2023 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    268
Kızlar Selam gördük keseyi çok şükür bebek yok henüz. 6+1 olması gerekirken kesem 5 haftalık çıktı. Dr normal toparlar dedi ama benim canım çok sıkkın normal mi sizce
Hayırlı olsun canım beta değerin kaçken gözüktü kesen

Merhaba ben de 7. Haftadan aranıza katılmak istedim. Sağlıkla hayirlisyla kucagmiza almak nasip olsun inşallah 🤲 ben hala ne kusma ne baş dönmesi yaşamıyorum. Benim gibi olan var mı. Elhamdülillah kalp atışını da duydum ama nasıl anlicaz böyle kafamda bı sürü sey dönüyor
Benim de tam olarak belirtim yok, arada midem bulanıyor. O da genelde akşamları yemekten sonra. Belki böyle geçecektir 🙏 8 haftalığım ben de 🐣

Merhaba ben de 7. Haftadan aranıza katılmak istedim. Sağlıkla hayirlisyla kucagmiza almak nasip olsun inşallah 🤲 ben hala ne kusma ne baş dönmesi yaşamıyorum. Benim gibi olan var mı. Elhamdülillah kalp atışını da duydum ama nasıl anlicaz böyle kafamda bı sürü sey dönüyor
❤️🌸 hoş geldin

Kizlar iki gündür acayip başım dönüyor bu saatlerde kızımda hiç yaşamadım böyle olan varmi yazıları bile tuhaf okuyorum ya
Geçen hafta 2 gün progestanı gündüz kullandım. Sadece o zaman oldu. Tansiyonun düşüyordur belki, gebelikte normal diyorlar

Kızlar iyi pazarlar nasılsıniz? Belirtileriniz nasıl.
Ben hamile olduğumu bilmesem hiç belirtim yok hiç biri kalmadı 🤗
İyi pazarlar, ben 2 gündür berbatım. Sürekli bir mide bulantısı. Mutfağa giremiyorum, kokuyor her şey. Bu sefer de açlıktan daha çok midem bulanıyor. Saçma sapan bir döngü

Aa evrt bende progesteron kullanıyorum acaba ondan mı oldu bilemedim canım benim tansiyon hep düşük zaten 9 5 yada 6
Doktorum yatmadan önce kullan demişti, akşama alınca bir daha yaşamadım baş dönmesi. Benim de tansiyonum genelde düşüktür, belki de o yüzden etkiliyordur bilmiyorum 🤷🏻‍♀️

Ben 🙋‍♀️ belirtinin b si dahi yok bulantıyı geçtim 😂 bugün tam 7 haftalık kalp atışını duyduk şükürler olsun 🤲
Belirti olmaması benide korkutuyor açıkçası 🥹

İyi pazarlar, ben 2 gündür berbatım. Sürekli bir mide bulantısı. Mutfağa giremiyorum, kokuyor her şey. Bu sefer de açlıktan daha çok midem bulanıyor. Saçma sapan bir döngü

Prilamdi sanirim.mide ilacı var canım gebeler için Dr una sor istersen

Bende dünden beri mahvoldum dün 2 kere kusma yaşadım bugün hele hasta gibiyim yataktan çıkmadım aşırı derecede midem bulanıyor ve başım dönüyor 😞 iştahım düne kadar açıktı bir anda azaldı mide bulantısı berbat bişey

X