2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Kızlar bulantı hissimi oluyor sizlerde bende bugün iyice oldu bu his geçici bir durum zannettim ama dünde hafif vardı.çıkartmıyorum ama bulantı hissi sürekli var sizde de mi bu şekilde oluyor ben bir şey fark ettim soluma yan yatınca azalıyor tabinsonra yeniden başlıyor ama geri yatıyorum sizde denemek isterseniz diye yazdım buraya 🌸
ben de aynı şekildeyim ya.. sol tarafıma yatınca sanki azaldığını hissediyorum.. ama tüm gün devam ediyor sağolsun.

ben de aynı şekildeyim ya.. sol tarafıma yatınca sanki azaldığını hissediyorum.. ama tüm gün devam ediyor sağolsun.
Aynen ve benim ay sonun2 önemli sınavım var inşallah devam etme ne kötüymüş sıkılıyorum da yatarken çok sıkıntılı bence

Pazar günü 347 olan değerim bugün 389 olmuş. Çok düşük
Doktor eğer bir kaç gün sonra dahada yükselmezse iğne vericekmiş
Kimyasal gebelikte olabilir dış gebelikte olabilir dedi. Bende şu an kanama yok
Haftaya çarşambaya kadar beklicem çarşamba tekrar kadın doğum doktoruna gidicem
Şu an çok üzgünüm
merhaba son durumunuz nedir acaba kanama veya lekelenme varmi

Hayırlı olsun inşallah sağlıkla dünyaya gelir benim de 13 Eylül. Ne zaman doktora gideceksiniz ben sabırsızlanıyorum
Tesekkurler hepimize saglikli hayirli gelsinler ins. Benim kizim 5. Hftasinda kanama alani olusarak erkenden.gitmistim simdi.sukur sorun gozUkmuyor. Yarin tekrar kan vercem duzenli ise artisim 7. Haftaya kadar beklerim hem kalp atisini dinlerim.diye dusundum

Keseyi kaç haftalıkken gördünüz söylerseniz ona göre listeye ekleyeyim
Benide listeye ekler misin? Geçen yazdım ama farkedilmedi galiba.
Sat:20.08.2022
Kese:6+0
Kalp atışı:6+0 ( ultrasonda görebildik sesli değil.)
Ben geç döllenme olduğum için sat ile hamile kalma günüm arasında bir zaman var.

Benide listeye ekler misin? Geçen yazdım ama farkedilmedi galiba.
Sat:20.08.2022
Kese:6+0
Kalp atışı:6+0 ( ultrasonda görebildik sesli değil.)
Ben geç döllenme olduğum için sat ile hamile kalma günüm arasında bir zaman var.
yok gördüm herkesi ama telefondan zor olduğu için 2 3 günde bir bilgisayardan güncelliyorum listeyi bugün eklerim

Bulantısı olanların bulantı ne zaman başladı acaba. Benim bugün muhtemelen tam 4 haftalık bulantı vs başlamadı henüz

Bulantısı olanların bulantı ne zaman başladı acaba. Benim bugün muhtemelen tam 4 haftalık bulantı vs başlamadı henüz
6+5 teyim sabahları oluyor bazen tam anlamıyla başlamadı.Aksamlari migdem kötü oluyor yemek yemekten tiksiniyorum

yok gördüm herkesi ama telefondan zor olduğu için 2 3 günde bir bilgisayardan güncelliyorum listeyi bugün eklerim
Bende bugün doktora gittim 7+5 gözüküyor bebek Doğum tarihi de 1 haziran günceller misin? Kalp atışlarını duymadık ama kalp atımı başlamış. Yaşım 26 bu arada. İnşAllah hepimiz sağlıklı bir şekil de sağ salim kucağımıza alırız 😍

Hayırlı günler hayırlı haftalar hepimize. Bulanti hali herkezde farklılık gösterebilir lütfen çok takilmayin. Hatta ayni kişide de farklı olabiliyor. Kendimden biliyorum😊 mesela ilk kez bu sabah cikardim🤷🏽

Merhaba kızlarrr :) Bugün doktor muayenem vardı kese göründü sat hesabıma göre 5+5 günlük kese 4+5 günlük görünüyor 2 hafta sonra tekrar gidicem kalp atışını görmek için. İlk kızımda bu haftalarda perişan haldeydim bu garibim fazla gürültü yapmıyor kendi halinde bakalım inşallah kalp atışını da görürüm :emir_bebek::anneadayı:

X