2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Benim midem bulanmıyor ama aşırı rahatsız ve huzursuz yemek yedikten sonra çok şişiyorum bazen bulanır gibi de oluyo ama asla çıkaramıyorum ☹️
Bende çıkarmadım hiç aynı şeyi yaşıyorum, azcikda yesem hazımsızlık bulantı hissi, koku hassasiyeti, tiksinme var

Kızlar bende 6+4 haftalığım aşırı derece bel ağrım var bazen böyle bacağıma kramp giriyor gibi oluyor. Geceleri de hiç rahat uyuyamıyorum. Bu sorunları yaşayan var mı aranz da ?

Bende çıkarmadım hiç aynı şeyi yaşıyorum, azcikda yesem hazımsızlık bulantı hissi, koku hassasiyeti, tiksinme var
Normalde kokulara karşı çok hassasımdır ama nedense şu an öyle bi sıkıntım yok tiksinme falan yaşamadım sadece işte bu huzursuzluk var midemde her gün bi şişe maden suyu içmeye çalışıyorum biraz rahatlatıyo

Kızlar bende 6+4 haftalığım aşırı derece bel ağrım var bazen böyle bacağıma kramp giriyor gibi oluyor. Geceleri de hiç rahat uyuyamıyorum. Bu sorunları yaşayan var mı aranz da ?
Normaldir bence bana da oluyo her gün değil ama özellikle bazı geceler çok ağrıyo

Merhaba,

Doktora gittinizde ne test yapıyor acaba ilk hamileliğim bilgi verebilirmisiniz
Teşekkürler

Merhaba,

Doktora gittinizde ne test yapıyor acaba ilk hamileliğim bilgi verebilirmisiniz
Teşekkürler
Kan testi yapar önce değerinizi görmek için sonra hemogram tsh şeker vitamin mineral bulaşıcı hastalık toksoplazma ve idrar testleri yapıyolar genelde

Merhabalar bende doktor muayenesinden geldim şimdi.
Sat:20.08.2022
Kese:6+0
Kalp atışı:6+0 ( ultrasonda görebildik sesli değil.)
Ben geç döllenme olduğum için sat ile hamile kalma günüm arasında bir zaman var.
Aynı durumdayız seninle aramada 5 gün var bende 15 Ağustos sat ama geç döllenme olduğu için 6+6

Kizlar benim midem o kadar çok bulaniyoki 3 gündur agzima lokma suremedim sürekli ağlıyorum böyle nasıl geçer günler 😥😥😥

Selamlarr süpriz bir şekilde aranıza katılıyorum sanırım :-) 3. gebelik dün şüphelenip test yaptım çok ince çizgi çıktı. Doktoruma sordum pazartesi test istedi ve folik aside başladım. İnşallah hayırlısı olur😊

Kizlar benim midem o kadar çok bulaniyoki 3 gündur agzima lokma suremedim sürekli ağlıyorum böyle nasıl geçer günler 😥😥😥
ben de çok kötüyüm ama bir şey yiyemeyecek kadar değil🥺 sabahları genelde daha kötü oluyorum gün içinde midemde bi şeyler dönüyor hissi var.. araştırdığım kadarıyla elma öneriyorlar mide bulantısına 😪

Arkadaşlar sizde de sarı akıntı var mı beyaz akıntı vardı 2-3 gündür geçmişti dün biraz sıkıntı stres yaptım hem kasığımda az ağrı var hem de sarı akıntım oluştu pazartesi randevum var daha keseyi bile görmedim çok stres oldum

Sabah bulantısı olan arkadaşlar uyanınca hiç yataktan kalkmadan (kalkmadan yemek önemli)hemen çubuk kraker yemeyi deneyin. Bir de kulağa garip geliyor ama buz emmek bulantıyı bastırıyor

ben de çok kötüyüm ama bir şey yiyemeyecek kadar değil🥺 sabahları genelde daha kötü oluyorum gün içinde midemde bi şeyler dönüyor hissi var.. araştırdığım kadarıyla elma öneriyorlar mide bulantısına 😪
Ben ilk oğlumda 7 kılo vermştm yeşil elma bide cubuk krakerle beslenmiştim 3 ay.Bu seferde aynı çubuk kraker ve yeşil elma😔😔

Arkadaşlar sizde de sarı akıntı var mı beyaz akıntı vardı 2-3 gündür geçmişti dün biraz sıkıntı stres yaptım hem kasığımda az ağrı var hem de sarı akıntım oluştu pazartesi randevum var daha keseyi bile görmedim çok stres oldum
İki gündür ara ara sarı akıntı bendede var ben keseyi gördüm bu hafta kalp atışına gidicem kaşıntı koku yok acaba enfeksiyon mu oldu yoksa başka bişey mi bende tedirginim biraz

X