tahlil için yarın kontrolümüz var bakalım ne olacak bizde 7. Haftadayız kalp atışını duymayı umuyorum

hanımlar ben grip geçmeden şimdide boğaz enfeksiyonu geçiriyorum. Bu gripten çok daha beter. AntbiyotiksiZ geçmiyor biliyorsunuz. Acile gittim halsiz ve vücut ağrımla Dr sadece parol serum taktırdı . 3 aydan sonra antb kullanabiliyormuşum. Ama bu çok acı verici evde karbonatlı suyla gargara yapıyorum ama ne kadar etkili olacak şüpheli. Denenip onaylanmış geleneksel yöntemleriniz varmı? Herşeyi denerim şuan

Valla ilkinde 4gun gecmıstı adeti, gece bana bişiler geldı kalk gidelim test yaptıralım dıye tutturdum.. Ogrenınce sıgarayı tersten yakmıştı
Bunu da wp uzerınden test kitini attım.. Baba oluyosun yazdım.. Cvp olarak 'vurdu gol oldu' oldu

Ocean mumy ve folik asit kullanıyorum o bitince başka bir ilaca geçeceğim takviye olarak. Benden bir sürü bir şeyler istedi doktorum hala veremedim kan testini.
Bende bu hafta verecektim ama sikınti oldu . Onumuzdeki hafta verecem insallah tahlil . Tesekkurler
Insallah duyarsiniz kalp seslerini bende o haftada duydum

Vurdu gol oldu hahahha bu erkekler niye böyle ya

Benimde öyle canım sürekli uykum oluyor. Ve sürekli midemde yanma oluyor. Hafta olarak 8+3 olduk
Uyku hali çok zorluyor sürekli halsizim hiçbir şey yapmak istemiyorum inşallah bir an önce eski enerjimize kavuşuruz şükür benim mide yanmam yok ilk başlarda oldu sonra bulantıya çevirince doktorum ilaç verdi bulantımda yok şu an

Kızlar progestan kullanıyorum. Gün içinde parça parça çamaşırıma geldiğini gördüm. Hatta bugün daha fazla gelmişti. Ben mi yanlis kullanıyorum yoksa normal mi böyle olması?
Bende progestan kullanıyorum ve akıntım oluyor doktora sordum dediki ilaçtandır çamaşırını sık sık değiştir şuan ilaç takviyesi yapmayalım çok erken dedi

Benim 2 hamileliğimdede yanma çok olurdu ama genelde son aylarda olurdu.bunda başta oldu. Bulantım yok çok şükür

Benim 2 hamileliğimdede yanma çok olurdu ama genelde son aylarda olurdu.bunda başta oldu. Bulantım yok çok şükür
Bende bulantı hissi oldu çok ağır bir bulantı değildi ama beni etkilediği için ilaç istedim ilaçtan sonra hiç o hissi yaşamadım şükür
Mide yanması çok fena ben kabak çekirdeği ile çözüm bulmuştum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…