2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Kızlar selam. Dün banyo yaptıktan sonra aşırı koyu kahverengi küçücük bir lekelenmem oldu peçeteye geldi silince. Bugünde çok açık kahve akıntım oluyor her tuvalete gittiğimde günlük pedde mutlaka görüyorum ama miktar çok fazla değil en fazla 25 kuruş büyüklüğünde gördüm. Bugun itibariyle 8+6 yım ve en çok kalp durmalarının yaşandığı viraja geldim. Şansıma bugün doktorumun tüm randevuları doluymuş ama akşam nöbetçiymiş19 gibi gidicem. Çok endişeliyim inşallah herşey yolundadır. Dualarınıza ihtiyacım var 😢

Kizlar progestanı benim gibi fitil olarak kullananlara sorum olacak. 5 6 gündür kullanıyorum genital bölgede kaşıntı başladı. Sizde de böyle bir durum oldu mu
Ben de yaşadım doktorum eğer çok durulmayacak kadar kötü olursa gel bakalım demişti. Ama benimki hafifti geçti zaten 3 güne falan. Fitil maalesef öyle yapıyor .

Kızlar selam. Dün banyo yaptıktan sonra aşırı koyu kahverengi küçücük bir lekelenmem oldu peçeteye geldi silince. Bugünde çok açık kahve akıntım oluyor her tuvalete gittiğimde günlük pedde mutlaka görüyorum ama miktar çok fazla değil en fazla 25 kuruş büyüklüğünde gördüm. Bugun itibariyle 8+6 yım ve en çok kalp durmalarının yaşandığı viraja geldim. Şansıma bugün doktorumun tüm randevuları doluymuş ama akşam nöbetçiymiş19 gibi gidicem. Çok endişeliyim inşallah herşey yolundadır. Dualarınıza ihtiyacım var 😢
Korktugun gibi olmaz inşallah güzel haberler ile gelirsin belki regli tarihin geldiği için lekelenme yaşıyorsundur

NE GÜZEL YAKINIZ :) İLK ÖĞRENDİĞİNİZDE KAÇTI ÇÜNKÜ BENDE 4 GÜN ÖNCE VERDİĞİMDE 32 ÇIKMIŞTI BUGÜN BÖYLE BAKALIM SİZİN NASIL HAYIRLI GÜZEL HABERLELRLE GELİN İNŞALLAH :) BEN DE SİZİN GİBİ DÜŞÜNÜYORUM BİRDAHAKİ HAFTAYA GİDECEĞİM
Ben reglden 6 gün önce 23 ile öğrendim en son 4 gün önce vermiştim 68 çıkmıştı bugün verdim ( bugün regl günüm) 530 çıkmış çok heyecanlandım acaba ikiz olabilir mi diye inşallah ikizdir 🤭🤭🤭

Bu sayfaya kim bakıyor arkadaşlar sayfa girişine post hazırlansa ve kişiler ve tarihler yazılsa daha iyi olur en azından bir birimizi bilir takip ederiz

Canım selam Allah'ın izniyle inşallah bir sıkıntın yoktur kafana takma diyemiycem illaki takılır tabiiki ama en azından akşama kadar stres yapma kafanı dağıtacak şeyler ile uğraş akşam hayırlı haberleri yaz buraya da ❤️❤️

Kızlar selam bir sorum olacak ❤️ ben en son 4 gün önce kan verdim 68 di bugün 530 çıkmış ikiz olma olasılığı nedir bilgisi olan var mı? İkiz gen anne tarafında da var baba tarafinda da var biz de ikiz olsa keşke diyoruz sonucu görünce bi heyecanlandık heheh 🫣🤭🤭

Merhaba ilişkiden sonra mı olmuştu? Benim de pembe lekelenmem oldu ama ilişkiden sonra olmuştu 7+4 de doktoruma yazdım devamı gelirse hemen gel demişti

kizlar doktor secimlerinizi iyi yapin. bugun yeni bir doktora basladim harika biri. onceki doktorum bebek geriden geliyodu falan demisti. kesende bi sorun olabilir ilerde demisti ne alakaysa.. neyse sat 10 subat'ti, onceki doktora gore daha anca 5 haftalik olmustuk ama bugun ki doktorum 6 hafta 3 gun dedi ve kalbini de duyduk cok sukur. kesinlikle isini seven ve sorularinizi yanitlamaktan gocunmayacak bir doktorla devam edin..

