2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Bende öyleyim . Bi ara soyunuyoruz ıkı dk sonra üşüyüp gitiniyorum . İğne kullanıyorum iğneyi yapınca da bi üşüme geliyor donuyorum . Tam menepoza girenler gibiyim
Bende bi korktum ateş iyi değil yazmışlar hemen geçiyor gibi ama zararlı mıki

Evet doktor sabah akşam vajinal yoldan al dedi dün başladım kullanmaya ama bugün sersem gibiyim yarın nasıl işe giderim bilmiyorum 🤷‍♀️
Ben hap olarak yutuyorum canım çok kötü oldum dün iş yerinde gözlerim gitti gitti geldi yani o derece bugünde ayniydim acayip dönüyor başım yarın doktora gidicem bakalim ayy herşey yolunda olsun da herşeye dayanırım yani tekrar kötü şeyler yasamk istemiyorum 😔

Ya o hastaymış ateşin var mı yazmışlardı korkma canım . Ateşin zararı yok ilaç kullanması gerekir dıye yazdılar. Birde sıcak basması çok normal birşey gebelikte cogu kısıde olur

Canım o normal grip ateşi yükselmesi iyi değil yani yine de panik yapılacak bir durum değil cünkü parol kullanabiliyoruz o da ateşi kontrol altında tutar

Testin markasın göre değişiyor o kısım bazı testlerde çok kırmızı olmuyor hiç.
1 gün gecikme ile 1000 değer çok çok iyi çıkmış sizin 🧿 benim 3 gün gecikme ile bile 115 çıkmıştı kişiden kişiye baya fark ediyor galiba
Merhaba benim de 3. Günüm 122 çıktı gebeliğiniz nasıl gidiyor değeriniz yükseldi mi?🙏😇

Evet doktor sabah akşam vajinal yoldan al dedi dün başladım kullanmaya ama bugün sersem gibiyim yarın nasıl işe giderim bilmiyorum 🤷‍♀️
Progesteron hap olarak alındığında baş dönmesi yaparken fitil olarak alınca bu kadar tesir etmiyor ilacı biraz erken kullanıp dinlenmek sonra kalkmak iyi oluyor ben öyle yaptım haftalarca sorun yaşamadım

Merhaba benim de 3. Günüm 122 çıktı gebeliğiniz nasıl gidiyor değeriniz yükseldi mi?🙏😇
Ben beta takibi yapmadım hiç sonrasında 8+5 günlük olduk bile keseyi de bebeği de gördüm kalp atışını da duydum çoktan darısı başınıza
Gebelik benim açımdan felaket gidiyor ama bulantı yüzünden gün yüzü görmedim umarım siz daha şanslı olursunuz 😞

Progesteron hap olarak alındığında baş dönmesi yaparken fitil olarak alınca bu kadar tesir etmiyor ilacı biraz erken kullanıp dinlenmek sonra kalkmak iyi oluyor ben öyle yaptım haftalarca sorun yaşamadım
Fitil olarak bu kadar tesir etmiyorsa hap olarak alsam baya kötü olacakmışım demek ki. Çünkü beni bugün çok etkiledi yani baş dönmem hiç geçmedi doktor sabah akşam al dedi akşam daha kullanmadım şu an kullanmaya korkuyorum :)

Fitil olarak bu kadar tesir etmiyorsa hap olarak alsam baya kötü olacakmışım demek ki. Çünkü beni bugün çok etkiledi yani baş dönmem hiç geçmedi doktor sabah akşam al dedi akşam daha kullanmadım şu an kullanmaya korkuyorum :)
Ben hap olarak kullandığımda şiddetli baş dönmesi uyku hali sersemlik hissi geliyordu ayarlayıp öğlen alıyordum bir saat uzanıyordum. Ama bu sefer fitil yazdı doktor devlet karşılamıyor tabi bu ilacı diğerlerinden farkı ne bilemem ama bariz bir şekilde daha rahat geçirdim süreci.

Merhabalar bulantı için prilam mı kullanıyorsunuz? Benim de ilk gebelikten farklı olarak inanılmaz bir bulantım var kusmak isteyip kusamıyormuşum gibi😔 Karnım acıkınca daha felaket midem bulanıyor ama bir şey de canım istemiyor. Umarım çabucak geçer bu süreç😔

Kızlar ne yediysem çıkarıyorum çok kötüyüm 7+6 haftalığım, hiç hayal ettiğim gibi bir hamilelik geçirmiyorum maalesef ağlıyorum sürekli 🤦🏻‍♀️

Merhaba arkadaşlar 2. Hamileliğim bugün kaset test ile öğrendim akşamda kana baktırdım 800 çıktı değerim, göbekten kese kaç haftalıkken görünüyordu unutmuşum

Kizlar iki gündür acayip başım dönüyor bu saatlerde kızımda hiç yaşamadım böyle olan varmi yazıları bile tuhaf okuyorum ya
bende de arada ayni oluyo canim hatta tansiyonum falan dustu saniyorum olcuyorum ama normal.. takmaa :) ben bu bulantilari, bas donmelerini ve diger yasadiklarimizi bebislerimiz henuz daha hareket edip karinlarimizi tekmelemeden "ben burdayim annecim" diyorlarmiscasina yorumluyorum. :)) kendilerini hatirlatmayi iyi biliyorlarr. Boyle dusunursen zaten cok takmicaksin canimm 😚

X