2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Hanımlar merhaba. İlişki yasağı vs yok değil mi ilk aylarda . Ben ilk gebeligimde bu zamanlar mide bulantısından eşimden tiksiniyordum 🤭 dün doktora gittim sıkıntı yok dedi. Ama ilişki sonrasi az bı kanama oldu. Gün boyu takip ettim devamı gelmedi . Boyle birşey yaşayan var mı . Yasak olsa doktor der diye düşündüm ama bilemedim böyle olunca da
Bnde tiksindigimden surekli banyoya gonderiyodum adam yikanmaktan asindi😊😊 ilk hamileligimde 5. Haftada iliski durumu oldu ve kanama.alani olusmustu epey.bi yattim. Bunda asla cesaret edemem

Kızlar bu yolk ile bebek gibi gördüm doktor cok detay vermedi herşey güzel dedi ama merak ediyorum anlıyanlar bakabılırmı

4DF6E6E6-2438-46DD-8270-5A31C18657BD.jpeg

Kızlar benim gibi midesi bir gun bulanip mesela 4 5 kere yediklerini cikaran, bir günde hiç belirti gostermeyen var mı? Bugün benim hiçbir belirtim olmadı acile gidicem suan. Sabah 10 dan beri bir kere mide bulantısı yok

Kızlar benim gibi midesi bir gun bulanip mesela 4 5 kere yediklerini cikaran, bir günde hiç belirti gostermeyen var mı? Bugün benim hiçbir belirtim olmadı acile gidicem suan. Sabah 10 dan beri bir kere mide bulantısı yok
Bana doktorum mide bulanması veya bulanmaması gebeliğin iyi ya da kötü gittiğini göstermez dedi.

Vala bende sıfır bulantı sıfır diskinme hiç birşey yok
Haber et acilden çıkınca merak ettim

Benimde dün sabah kötüydü kahvaltıyı çıkardım ozamandan beri benimde bulantım yok sanmıyorum olumsuz bişey olcağını hiç bulantısı olmayıp sağlıklı gebelik yaşayanda çok

Acile geldim kan istedi doktor. Burda ultrason yokmus acilde. Suan kan sonucu bekliyoruz. Kandan da anlayabilir mi ki nasıl gittiğini yani bana anlayamaz gibi geldi cunku. Dün ayağa kalkamazken 4 5 kere çıkarırken midemdekileri bugun hicbir sey olmayinca cok panik oldum

Merhaba benim de 4+4 kese göründü 10 gün sonra kalp atışı için gittiğimizde net olarak kaç haftalık olduğu o zaman belli olur dedi bu çok başka bir heyecan rabbim isteyen herkese nasip etsin sizde de var mı bilmiyorum ama olur olmadık herşeye ağlamak geliyor içimden 😊

Bu arada doktor baktı kan sonuçlarıma. Hersey yolunda görünüyor dedi ama kanda baktığı şeyler de laktaz, demir falan beta hcg falan yok yani. Sizce güvenebilir miyim?

Bu arada doktor baktı kan sonuçlarıma. Hersey yolunda görünüyor dedi ama kanda baktığı şeyler de laktaz, demir falan beta hcg falan yok yani. Sizce güvenebilir miyim?
Kaç haftalıksın? Kese göründü kten sonra beta hCG takibi yapılmıyor 🙏

Canim.bunlar cok normall bigun bi iyi olursun bi kötüherhangi bi kanama olmadığı sürece inanin bebek sagliklidır 🥰

Benim de regl gecikmesini takriben uc veya dort gun midem bulandi agzimin tadi yoktu, su an cok nadir midem bulanıyor hic cikarmadim. Belirtilerle hamileligin saglikli ilerlemesi arasinda bağlantı yok bence kendinizi bos yere strese sokmayin, duramazsaniz yarin kadin dogum doktoruna gidersiniz, ultrason kontrolu daha sağlıklı olur.

Kızlar bulantı hissimi oluyor sizlerde bende bugün iyice oldu bu his geçici bir durum zannettim ama dünde hafif vardı.çıkartmıyorum ama bulantı hissi sürekli var sizde de mi bu şekilde oluyor ben bir şey fark ettim soluma yan yatınca azalıyor tabinsonra yeniden başlıyor ama geri yatıyorum sizde denemek isterseniz diye yazdım buraya 🌸

X