2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Kızlar selam adet olur gıbı ama pespembe yerlesme kanaması yada üstüne görme mi ne dıyolar oyle bısı yasayan oldumu. Bıldıgınız acık, pembeye yakın rengı

Kaç hafta?bende 6+0da oldu kahverengi adet başlanğıcı gibi
Valla beta 14.5 2-4 hafta yazıyo sonucta. Bugun basladı sabah 10 gıbı ama pembe kana dondu gıttım ıkı bucukta kan verdım 14.5 di betam. Düşmüş olamaz artmıs ıkı gun once 4.5 di

Evet azaldı ama devam edıyor hala
Benimde gecen hafta cumartesi oldu 4+2 idim aksam doktora gittim gittim doktor 2 ihtimal var saglikli oldu icin olabilir veya dusecektir dedi takip edicez dedi kanamalarim devam etti azda olsa çarsamba dayanamadim baska doktora gittim progeston verdi suan baya azaldi cuma gidicem tekrar doktora istersen sende yarin bir git doktora

Benimde gecen hafta cumartesi oldu 4+2 idim aksam doktora gittim gittim doktor 2 ihtimal var saglikli oldu icin olabilir veya dusecektir dedi takip edicez dedi kanamalarim devam etti azda olsa çarsamba dayanamadim baska doktora gittim progeston verdi suan baya azaldi cuma gidicem tekrar doktora istersen sende yarin bir git doktora
Once bı kan vermek ıstıyorum aslında cunku degerım 14.5 düşük bi değer. Senın kactı degerın

Benim ilk degerim 69 du kanama yasadigim gun tekrar baktilar 2000 di
Kanamayı ben bugun yasadım 14.5 di . Düşük baya . O yuzden doktorda bısı yapmaz kan verdırır sadece. Değerin düşük kimyasal olabılır ıkı gun sonra tekrar kan ver der diye dusunuyorum mantıksızmı dusunuyorum :)

Ama deger onemli deil artmasi onemli seninki daha kucuk oldu icin degerin o olabilir
Balım 19 u aksam 7 de 5.7 ile ogrendım ıkı gun sonra 4.5 e dustu bugun once kahve rengı sonra kanamam oldu dun de ben test yaptım ıkıncı sızgı baya belırgınlestı dıgerlerıne gore. Dedım madem deger düştü neden daha da belırgınlesıyo test. O da vesıle oldu kanamada oylelıkle gıttım kan verdım 14.5 cıktı .

Balım 19 u aksam 7 de 5.7 ile ogrendım ıkı gun sonra 4.5 e dustu bugun once kahve rengı sonra kanamam oldu dun de ben test yaptım ıkıncı sızgı baya belırgınlestı dıgerlerıne gore. Dedım madem deger düştü neden daha da belırgınlesıyo test. O da vesıle oldu kanamada oylelıkle gıttım kan verdım 14.5 cıktı .
Cok bilgim yok canim benim ilk hamileligim ama okuduklarimdan seninki gec dollenmede olabilir ole oluyoe yazmistilar daha once belkide durur kanaman benim devam edince ben korktum vucudundan vucuda deisio iyi dusunelim iyi olsun

Cok bilgim yok canim benim ilk hamileligim ama okuduklarimdan seninki gec dollenmede olabilir ole oluyoe yazmistilar daha once belkide durur kanaman benim devam edince ben korktum vucudundan vucuda deisio iyi dusunelim iyi olsun
Insallah durur kuzucum doktora gıtsem kanama varken alttan muayene edıyor mu bılgın var mı ?

X