2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Benim doktorum soledi bana cnku bnde tansiyon var
Sizede soyleme nedenide hamilelikte protein kacagi sık rastlanan bir sorun ondan. Tuz tuketimide normal seviyede tutulmalı hamilelikte
tahlillerimde her şey normal gözüküyordu. tansiyon da yok ayrıca.Tuzu normalde az tüketiyorum ama doktorlar genelde iyot kullanımını öneriyorlar.

Geçmiş olsun ben yeni toparlanıyorum hiç ilaç almadım ateş 2 3 gün sürerse parol iç dedi Dr ama okadar sürmedi 4 gün grip ile savaştım 21 aylık oğlumda maalesef grip oldu 9 yaşındaki kızımda eşimde ailecek sürünerek işlerimizi hallettik halada burnum bogazım gecmedi

Yaaa oglumda hiç olmamıstı.. Bu sefer fena geccek basından belli
Benim ilk gebelik, annem çok rahat gebelikler geçirmiş.. Bende de kardeşimde de. Ama ben çok fena geçiriyorum ya. Mide bulantıları, duygu durum değişikliği, idrar yolu enfeksiyonu, baş ağrıları, diş problemleri..... Ve daha 7+3'teyim! :'( Nazlı bir bebek geliyor belli!

cnm tavuk suyuna çorba baya yardımcı olur

Arkadaşlar size de hiç depresif bir mod geliyor mu? Hayatım artık eski gibi olmayacak. Eski özgürlüğüm hiç olmayacak gibi hisler. Ben iki gündür kötüyüm
O özgürlük olayını 12 yıl önce imza ile kaybettim daha nekadar hayatımı süper hale getiririm diye 4 cü karnımda o yüzden hiç olmayacak şey için bunalıma tekrar girmiyorum hiç çıkamadım zaten ama herkes bir olacak diye birşey yok

Ben sürekli hamurişi istiyorum. Makarna börek mantı. Sıvı şeyler canım hiç istemiyor. Neden böyle oldu anlamadım
Makarnayı da çok istiyorum ama hamurisi pek istemiyor canım, dondurucuda vardı mesela ama hiç yemek istemedim ekmek aldım geldim sabah kalkıp

Çok geçmiş olsun, kuru iğnelemede ilaç enjeksiyonu yok, kasta gevşeme ve rahatlama sağlar gebelikte herhangi bir sıkıntı yaratacağını sanmıyorum. Ağrılarınızın bir sebebi de skolyozdur bu alanda çalışan bir fizyoterapistle çalışıp skolyozunuzun derecesini azaltabilirsiniz egzersizle bu da Ağrılarınızın azaltır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…