2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Selam anne adayları benim de bat 7 Ekim bekliyorum . İdrar testim pozitif çıkınca gidip dün akşam kan verdim . Bhcg 10 çıktı pozitif ama düşük bir değer yeni bir gebelik dendi. Zaten dün yerleşme kanaması olduğundan şüphe duyduğum leke sonrası test yaptirdim . Adete 5 6 gün varken bu kadar ufak değer normaldir değil mi?

merhaba
şimdiden tebrik ederim benim de kramplarım oluyor bazen sol bazen sağ tarafıma sancı giriyor. benimki tüp bebekle oldu ona bağlıyordum ama sanırım hamilelik belirtisi bu
Çok teşekkürler hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız inşallah İlk değerim biraz düşük gibi gelmişti endişelenmiştim ona bağlamıştım ama 3 kart artmış şükür o yüzden artık ben de akışına bıraktım kafaya takmıyorum normaldir diye düşünüyorum

Evet canım bol su gerçekten ağrıları azaltıyor bn günde 3 veyatta 3 buçuk su iciorum

Evet canım bol su gerçekten ağrıları azaltıyor bn günde 3 veyatta 3 buçuk su iciorum
Kanama devam ediyor mu daha ? Artı çok normal daha çok yeni artı bizde biraz aceleci olduğumuzdan leb demeden hemen leblebi diyoruz

Aleykumselam kardeşim. Senin 5 6 gün varken o deger çıkmış. Benim 1 gün geçince ayni değerdi. Gerçi benimki gecdollenme onu biliyorum. Seninki gayet güzel .İnşaallah artışında düzenli olur

Hayırlı aksamlar hanımlar. Nasipse çarşamba günü randevum var İnşaallah keseyi gorebiliriz. Aslında ben en erken 2 haftaya gitmeyi düşünüyordum fakat randevu bulamadim . o zaman bebeği ve kalp atisinida gorurduk. Neyse bakalım hayırlısı olsun İnsaAllah

Merhaba kızlar ben de bi aksilik olmazsa yarın keseyi görmeye gideceğim. Ağrı konusunda aynı durum bende de var adet olacakmisim gibi ağrı hissediyorum bazen çok uzun sürüyor bazen hemen geçiyor çok şükür kanamam vs olmadı. Bu arada beta soran bi arkadaşımız olmus ben adete bir gün kala 57 ile ogrendim düzenli kan verip takip ettik artış oldu çok şükür. Cuma günü 2001 çıktı pazartesi inşallah keseyi görürüm

Kız benimde ilk gebelikte lekelenme sonrasında test silik ilk kan testi negafit ertesi gün 38 çıktı söyle bişey oldu am lekelenme ile başlayan gebelik öyle gider diyorlar y benim 5 aya kadar hep oldu bazen kırmızı hatta çok iş Yapinca vs gibi

Kanama 1.5 gün sürdü kırmızı değildi. Bitti şükür. Leke görünce insan geriliyor. Adet günlerini de atlatsak

Yaa öylemi umarım lekelenme yaşamayız çok panik bir insanım

Kızlar merhaba cuma günü acile gittim kan değerlerimde bta -hcg 8353 çıktı normal muayenem 7 ekimde bakalım.sanırım ben keseyi görürüm diye düşünüyorum::)

Hoşgeldin kardeşim . Rabbim daimi eylesin. Benimde 4. Hamileligim yanlışın sanıyordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…