2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Ben ilk oğlumda 7 kılo vermştm yeşil elma bide cubuk krakerle beslenmiştim 3 ay.Bu seferde aynı çubuk kraker ve yeşil elma😔😔
ah canım benim annelik ne kadar değişik ne kadar meşakkatli 🥺 inşallah bu defa böyle olmaz hemen geçer mide bulantımız ♥️

sarı akıntı günde 1 defa falan bende de oluyor ama çok yoğun değil

Bazen uyutmayacak kadar batıyor. Pazartesi doktora gideceğim bakalım ne diyecek. Kalp atışı için 7. Hafta diyorlar. Ama keseyi görürüz heralde.
Ben biraz daha beklemeye çalışacağım bakalım ne zamana kadar bilmiyorum :))
Bugün ayrıca kan verdim 3 gün önce değerim 312 idi şimdi 980 çıktı çok şükür. Ama gidip gelirken mahvoldum. Arabanın içinin kokusu midemi bulandırdi. Sonra kayınvalideme gittim ordada kokulardan tiksindim.. kızım marketten paketli gıda alıp yerken kokusu burnuma geldi ccook tiksindim. Eve gelince rahatladım. Evet tuhaf durumlar ama bu durumların bile olmasına çok seviniyorum ilginç :))) mutluyum yaa😍😅

Hanımlar merhaba. İlişki yasağı vs yok değil mi ilk aylarda . Ben ilk gebeligimde bu zamanlar mide bulantısından eşimden tiksiniyordum 🤭 dün doktora gittim sıkıntı yok dedi. Ama ilişki sonrasi az bı kanama oldu. Gün boyu takip ettim devamı gelmedi . Boyle birşey yaşayan var mı . Yasak olsa doktor der diye düşündüm ama bilemedim böyle olunca da

Bende bunu merak ediyorum. Eşim sehirdisindaydi dün geldi. Yapma etme dedim ama dinletemedim🤣🤣
Hanımlar merhaba. İlişki yasağı vs yok değil mi ilk aylarda . Ben ilk gebeligimde bu zamanlar mide bulantısından eşimden tiksiniyordum 🤭 dün doktora gittim sıkıntı yok dedi. Ama ilişki sonrasi az bı kanama oldu. Gün boyu takip ettim devamı gelmedi . Boyle birşey yaşayan var mı . Yasak olsa doktor der diye düşündüm ama bilemedim böyle olunca da

Birde bunu dün yazdım mi hatirlamiyoeum ama bilgilendirme amaçlı yaziyim.
Çok sık idrara çıkıyordum öyle böyle değil. Her seferinde dolu bir şekilde. Şırıl şırıl 🙄 dün idrar tahlili verdim enfeksiyon çıktı. Doktor zimaks antibiyotik yazdı. Gebeler kullanabilir sakıncası yok dedi. Etkisini bugün hissetmeye başladım. Rahatladım çok şükür.

Bende de dün kabızlıktan dolayı ıkınma sebebiyle az kahverengi leke geldi, gece de ilişki sonrası başlayan ve 24 saattir devam eden kahverengi lekelenme var. Umarım sıkıntı olmaz 🥺

İki gündür ara ara sarı akıntı bendede var ben keseyi gördüm bu hafta kalp atışına gidicem kaşıntı koku yok acaba enfeksiyon mu oldu yoksa başka bişey mi bende tedirginim biraz
Bende de sadece akıntı var pazartesi kese için gideceğiz umarım sorun yoktur kasıklarım ağrımasa korkum olmazdı en çokta keseyi bile göremedim kimyasal geçirdikten sonra çok korkuyorum herşeyden

Bana kimyasal geçirdiğim için yada keseyi görmediği için de olabilir net birşey demedi sadece ilişki yok dikkat et ağır kaldırma dedi

Sabah bulantısı olan arkadaşlar uyanınca hiç yataktan kalkmadan (kalkmadan yemek önemli)hemen çubuk kraker yemeyi deneyin. Bir de kulağa garip geliyor ama buz emmek bulantıyı bastırıyor
Beniö işk hamileliğiödr sabah bulantılarım çok oluyodu fakat geç kalkıyodum ben sonra açlıktan mı acaba diye düşündk eşim işe giderken bir bardak ballı süt getiriyodu içip uyumaya devam ediyodum sonra azalmıştı yine bulanıodu ama çok değil

Merhaba kızlar.Hepimiz için hayırlı olsun,Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasib etsin.Bende sat 6 eylül,son aylar adetim geciktiği için gebelik ihtimali vermedim ve testi 14 ekim yaptım,2 kırmızıyı çizgiyi görünce dün hcg baktırdım.650 çıktı.Laboratuvara göre 2-3 haftalık görünüyor.Dün 5+4 haftalıktı,ultrasonda altdan baktırdım,amma görünmedi,doktor daha yenidir ona göre görünmüyor ola bilir dedi.Geç döllenme ola bilirmi?Martda kimyasal geçirmişdim,onda da böyle bir zamanda kan tahlili vermişdim,142 çıkmıştı,10 gün sonra adetle kaybettim o yüzden pek ümitlenemiyorum.

Eklentiler

• Screenshot_20221016-093144_Drive.jpg
    Screenshot_20221016-093144_Drive.jpg
    38 KB · Görüntüleme: 52
Merhaba kızlar.Hepimiz için hayırlı olsun,Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasib etsin.Bende sat 6 eylül,son aylar adetim geciktiği için gebelik ihtimali vermedim ve testi 14 ekim yaptım,2 kırmızıyı çizgiyi görünce dün hcg baktırdım.650 çıktı.Laboratuvara göre 2-3 haftalık görünüyor.Dün 5+4 haftalıktı,ultrasonda altdan baktırdım,amma görünmedi,doktor daha yenidir ona göre görünmüyor ola bilir dedi.Geç döllenme ola bilirmi?Martda kimyasal geçirmişdim,onda da böyle bir zamanda kan tahlili vermişdim,142 çıkmıştı,10 gün sonra adetle kaybettim o yüzden pek ümitlenemiyorum.
Kese vajinadan 1500 sonrası karından 3000 den sonra görünür şuan daha yeni kese görümemen normal geç döllenmede olabilir keseyi görünce doktorun satı günceller haftasına göre

X