2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
hamileliği öğrendiğim ilk günden beri cips yemek istiyorum yani sağlıklısız olduğu için yerken rahatsız oluyorum ama canımda istiyor
Canım kendini kötü hissetme. Bugün doktoruma beslenmeyi sordum. Normalde ne yiyorsan öyle devam et dedi. Bebek şu anda rahim sütü dediğimiz bir sıvıdan besleniyor sadece daha plasenta ortada yok. O yüzden senin yediklerinin bebeğe geçme, onu etkileme gibi bir durum yok dedi. Doktorum doçent bu arada birçok arkadaşım da kendisine gidiyor güvenilir bir doktor

İstanbulda yaşamak gibi bir planmz vardı ama vazgeçtik mardinde kaldk
Yaa bak ondan hissetmiş seni istanbula çekmeye çalışmıs
hamileliği öğrendiğim ilk günden beri cips yemek istiyorum yani sağlıklısız olduğu için yerken rahatsız oluyorum ama canımda istiyor
Nohut cıpsı aldım dun benden başka kımse yemedı kızım dıyor kı anne çok pis kokuyorsun Ee saglıklı ama bu napalım

Bebeği gördün mü alttan muayene olma falan gibi çok çok geçmiş olsun iyi misin suan bebek nasıl
Kese düzgün hatta hafiften kalp atışını da aldım ama kanama alanım var kanamam oluyo Allah'a dua etmekten başka elimden bir şey gelmiyor bekliyorum öyle yarın bi de devlete gidip muayene olcam

Buradan anlaşılır mı bilmiyorum. Biraz koyu oluyor ya fotoğrafta. Doktor demedi mi bu konuda bir bilgi
Kanama küçük dedi sadece onun dışında bi şey demedi karnımdan çekildi telefonu çevirince solda kanama var

Eklentiler

• IMG20230403204131.jpg
    57,4 KB · Görüntüleme: 51
Kanama küçük dedi sadece onun dışında bi şey demedi karnımdan çekildi telefonu çevirince solda kanama var
Parlak alan sanırım kanama olan yer. Kesenin beslenmesine engel olacak bir yer değil. Bol bol dinlenin. Ayağınızın altına yastık koyun. Progestan ver mi ya da iğne vurdu mu size

Et
Parlak alan sanırım kanama olan yer. Kesenin beslenmesine engel olacak bir yer değil. Bol bol dinlenin. Ayağınızın altına yastık koyun. Progestan ver mi ya da iğne vurdu mu size
Cumartesi iğne vurundum bi de bugün vurundum coraspirin içiyorum duphaston içiyorum düşük önleyici hap

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…