2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Neden böyle oldu anlamadım. Çişinde azalma oldu mu

mathildays canim çamaşır makinesi kurutma konusunda yazını gördüm. Kurutma makinesi aldın mı? Kullananlar sizden rica ediyorum bana bı el ativerin. Büyük ihtimal Arçelik alacağım. Çamaşır makinem Arçelik olduğu için. Hangi model almalıyım?

Hoover marka kullaniyorum memnunum ben guzel kurutuyor. Çamaşır makinem de Beko ondan da memnunum ama günümüz sartlari malum hoover aldim o yuzden hatta ben gecen sene kasimda almıştım o zaman cok daha uygundu.

Hemen mama baslamayin bence, kilosuna gelişimine baktırın bi de gogsunuzu sıkın bakın bebege vermeden önce sütünüz varsa belki atak haftası ondan ağlıyordur. Yürüyerek emzirmenizi oneririm bazen benim de bebegim durup dururken ağlıyor sanki bir yeri aciyor gibi yuruyerek emziriyorum. Mama için de doğduğunda aptamil aldim gaz yaptı sonra aptamil conformil aldim o da gaz yaptı bir de bence yogun kivamli bir mamaydi. En son evolvia aldim ondan memnun kalmıştım ama mamayi 12 gun önce bıraktirdim.

Kızlar bebeğinin kulağının arkası kızaran var mı? Egzama gibi sanki...
Bir de bir arkadaşımızın bebeğinin boynunun altı pişik olmuştu yara olmuştu hatta bundan dolayı.. biz de aynı sorunu sanırım yaşayacağız nasıl bir yol izlediler? mathildays sen miydin canım?

Evet benim kızım da kaka yapamıyor. 3 4 günde bir ben yaptırıyorum poposunu uyararak malesef
Kızım bugün 5 günü hala kaka yok. Sağlıkla ocağındaki hemşire 10.gune kadar yapmaması normal dedi. Huzursuz değil alttan gayet güzel ga çıkarıyor. Ama kaka yok ben huzursuzum. Nasıl uyarıp yapıyorsunuz?

selam canım maalesef alamadım benim koyacak yerim yok balkona düşünüyorum hala. ben hoover marka araştırıyordum piyasada en ucuz marka o

evett bizdik çok zordu ya. hemen anlatıcam eve geçince

Kızlar ya benim kızım elini yumruk yapıp üst damağını kaşıyo bir kaç gündür sizlerinkide bunu yapıyo mu ve çok fazla ağız suyu akıtıyor neden böyle olur???

Kızlar ya benim kızım elini yumruk yapıp üst damağını kaşıyo bir kaç gündür sizlerinkide bunu yapıyo mu ve çok fazla ağız suyu akıtıyor neden böyle olur???
Bizimki de öyle hatta ben de sormuştum burda elini keşfediyor diyorlar
Açıkçası ben acaba diş sancısı mı diye düşünmüştüm çünkü ben 4.5 aylıkken diş çıkarmışım genetik oluyormuş ama sonra baktım herkeste aynı normal demek ki deyip üstünde durmadım

Benim bebeğim de böyle. Çok iştahlı emiyor bazen elini. Ağız suyu da baya var. Bu dönemde olması normal diye biliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…