2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Redpanda11 açıkçası ben doktorumun yönlendirmesi ile ciddi olarak düşünmeye başladım. Benim bir çok arkadaşım yaptırdı. Hiç biri riskli değildi. Doktorların fikirleri çok değişken olabiliyor. Ama galiba ben yaptıracağım, en azından kafamda soru işareti kalmamış olur

Aslında haftadan ziyade beta önemli kese için. 1600de kesem karından muayenede gözükmedi, doktorum 3000 üstünde gözükür dedi ve dediği gibi de gördük.

Kalp atışı ise yine karından 2-2.5cm iken görünürmüş. Beni 6+3de çağırdı kalp atışı için.

Al_pi nin dediği gibi 7. Hafta kalp atışı için en garanti zaman

Panaroma iyi diyorlar canım bende banka dışında evde de para biriktiriyordum 8 bin civarı olmuş eşime dedim Allah nasip eder o hafalara gelirsek fetal dna için kullanacağım. 2 li 3 lu testte yaptirmayacagim gerek olmuyormus sanırım onu yaptıranca. Yaştan dolayı yüksek çıkar benim hiç canımı sıkamam bile bile

Benim emin olamadığım konu şu, ben biraz pimpirikliyimdir kafama takarım. Rabbim sağlıklı ve sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin ancak olası bir engel durumunda da kabulüm olacak. Olur da bunu erkenden öğrenirsem 9 ay bana nasıl geçer onu bilmiyorum annelik delilikmiş daha iyi öğrendim şu kısacık süreçte, insan sürekli düşünüyor

Kuzum 2 li 3 lu 4 lu tarama yerine fetal dna geçerliymis her birine ayrı ayrı stres yapmak yerine 1 kere 10 günlük bir stres çekmek sanki mantıklı. Ben tüp bebek parası biriktiriyordum Rabbim çok şükür sağlıkla biriktirdigim parayı çocuğuma harcamayı nasip eder inşallah tüp bebek düşünüyorduk yazın ona niye kısıp kendimden biriktiriyordum ama biriktirirkende hep dua ediyordum Allah im direkt çocuğuma harcamayi nasip et doğal olsa keşke diye umarım her birimiz sağlıkla kucagimiza alırız

Evet ama bunlar çok hassas konular, çok zor konular. Hepsi sağlıklı olsun da hiç düşünmek zorunda kalmayalım inşallah
Ben de öyle düşünüyorum aslında, bir kere o stresi çekeyim ve bitsin. Zaten ona da daha vaktimiz var. Vakit de hiç geçmiyor bir yandan

Kızlar grip oldum ve iki gündür çok kötüyüm. Arada ateşim çıkıyor. Sizce bebeğe zararı olur mu

Kızlar grip oldum ve iki gündür çok kötüyüm. Arada ateşim çıkıyor. Sizce bebeğe zararı olur mu
Geçmiş olsun canım, bence ilaç kullanmadığın sürece sorun olmaz, ateşin olunca parol kullanabilirsin diye biliyorum. Bol bol su, portakal suyu iç.

Bende nitfy yaptırmayı düşünüyorum doktorumun önerisiyle. Nifty nipt fetal dna hepsi aynı sanırım. Henüz fiyat bilgisi almadım önümüzdeki hafta merkezlerden bilgi alıcam. 10. Haftadan sonra yapılıyor dedi doktorum bana

Çok stresli zamanlar ya cidden insan herşeyi sorun gibi görüyor. Allah'ım izin verdikten sonra herşey yolunda gidiyor gerçekten. Çok sevindim adınıza, bilgilendirdiğiniz için ayrıca teşekkür ederim

Direkt vajinadan parmaginla itiyorsun gidebildigi kadar ileri gitsin. Ben yatmadan önce kullanıyorum. Geceleyin erisin, akmasın diye. Gün boyu parça parça fazlası çıkıyor. Günlük ped kullanmanı öneririm. Çamaşırı islatabilir.

Merhaba ben de 7. Haftadan aranıza katılmak istedim. Sağlıkla hayirlisyla kucagmiza almak nasip olsun inşallah ben hala ne kusma ne baş dönmesi yaşamıyorum. Benim gibi olan var mı. Elhamdülillah kalp atışını da duydum ama nasıl anlicaz böyle kafamda bı sürü sey dönüyor

Ben de 7. Haftadayım benim de çok belirgin mide bulantım yok henüz . Yemekten sonra hafif oluyor geçiyor sadece. İnşallah böyle devam eder

Ben de 7. Haftadayım benim de çok belirgin mide bulantım yok henüz . Yemekten sonra hafif oluyor geçiyor sadece. İnşallah böyle devam eder
Tabi ki ama benimki tüp bebek olunca ister istemez korkuyorum belirtim yoksa bebegime bir şey mi oldu diye kalbi wtiyor mu diye düşündürüyor işte.

Tabi ki ama benimki tüp bebek olunca ister istemez korkuyorum belirtim yoksa bebegime bir şey mi oldu diye kalbi wtiyor mu diye düşündürüyor işte.
Atıyordur kalbi için rahat olsun.. ben de iki gün önce duydum kalp atışını. Her gebelik nir değil. Belki bu hafta başlar bilemeyiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…