2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Kızlar bebek bezi hangi marka düşünüyorsunuz. Ben şimdiden alayım diyorum ama marka konusunda kararsızım. Keşke hepsinin deneme boyu olsa
Ben bi paket prima aldım bir pakette sleepy bio natural aldım eğer pişik falan yaparsa ilk etapta değişmeli elimin altında olsun die stok yapmak şu aşamada doğru değil çünkü

Galiba ben de prima sleepy ikilisi yapacağım sleepy iyi gelir inşallah ilk doğumda yaptım o stok hatasını bir daha yapmam ama yine de insan almak istiyor

Anam sanki ilk gebeliğimmiş gibi pimpirikli oldum bunda, tansiyondan dolayı yoksa fazla takıntılı değilim. Herşeyin hayırlısı
Tecrübeniz varsa zaten siz bilirsiniz doğum sancılarını, ben daha önce yaşadığım için bu gebelikte sancı olsa da başta telaş ediyorum sonra diyorum yok ya bu öyle bir şey değildi : )) hayırlısıyla zamanında doğarlar inşallah

Kızlar ikinci doz tetanoz aşılarını oldunuz mu ben bir doz olmuştum sonra aşı bulunamadı ebe aradı aşı gelmiş yarın ikinci dozu olucam ama 31 haftalık oldum geç mi oldu acaba bebeğe bir zararı olur mu veya siz ikinci dozda bir sıkıntı yaşadınız mı

Hayır bi sıkıntı yaşamadım. Bence olmalısınız.

Ben oldum doğuma 1 ay kalaya kadar yapıyoruz demişti 20 ve 26 haftalıkken oldum bende aşı yoktu 24 te olmamıştım bi sıkıntıda yaşamadım

Ben bu hamileliğim de tetenoz aşımı olamadım ne sağlık ocağında ne de eczanelerde var hiç bi yerde aşı yok önceki gebeliğimle arada 7 yıl var koruyuculuğu sürüyordur inşşlah

Kızlar bebek bezi hangi marka düşünüyorsunuz. Ben şimdiden alayım diyorum ama marka konusunda kararsızım. Keşke hepsinin deneme boyu olsa
1 paket Sleepy yenidoğan aldım o kadar.
Çevremdeki tecrübeliler bezi çok alma her bez her bebeğe uymuyor dediler ben de onları dinledim
Mesela ben bebekken prima bana çok dokunmuş yara olmuş hep. Böyle şeyler duyuyorum etrafımda o yüzden bekliyorum daha

Doktor iyi dedi,kaç olduğunu da söyledi.Ultrason kağıdında da yazıyor.

Benim 28+2günlükken 1530 grmdı şuan 29+6yım 2 haftada önden gidiyor. Doktor zaten söylüyor su fazla olduğunda ki benim 22.haftamdan beri suyum çok fazla erken doğum riskim var hatta geçen haftada sızıntım oldu durdu çok şükür. Genelde diyabetten oluyor ama şekerim iyi çıktı benim bir de bebek iri oluyorsa su fazlalığı oluyormuş sebepsiz yere.

O kadar yer değişimi olmuyormuş artık. Bana doktor başı aşağıda poposu şurada diye göbek deliğimin üstünü gösterdi ayakları da sağımda idi. Dr muhtemelen artık kafası değişmez sırtından sağa veya sola döner sadece dedi.

Ben oldum doğuma 1 ay kalaya kadar yapıyoruz demişti 20 ve 26 haftalıkken oldum bende aşı yoktu 24 te olmamıştım bi sıkıntıda yaşamadım
Bende aşı yapıldığı gün bebeğin hareketlerinde yavaşlama oluyor diye okumuştum bir yerde ilkini oldum ama ikinci doz için biraz tedirgin oldum

Ben gün içerisinde ayaklarını bazen aşağıda bazen yukarıda hissediyorum. Gerçi ultrasonda ayaklarını yüzünde görüyoruz bazen. Kafasının yeri degismeyip ayaklarını yeri değişiyor olabilir

Arkadaşlar merhaba dün e bebekte 259 liralık bebek bakım çantası 250 tl üzeri alışverişe 130 düşüyordu haberiniz olsun.

Bende aşı yapıldığı gün bebeğin hareketlerinde yavaşlama oluyor diye okumuştum bir yerde ilkini oldum ama ikinci doz için biraz tedirgin oldum
Bende olurken tedirgin olmuştum ama öyle bir durum yaşamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…