2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Kızlar yurt dışında doğum düşünen var mı? Amerika Kanada yada çevrenizde giden oldu mı hiç

Evet ben de çocuk bana uysun benimle doğaya çıksın. Gezsin öyle büyüsün isterim ama sanki özellikle ilk yıllar bu çok zor. Bilmiyorum sadece her şey tamamen değişiyor hissi
Hersey illaki değişiyor ama bazı şeyler sizin elinizde. Ben 2. Oğlum da 3 aylıkken ki marta geliyordu bağ bahçe geziyordum. 7 aylıkken Çanakkale Balıkesir turu yaptım. 1.5 yaşında güneydoğu turu yaptım Canim dışarı çıkmak istediğinde bebek benj hiç engellemedi. Suan 3. Yolda benim özel bir durum olmadıkça yine engellemez. Bizler çok evham yapıp evden çıkmayınca emin olun daha fazla hasta ve huysuz oluyorlar

Canım çok geçmiş olsun ben de gebeligimi öğrendiğimde 39 derece ateşim vardı düşmedi bir sabah bir akşam parol serum yedim düzeldi çok şükür

Doğru düzgün besin aldığım tek öğün sabah kahvaltısı ve ara öğünlerde yediğim süt kuru meyve ceviz ve badem. Onun dışında asla sebze et yiyemiyorum tencere yemeğini görmek dahi istemiyorum akşamları öyle saçma besleniyorum ki makarna ile geçiştiriyorum. Şu tiksinmeler 12. Haftada geçer inşallah hiç geçmicek gibi çünkü

Evet ben de böyle düşünüyorum, benim kısmi masa başı, kısmi saha olduğu için bazen epeyce yorulabiliyorum ama geçiyor, çok şükür bir sıkıntı olmadı şimdiye kadar. Olmaz da inşallah, ben de bir süre söylemeyeceğim hamile olduğumu

Arkadaşlar size de hiç depresif bir mod geliyor mu? Hayatım artık eski gibi olmayacak. Eski özgürlüğüm hiç olmayacak gibi hisler. Ben iki gündür kötüyüm
Ben bende çok kötüyüm iki çocukla naparim diye düşünüyorum markete gitsem ikisiyle gidemem doktora yine ikisiyle gidemem mutlaka biri gelmiycek onun haricinde ev işleri yemekler nasıl ikisiyle olacak. Gezmeye gitsem gezdigimden bişey anlamicam en iyisi hiç bir yere gitmemek

Bugün doktor randevum var arkadaşlar. 6+5 oldu acaba kalp atışını karından duyar mıyız
Duyulcağını düşünüyorum ama bilemedim herkeze göre değişebilir belki. Duyarsan yaz canım bende gidicem de gitmişken kese ve kalbinide duyalım istiyorum haftaya sonu felan gidicem

Canım çok geçmiş olsun ben de gebeligimi öğrendiğimde 39 derece ateşim vardı düşmedi bir sabah bir akşam parol serum yedim düzeldi çok şükür

Ben de gebeliğimi ateşle öğrendim, hatta hasta oldum sanmıştım. Yanaklarım yanıyordu ama ellerim ve ayaklarım çok üşüyordu. Şimdi düşününce ne güzel ateşti o diyorum, hamileymişim meğer

Canın böyle düşünme birbirimize destek olacağız, güç vereceğiz Zor evet ama eşler, arkadaşlar yardıma koşacaklar. Çocuklar uyumlu olacak inşallah pozitif telkinlerle rahatlatalım kendimizi henüz hiçbir şey görmedik

Çok geçmiş olsun, Allah şifa versin, endişelenme, daha kötü olursan, doktordan destek alabilirsin, çabucak toparlarsın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…