2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Kızlar bu hareket için bazı siteler günde 10 derken bazıları 2 saatte 10 diyor
Hangisi doğru.
Benim kız sakin 2 saatte 10 saydığımı pek hatırlamıyorum bazen gündüz çok hareketli bazen gece ama kontrollerimizde normal gidiyor bilemedim şimdi

Benim kız sakin 2 saatte 10 saydığımı pek hatırlamıyorum bazen gündüz çok hareketli bazen gece ama kontrollerimizde normal gidiyor bilemedim şimdi
Ben de elimi koyunca hissediyorum karnımda değil çok aşağıda olduğu zaman
Elimi koymasam sıfır hareket gün içinde. Kilomla alakası vardır kesin
28 haftadan sonra sayı önemliymiş deniyo da ben daha hiç saymadım

Taraklar da indirimdeymiş. Bunlar kullanılıyor mu almalı mıyım? Ben çok gereksiz diyordum ama arkadaşım konak oluşmaması için al demişti

Eklentiler

• EC12FDB9-5A6E-4D42-A310-D54618E61866.jpeg
    25,2 KB · Görüntüleme: 51
Tecrübem bayağı var 6. Doğumum olacak inş. Gebelik zehirlenmesi riski olunca tansiyondan dolayı o beni biraz tedirgin ediyor

Taraklar da indirimdeymiş. Bunlar kullanılıyor mu almalı mıyım? Ben çok gereksiz diyordum ama arkadaşım konak oluşmaması için al demişti
Bende bunlardan aldım şu fırçalı olan özellikle konak olmasın die kullanılıyormuş

Selam kızlar

Tetanoz aşısı için 2. Dozu olmazsanız ilk dozun hiçbir koruyuculuğu yok, google da aratınca koruma yüzdelerini görebilirsiniz, ikinci dozla birlikte yüzde 80e çıkıyor oran. O yüzden biz de bulamamıştık eczaneden alıp oldum aşıyı ilk dozdan 1 ay 1 hafta kadar sonra. Doğumda riskli olmaması için bence kesin olun yoksa ilkinin bi anlamı yok zaten

Bu taraklar bana da gereksiz geliyor. Ben bunlardan değilde konak tarağı gördüm onu alacağım. O daha mantıklı geldi.

Canım ben ikinci dozumu 32 haftamda dün vuruldum. Asi kalmaz diye önceden alıp dolaba koymuştum. İyi ki almışım aşı kalmamış. Herşey yolunda bir sıkıntı olmadı.

Kızlar günaydın. Benim yatış pozisyonu ile ilgili sıktıntım var. Genelde sola yatmaya özen gösteriyorum ama gece, sabah uyandığımda kendimi sırtüstü yatarken buluyorum. Ve hamile yastığı kullanmama rağmen bir şekilde o şekilde uyanıyorum. Bebeğime bir zararı olacak diye korkuyorum

Ayni sorun bende de var ama youtugbe doktor kaan sorun olmaz ddmisti sanki

Bendede aynı durum var sabah genelde sırt üstü uyanmış oluyorum gece ne kadar o şekilde uyuyorum bilemiyorum tabi umarım bi sorun yaşamayız herşeyide kontrol edemiyoruz bir an önce sağ salim doğsalarda rahatlasak

Kızlar sırt ağrısına çözümü olan var mı masa başı çalışıyorum son zamanlarda hergün yokluyor ya uzanmam ya da ayakta dolaşmam lazım başka neler yapabilirim?

Bende bir doktorun yazısını okumuştum. Gece boyunca defalarca dönüyoruz. Kontrol etmek zordur . Sıkıntı olmaz yazmıştı. Yazıyı okuduğumda beri rahatça her yana dönüp yatıyorum.

Bebek için sıkıntı yaratmıyor.Doktor özellikle sola yat demediyse. (O da anne karnında bebek yeterli beslenemediği özel durumlar içinmiş)Sadece ağırlık sırtta bindiği için sürekli yatarsan ağrı yapıyormuş.Gece bende arada sırt üstü yatıyorum çok iyi geliyor. Sağa sola yatmaktan bacaklarım çürük varmış gibi acır oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…