2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Bacakta kramp yaşayan varmı bazen ayak parmaklarım bile üst üste geliyor kalçama bile vuran kramp var 2 gündür

Aynen canım progesteeron kullanıyorum ya o da yapıyormuş . Ayy yeterki iyi olsunlar da küçük hatırlatmalar olucak illa ki

Aminnn

Kızlar günaydın 4+5 haftalık hamileyim beta hcg 232 çıktı 4. Hafta için düşük mü sizce en son perşembe baktırmıştım 32 çıkmıştı

Kızlar günaydın 4+5 haftalık hamileyim beta hcg 232 çıktı 4. Hafta için düşük mü sizce en son perşembe baktırmıştım 32 çıkmıştı
Günaydın Ben de daha 4+2 en son 4 gün önce test verdim birazdan hastaneye gidicem kan vericem bakalım ne kadar artmış. Ben doktora haftaya gidicem keseyi o zaman görürüz diye tahmin ediyorum tabii bir aksilik olmazsa bence değeriniz gayet güzel tekrar kan verip artışa bakabilirsiniz

Yaa peki kalbi atmayan nasıl olacak birde doktor aklı başındamı ? 3 hafta sonra ya nasıl cagırır ki böyle bir durumda .
Hani haftaya gel bakalım demesi lazım dı bence

hayirli olsun. biri sonradan gelişebiliyor diye biliyorum. en azindan 1 hafta sonra gidin bari. cok gec cagirmis doktor

Kizlar progestanı benim gibi fitil olarak kullananlara sorum olacak. 5 6 gündür kullanıyorum genital bölgede kaşıntı başladı. Sizde de böyle bir durum oldu mu

Ben adetimden 6 gün önce öğrendim beta 17 ydi henüz, bir de adet günümde verdim 721 di ama ben muhtemelen erken yumurtladım bu ay
BENİM 1 GÜN ÖNCE 8 ÇIKTI ADETTEN 1 GÜN SONRA 32 ÇIKTI 4 GÜN SONRA BÖYLE ÇIKTI SANIRIM BENİMDE GEÇ DÖLLENME OLDU. İLKİ DE BÖYLE OLMUŞTU ADETTEN 10 GÜN SONRA 420 ÇIKMIŞTI :)

NE GÜZEL YAKINIZ :) İLK ÖĞRENDİĞİNİZDE KAÇTI ÇÜNKÜ BENDE 4 GÜN ÖNCE VERDİĞİMDE 32 ÇIKMIŞTI BUGÜN BÖYLE BAKALIM SİZİN NASIL HAYIRLI GÜZEL HABERLELRLE GELİN İNŞALLAH :) BEN DE SİZİN GİBİ DÜŞÜNÜYORUM BİRDAHAKİ HAFTAYA GİDECEĞİM

3 hafta cok değil mi bence 1 hafta sonra git ya da baska doktora da görün kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…