2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Bende sıfır hamurişi isteği, yeşillik sebze meyve çekiyor canım bol ekşili salata mesela bu iştahla söylemesem iyiydi
Meyve aklıma bile gelmiyor salata evet ben de çok severim, eksili olunca midem yanıyor normalde ama şu ara herşeyi ekşili baharatlı falan yemek istiyorum sonra yine yanıyor tabii

Makarnayı da çok istiyorum ama hamurisi pek istemiyor canım, dondurucuda vardı mesela ama hiç yemek istemedim ekmek aldım geldim sabah kalkıp

Ya bende aynıyım sürekli kısır günü menüsü istiyorum

Bir yerde durmamız gerekiyor ama farkında mısınız 9 ayın sonunda küçük bir top gibi gezmek istemiyorum ortada.

Sanırım ben varım göğüs hassasiyeti de olmasa hamile olduğuma inanmam zor olacak.

Dilkenn beni de ekler misin?

Yaş 30
Konya
2. Gebelik (ilki düşük)
Tahminim kız
Doğum tarihi tahmini 24 Kasım
Canım seninle beraber senin gibi yazanlar da okumuş olsun düdükleri yazmıyorum çocuk sayısını yazıyorum bilginiz olsun yanlış anlaşılma olmasın olur mu

Çok teşekkürler cevap verdiğiniz için fizyoterapist gebelere yapmiyoruz deyince benim de aklıma yatmadı o zaman baskasina gideyim skolyoz için de çalıştığım bir fizyoterapist vardı ama işte iş bende bitiyor profesyonel sporcu olmama anatomi bilmeme rağmen biraz tembellik ediyorum ben en iyisi baştan başlayayim tekrar teşekkürler

Canım seninle beraber senin gibi yazanlar da okumuş olsun düdükleri yazmıyorum çocuk sayısını yazıyorum bilginiz olsun yanlış anlaşılma olmasın olur mu
Ay çok pardon klavye azizligine ugramisim düdük değil düşükleri olacaktı o

KASIM ANNELERİ

İSİM CİNSİYETTARİH
JuliJuli06
15.11.2023

Son düzenleme:
Merhabalar bende hamile olduğumu yeni öğrendim sürpriz oldu resmen eşime haber veremedim daha. Çünkü inanamıyorum hala hamile olduğuma. 6 haftalıkmış bebisimiz bende Kasım annesi olcam inşallah. Henüz kalp atışını duymadı doktor 10 gün sonra tekrar gidicem. Cok heyecanlıyım 10 gün zor geçecek

Hayırlı olsun .. İnanmak zor oluyor Ama hamilesiniz İşte Anne Olacaksınız

Hayırlı olsun sağlıkla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…