Yaa peki kalbi atmayan nasıl olacak birde doktor aklı başındamı ? 3 hafta sonra ya nasıl cagırır ki böyle bir durumda .
Hani haftaya gel bakalım demesi lazım dı bence
bence doktorum aletine güveniyor. yani o tek gebelik gibi konustu kesin gibisinden. bir daha soracagım artık ona.
hayirli olsun. biri sonradan gelişebiliyor diye biliyorum. en azindan 1 hafta sonra gidin bari. cok gec cagirmis doktor
evet bir daha gideceğim çok sağolun sizinki de hayırlı olsun
bence endişelenmeyin Allah yardımcınız olsun <3
kizlar doktor secimlerinizi iyi yapin. bugun yeni bir doktora basladim harika biri. onceki doktorum bebek geriden geliyodu falan demisti. kesende bi sorun olabilir ilerde demisti ne alakaysa.. neyse sat 10 subat'ti, onceki doktora gore daha anca 5 haftalik olmustuk ama bugun ki doktorum 6 hafta 3 gun dedi ve kalbini de duyduk cok sukur. kesinlikle isini seven ve sorularinizi yanitlamaktan gocunmayacak bir doktorla devam edin..
hangi şehirde acaba doktorunuz?

Merhaba betanız kac cıktı acaba benımde 14 subat sat doktora falan gıdemedım korkudan beta persembe 51 cumartesı 236 cıktı kımyasal olmasından korkuyorum ne zaman gıtmelıyım hıc bır bılgım yok ilk gebelıgım

Merhaba ilişkiden sonra mı olmuştu? Benim de pembe lekelenmem oldu ama ilişkiden sonra olmuştu 7+4 de doktoruma yazdım devamı gelirse hemen gel demişti
Yok bayadir ilişki olmadı nerdeyse 1 haftadır falan bu durduk yere oldu bende

Canım selam Allah'ın izniyle inşallah bir sıkıntın yoktur kafana takma diyemiycem illaki takılır tabiiki ama en azından akşama kadar stres yapma kafanı dağıtacak şeyler ile uğraş akşam hayırlı haberleri yaz buraya da ❤️❤️
Allah razı olsun inşallah herşey yolundadır ne kadar takmiyim desem de zor baya. Kanama yada ağrı olmamasi tek tesellim

Merhaba betanız kac cıktı acaba benımde 14 subat sat doktora falan gıdemedım korkudan beta persembe 51 cumartesı 236 cıktı kımyasal olmasından korkuyorum ne zaman gıtmelıyım hıc bır bılgım yok ilk gebelıgım
12 martta adet olacaktim olmadim o gun verdom 464 cikmisti.. Yukselmis betaniz korkmayinnn

bence doktorum aletine güveniyor. yani o tek gebelik gibi konustu kesin gibisinden. bir daha soracagım artık ona.

evet bir daha gideceğim çok sağolun sizinki de hayırlı olsun

bence endişelenmeyin Allah yardımcınız olsun <3

hangi şehirde acaba doktorunuz?
Istanbul Anadolu yakasinda

Biz şimdi bugün 5+3 de kalp atışını duyamadık ama doktor hareketlenme olduğunu daha duyulamayacak kadar küçük olduğunu söyledi. Benim görümce de ben 5 haftalıkken duymuştum birşey yemiyor musun ondan mı acaba diyor 😂😂 Normal değil mi 5 haftada duyulmaması kalp atışının
Ben 6+5 de doktor sesi açtı ama Baha derinden ve ses geldi anlamadım bile oğlumda o haftada hiç bebek görememiştim 7+1 de duymuştum görümce biraz sallamış 😅

6. haftanin ilk gunlerindne itibaren duyulmasi beklenir geneldeee
Biz şimdi bugün 5+3 de kalp atışını duyamadık ama doktor hareketlenme olduğunu daha duyulamayacak kadar küçük olduğunu söyledi. Benim görümce de ben 5 haftalıkken duymuştum birşey yemiyor musun ondan mı acaba diyor 😂😂 Normal değil mi 5 haftada duyulmaması kalp atışının

merhaba kizlar. Bugün doktora gittim. son adet tarihi 20 subat. 4+4 olarak karindan kese göründü. daha ici bos haliyle bu normal dimi. 10 gun sonra gel bakalim kese icine ve kalp atisina dedi.Sabretmek cok zor ama beklemek zorundayiz. benim hesabima gore bugun tam 5 haftalik olmaliydi ama bir kac gun oynayabiliyor sanırım

X