2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Kızlar herhafta bebeğin büyüme gününde yada ona yakın ağrılarınız oluyorum benim haftası dolarken sancı çekiyorım resmen yaaa adetlikten çekiyordum hemde aşırı gebelikte olmaz diye sevindim ama oluyormuş hadi burada tamam dedim onun bir seviye altıda her hafta sonu oluyor bu nedir yaaa böyle devam mı edeceğiz zor işmiş yemek yiyorum miden bulantı hissi yemezsem yine bulantı hissi çok şükür kusmuyorum midem ekşir yanar zor yani valla

Tekrar merhaba hanımlar yarın adet günüm ve kan testim negatif çıktı artık umutlar birdahki aya kaldı hayırlısı olsun🥰

Teşekkür ederim arkadaşlar umarım bebeğim benimle kalır. Ama çok şükür artık soğukkanlı karşılayabiliyorum sağlıksız bi gebelikse yapabilecek bir şey yok tek tesellim en azından gebe kalabiliyorum Allah hayırlı zamanda sağlıklı evlatlar versin kucaklarimiza ❤️
Umarım korktuğunuz olmaz ama böyle düşünebiliyor olmanız da çok güzel gerçekten. Allah herşeyin hayırlısını versin. 💐

Bugün kanamam başladı maalesef, dr gittim bhcg aynı dünle. Düşük yapıyorum. Yarın hap ile düşürecekler😥 o kadar üzgünüm ki. İnşallah yaşadığımı yaşamazsınız😥 eşime patikle kutu hazırlayıp süpriz yapmıştım. Patiğe bakınca daha bi kötü oldum. Sanki bebeğimin kokusunu aldım gibi oldu. Saçma bir düşünce tabiki çok küçüktü, Allah daha beterini vermesin 🙏 ama çok zor bir durummuş. İnşallah bir daha yaşamam🙏 Arianaa Arianaa beni silebilirsin. Umarım hepiniz bebeklerinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız 🙏
Çok geçmiş olsun canım bende mayıs annesi grubundaydım ama malesef bende 5 ekimde spontan düşük yaptım kolay degil ama demekki hayırlısı buymuş inşallah kasım aralıkta tekrar hamile olarak karşılaşırız inşallah

Çok saolun güzel dilekleriniz için
Benim bir sorum olucak
Bana dün iğne yapıldı ve bugün değerime bakıldı dünküyle aynı değerde. Kanama var ama adet gibi bazen parça şeklinde.
Şu an eve geldim pazartesi kontrolüm var
Değer hemen mi düşüyor?
kanama ve ağrı olması normal dedi doktor, kanama ile mi değer düşüyor
Kanama başlayıpta düşük olacaksa deger düşüyor diye biliyorum canım ben düşük yaptım yeni 4000 den 2 günde 1500 e düştü 4 gün sonra 250 ye düştü sıfırlanana kasar beta verecegim ben evde düşük yaptım yogun sancı ile kürtaja gerek kalmadı ama inşallah sende böyle bir durum olmaz canım

Kızlar kilo alan var mı ya 😔 ben tedaviye başlamadan önce 60 kiloydum tedavi sırasında iğneler falan kullanınca 61,5 oldum şu an iğne kullanmıyorum sadece folik asit ve duphaston kullanıyorum 63 olmuşum daha 6 haftalığız 😔

Kızlar folikasit ne kullanıyorsunuz ve ben dün gittiğimde baya kan alındı bi kaç tüp ve idrar testi istedidoktor sizden istendi mi iki hafta sonra gel o zaman sonuçları değerlendiririz dedi hemde kalp atışını duyarız dedi

Kızlar folikasit ne kullanıyorsunuz ve ben dün gittiğimde baya kan alındı bi kaç tüp ve idrar testi istedidoktor sizden istendi mi iki hafta sonra gel o zaman sonuçları değerlendiririz dedi hemde kalp atışını duyarız dedi
Benden istenmedi ben de merak ediyorum ne zaman yapılacak p.tesi ilaç yazdırmak için sağlık ocağına gideceğim belki o zaman yaparlar folik asit olarak bana folidoce vermişlerdi onu kullanıyorum

folden qf kullanıyorum

Bu haftalarda mide sorunu yaşayan varmı, benim ağzımın hiç tadı yok, çok acıkıyorum basım dönüyor sersemliyorum biraz yemek yersem de midemden rahatsız oluyorum, hep meyve yemek istiyorum, bazı yemeklerin kokusu beni tiksindirmeyebaşladı, böyle belirtilerim var

Selam kızlar 5 haftalığım bu gece kayınvalidem bana bir iftira attı ve aşırı derecede üzüldüm. Akşamdan beri de yoğun karın ağrım var. Adet ağrısı gibi değil ama. Sizce bir şey olmuş mudur tüp bebek son umudumdu 😭😭

Çok saolun güzel dilekleriniz için
Benim bir sorum olucak
Bana dün iğne yapıldı ve bugün değerime bakıldı dünküyle aynı değerde. Kanama var ama adet gibi bazen parça şeklinde.
Şu an eve geldim pazartesi kontrolüm var
Değer hemen mi düşüyor?
kanama ve ağrı olması normal dedi doktor, kanama ile mi değer düşüyor
Evet 15-20 güne sıfırlanıyor. Uzayabilir de süre
Selam kızlar 5 haftalığım bu gece kayınvalidem bana bir iftira attı ve aşırı derecede üzüldüm. Akşamdan beri de yoğun karın ağrım var. Adet ağrısı gibi değil ama. Sizce bir şey olmuş mudur tüp bebek son umudumdu 😭😭
Umarım bir şey olmamıştır eşiniz arkanızdaysa onu düşünmeyin bebeğinizle mutlu olun bende saatlerce geçmeyen ağrılar yaşıyorum bazen
Kızlar ara ara kasıklarda ağrı batma oluyor normal mi en başından beri böyle
Benimde oluyor ilk başta daha sıktı Şuan azaldı

Ben folicUs plus kullaniyorum. Aile hekimim pazartesi kan tahlillerine bakalım dedi.

X