2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Merhaba kızlar sabah kanamam başladı hemen doktora gittik keseyi gördük çok şükür ama düşün tehlikem var bana dua eder misiniz.boyle kanama yaşayan oldu mu aranızda bugun 5+1 olduk

Bence gitmelisin zaten gebesin kan değerlerine Göre

Bence gitmek zorundasın, kolay kavuluşmuyor korumak zorundayız miniklerimizi son adet tarihimi hatırlamayınca ben WhatsApp ta arama kısmına regl yazıyordum, mutlaka ağrıyla eşime ya da yakın arkadaşıma "offf regl oldum" falan yazmışımdır diye

hahahahah ben de hep öyle buluyorum

Bakalım gidicem yarın bulantılarda başladı çok sancı da var hayırlısı

Kızlar cuma günü beta 929du bugün 2447 artış iyi mi?
10 gün sonra çağırdı kese için o zaman tam 6+3 oluyorum bence kalp atışı bile duyulur vajinal bakıcam dedi çünkü

Kızlar benim tahmini doğum 7 Haziran daha doktor gidemedik 6 ekimde bakacak ozaman tam tarih belli olur nasipse.

Merhaba kızlar. Bende Haziran annesi olabilirim. Benim adet düzensizliğim var o yüzden ovulasyon testi ile yumurtlama hesaplama yaptım. 33-35 günde oluyorum 3 aydır ve En son bat 20 Ağustos ama benim yumurtlama zamanım 18-19 .günlere denk geldiği için geç döllenme oluyorum. 27 eylülde HCG 28 iki gün sonra 79 çıktı. Sabırsızlık Perşembe gününü bekliyorum

Güzel sonuçlar alırsın umarım

Kızlar benim tahmini doğum 7 Haziran daha doktor gidemedik 6 ekimde bakacak ozaman tam tarih belli olur nasipse.
Bende 6 ekimde gideceğim inş mutlu haberler alırız.
ben 1 kere kan verdim 75 ti sonrasında gebelik testi yaptım gittikçe koyulaştı daha da kan vermedim. Randevu aldım umarım hepimizin gebeliği güzel geçer hayırlı olsun
5+3üm 5+0da kese ve yolku gördük, haftaya pzt de kalp atışı kısmetse
Bende perşembe 5+5 olacağım ilk defa doktora gideceğim umarım sağlıklıdır sorun yoktur.

Merhaba kızlar, 6 yılın ardından mucizemin geleceği haberini dün aldım henüz çok minik ama hayırlısıyla haziranda kucağımıza almak nasip olur inşallah
Oy maşallah Allah sağlıkla kucağına almayı Nasib etsin inşallah fasulyen sağlıkla. Gelsin canım benimde 6 sene olmadı sonra peşi peşine 3 kızım. Oldu şimdi 4.ye hamileyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…