2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Kızlar ben de bugün kan verdim Çarşamba 456ydi bugün 2001 olmuş haftaya keseyi görürüz diye düşünüyorum inşallah

Yarın kese görmeye gidicez teyzelertsh 5.05 çıktı ama panik haldeyim, tshı yüksek olup sağlıklı gebelik duydunuz mu ilaç dozum ayarlandı ama ya bebeğime zarar gelirse
İlaçla düşüyor bu değerler düşüğe veya geriliğe neden olmaz dedi doktorD ayda 1 kan vermek kazım. Bende 25 mg kullanıyorum artışa azalışa göre doz ayarlanacak

Bugün regl günümdü ancak bazı belirtilerim vardı o yüzden dün gebelik testi yaptım çift çizgi çıktı. Sonra gidip kan verdim beta hcg 933 çıktı. Bu sabahta doktora gittim tekrar kan istedi 1500 olmuştu hcg. Henüz kese oluşmamış erken farketmişsin dedi haftaya bidaha çağırdı. Haziran anneleri +1 diyebiliriz inşallah

Bugünkü kan sonucunda kısmetse bende Haziran annesiyim

Hayırlı olsun hepimiz için sağlıklı gebelikler diliyorum

sanırım ben de 2023 haziranda anne oluyorum
yarın tekrar kan vereceğim ♥
ilk haftalar için önerisi olan varsa çok sevinirim, sudan çıkmış balık gibiyim
Hayırlı olsun canım benim çok sevindim bir konu var oraya gelsene ; Ekim Ayı Mucizesini Bekleyen Güzel Anne Adayları

Kızlar sabah kese görmeye gideceğim, stresten uyuyamadım Daha doğrusu çok güzel rüyalarla ve açlıkla uykumdan uyandımYa rüyalar ters çıkarsa diye stres oldum.Kötü rüya görsek etkileniyoruz iyi rüya görsek korkuyoruz ah analık endişeleri şimdiden başladıBana dua edin

Dualarımız seninle inş. Keseyi görürsün sağlıkla ilerler

Randevunuz nasıl geçti acaba

Kan sonucunuz ne çekti acaba dün :) inş olumludur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…