2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Ee onu koyarsın bebek arabasına yeniyi de kanguruya ohh .. Bak ilk duyunca şöyle dedim tam rahata ermiştim nerden çıktı Halbuki 5 senedir istiyorum Yani karamsarlık da onlarla ılgılı guzel planlar da yapmak anneliğe dair bir delilik

Ben kızımla 15 ülke dolaştım daha iki yaşında bile değil şuan. Üç aylıkken gezmeye başladık ama ayakkabında zor oluyor ayaklanmadan dolaşın
Bende haziranda 1 hafta farklı bir seyahat planlamıştım. Allah nasip ederse vazgeçmedim heryere gideceğiz bebişle . Eve tıkılmaya gerek yok korkmayın hamilelikte veya bebeklikte istediğimiz hayattan eksik kalmaya gerek yok.doğduktan 6 ay sonraya kadar uzun mesafe veya şehir dışı götürmek istemem hatta çok evden çıkarmam ama sonrasında gezip tozarız

Canım ben de geçen yıl abd vizemi aldım. Eşimin de vizesi var zaten. Eşimin kardeşi ve onun eşi Los Angeles’ta yaşıyorlar. Zaten eltim acil hemşiresi ve kendisi amerikan vatandaşı. Henüz paylaşmadık hamileliğimi onlarla. Biz de 3. Ay dolsun sonra bir konuşuruz, araştırırız dedik. Süreçlerimizi paylaşabiliriz seninle

Muhteşem ilham verdi inşallah bize de nasip olur diyorum

Evet harika olur. Bizim sanırım Miami olucak eşimin iki arkadaşı orada yaşıyor ikisininde kendi evi ve aracı olması bizim için azda olsa avantaj doğurabilir diye düşünüyoruz. Birbirimizle bu süreçte konuşmak süper olur. İnşallah herşey yolunda gider ve güzelliklerle sona erer

Amin canım çok güzel olur sen de izmirdeymişsin hem ortak yanımız çok

Merhaba Dilkenn,
yaşım 28, sat 8 şubat, yaşadığım şehir Konya, ilk çocuğum, tahmini doğacağı tarih 15 Kasım. Beni de eklersen sevinirim

Benim kızım 6 yaşında aslında tam rahata ermiştim ama rahat battı herhalde kızımda 8. Haftadan sonra başlamıştı bunda daha 6 dayız bakalım inşallah dediğin gibi olur

Alyaliya peki hamilelikte her şey yolundaysa uzun yol seyahati yapılabiliyor mu?
Arabayla gıdeceksen bol bol mola vereceksın . Ayaklarını uzatamadıgın için baya şişiyor ayaklar . Uçak vs de de işte ara ara yürümen lazım .
Benim ilk gebeliğim maşallah çok risksizdi Evliya çelebi gibi gezdim 9 ay . Birde taşındım o dönem şehir değiştik kaç defa uçakla gidip geldim .

Son zamanlarda artık vucut taşımıyordu hemen yoruluyordum . En güzeli ikinci trimester bizimde tam yaza geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…