2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Kızlar merhaba malesef bebeğimde kalça çıkığı tespit edildi, ünv hastanesine sevkettiler, kalça kemiği gelişim geriliği varmış, pavlik bandajı taktirdik, çocuğum aşırı huzursuz, zorla bebek arabasında uyutabildik, ağlamaktan helak oldu, bandajın takma yerleri plastik sırtında felanda var o yüzden aşırı rahatsız oluyor, çok üzülüyorum ama en azından erken teşhis, iyi olacağı umuduna tutunuyorum
çok geçmiş olsun canım inşallah hemencecik iyileşir kuzucuk 🌸 erkenden fark edilmesi çok iyi olmuş 🙏

Kızlar merhaba malesef bebeğimde kalça çıkığı tespit edildi, ünv hastanesine sevkettiler, kalça kemiği gelişim geriliği varmış, pavlik bandajı taktirdik, çocuğum aşırı huzursuz, zorla bebek arabasında uyutabildik, ağlamaktan helak oldu, bandajın takma yerleri plastik sırtında felanda var o yüzden aşırı rahatsız oluyor, çok üzülüyorum ama en azından erken teşhis, iyi olacağı umuduna tutunuyorum
Cok cok gecmis olsunn insallah hemencecik iyilesir 🤲

Geçmiş olsun inşallah kolayca atlatırsınız bu zamanları🤲🏻

hanımlar yarın 2. ay aşılarını olcaz daha doğrusu yarın sadece tek bi aşı olalım istedim çünkü zaten geçmek bilmeyen gaz sancılarımız huzursuzluğumuz var. yarın veremi yapıcaklar nasıl oluyor çok ateşi çıkıyor mu çok huzursuzluk oluyomu tecrübeli anneler yazabilir mi? haftaya da zatürre ve beşli karmayı yaptırcaz onlar hakkında da bilgisi olan paylaşabilir mi? önlem olarak ne yapablrm

hanımlar yarın 2. ay aşılarını olcaz daha doğrusu yarın sadece tek bi aşı olalım istedim çünkü zaten geçmek bilmeyen gaz sancılarımız huzursuzluğumuz var. yarın veremi yapıcaklar nasıl oluyor çok ateşi çıkıyor mu çok huzursuzluk oluyomu tecrübeli anneler yazabilir mi? haftaya da zatürre ve beşli karmayı yaptırcaz onlar hakkında da bilgisi olan paylaşabilir mi? önlem olarak ne yapablrm
Ben 3 aşıyı da aynı gün yaptırdım sizinki gibi aşırı gazlı bi bebeğim var ama çok şükür fazladan bi huysuzluğu olmadı. 2kere ateşi yükselir gibi oldu hemen calpol verdim o da geçti kolayca atlattık biz

Canım biz de yaptırdık pzt çok şükür ateş bile olmadı hiç calpol kullanmadım. Ama yapıldığı gün aniden ağlıyordu huzursuzdu. Gecesi iyi geçti sonra da huzursuzluk kslmadı. Yalnız verem değil 5 li karmadaki boğmaca ateş yapabiliyormuş. Ben verem sanıyordum öyle değilmiş.

Hanımlar havalar çok sıcak, evde çok sıcak ne yapıyorsunuz bebeğinize banyo yaptirmaktan baska
Klimayı hiç kapatmıyorum. Dün akşam elektrik kesildi çocuk su içinde kaldı zıbınla bırakıp balkona çıkardım elektrik gelene kadar balkondaydık. Adana da yaşıyorum sıcaklık en üst seviyede

Yaa çok çok geçmiş olsun inşallah çabuk atlatırsınız🙏🏻

Hanımlar benim kızım kakadan sonra mukus çıkardı ve ince ip şeklinde azıcık kan vardı. Alerji olabilirmiş tam da 2 ay civarı başlarmış. Şimdilik takip et bir daha olacak mı dediler. Devam ederse diyet yapmam gerekecek süt ve süt ürünlerine

Çok geçmiş olsun,inşallah çabuk iyileşir inşallah
Hanımlar benim kızım kakadan sonra mukus çıkardı ve ince ip şeklinde azıcık kan vardı. Alerji olabilirmiş tam da 2 ay civarı başlarmış. Şimdilik takip et bir daha olacak mı dediler. Devam ederse diyet yapmam gerekecek süt ve süt ürünlerine
ben süt ürünleri yemiyorum,doktor bebekte gaz yapıyor dediği için
Hanımlar havalar çok sıcak, evde çok sıcak ne yapıyorsunuz bebeğinize banyo yaptirmaktan baska
yapışık ikizler gibi geziyoruz,habire meme istiyor,memedeyken uyuyor,yerine koyunca uyanıyor

Benim kızımın hiç ateşi olmadı, öncesinde bo çay kaşığı calpol ver dediler, aşı vurundu, akşamında bi çay kaşığı verdim calpolu hiç ateş huzursuzluk olmadı bisey değişmedi, sadece asi vurundugu gün sinirden ara ara ağladı o kadar

Kızlar merhaba. Bebeğim bugün sanki canı acıyormuş gibi sürekli ağlıyor gözyaşları içinde kaldı 😞 emzirmeye çalışıyorum ama memede bile sakinleşmiyor. Acaba sütüm mü yetmiyor diye endişelendim mama aldıracağım hangi mamanın içeriği en iyi? Yardımcı olur musunuz hemen aldırayım

Geçmiş olsun Allah şifa versin ne kadar kalmalıymış bu aparat? Bir de değerleriniz neydi alfa beta? Bizim de sorun çıktı ama sadece çift bez dendi ortopediye yönlendirmediler ondan soruyorum

Kızlar merhaba. Bebeğim bugün sanki canı acıyormuş gibi sürekli ağlıyor gözyaşları içinde kaldı 😞 emzirmeye çalışıyorum ama memede bile sakinleşmiyor. Acaba sütüm mü yetmiyor diye endişelendim mama aldıracağım hangi mamanın içeriği en iyi? Yardımcı olur musunuz hemen aldırayım
Bugün benim bebeğim de aynı. Emmiyor çişi de çok az yaptı bugün ve çok huzursuz. 57 günlük. Sizinki kaç günlük

Bugün benim bebeğim de aynı. Emmiyor çişi de çok az yaptı bugün ve çok huzursuz. 57 günlük. Sizinki kaç günlük
Biz tam 60 günlüğüz ve bizim de aynı emerken ağlamaya başlıyor. Zaten sürekli gazımız var ondan dolayı ağlıyor emerken sakinleşiyodu o da olmuyor uyku desen hak getire zıplayarak uyutuyorum koyunca ağlamaya başlıyor bittim bugün

X