2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Açlık şekerim 66 tokluk akşam yemeğinden sonra bi bakayım dedim 170 çıktı pirinç patates şekerli kurabiye ne bulduysam yediydim bilmiyom yaa
Valla bugün ben de ne bulduysam yedim düşük çıktı diye. Pirinçle patates yiyince normal zaten yükselir hep de en sevdiğim şeyler

Anladım canım en azından ara öğün yap kendine meyve yada kuruyemişle sabitlensin 9 nisan benim için çok erken 14 ünde gidebilirim en fazla

Kızlar nefes alamıyorum ama nasıl göğüs kafesime kalbin ciğerlerim doğmuyor sanki ve sanki kemiklerim dar geliyor gibi ve düşün beynime kan başınç yapıyor gibi oluyor bir kaç saniye ciddi sıkıntılı oluyor sonra rahatlıyor ama kollarım bile sanki göğüs kafesime fazlalık gibi geliyor kendi göğüslerim bile elimden gelse göğüslerimi asıcam boynuma ciğerlerime basıyor sanki herşey sizede oluyormu bu şekilde nedenini biliyormusunuz

Hadi çok sevindim zeytincim ( profilinde ki ismigorunce aklıma zeytin geliyor napayım)
Haftan neydi senin ve bebek kaç gram çıktı?
Evet bende bugün mobil ebebek uygulamasında gördüm. Bebek pamugu ve bebek deterjanlari göğüs ucu kremi vs derken sepeti 800 TL lik doldurdum. 500 TL ye indirip sipariş edicem . 100 TL hediye çeki gelince diğer 300 TL lik alışverişim 200 TL ye gelecek yani inşallah

Canım doğru diyorsun zaten zeytin gelmişti aklıma öyle üye olmuştum :)) haftam 28+4 aslında ama 28+1 çıktı kiloyu söylemedi ya bende sormayı unuttum aslında yazıp sorabilirim ama şimdi düşükse çok kafana takmayım dedim

Aradaki gün farkına çok takılma . Doktor her seferinde tam doğru ölçüm yapamayabikir. Bide bebeklerin pozisyonuna göre de değişik çıkabiliyor. Ama ana yuregimiz hemen takıyor kafaya:) bide bişi soracağım. Progestan sende koku yaptı mı? Ben bu zmana kadar Progestan koku yaptı diye düşünmüştüm. Ama bugün sanki idrar gibi geldi bana. Bildiğin idrar kokusu gibiydi.

Kızlar benim bebek biraz tembel yani az hareket ediyo gün içinde
Ben de bazen korkuyorum bi şey mi oldu diye. Karnıma vuruyorum hafifçe ya da elimle bastırıyorum hissetmek için. Bebişi darlıyorum yani kısaca
Acaba zararı var mı ki böyle dıştan elleyip durmanın

Yok canım ya koku falan hissetmedim hiç. Neden olur ki acaba
Kağan kocatepede izlemiştim bi zararı yok bastırmanın bizde muaynede elimizle ya da ultrason cihazıyla bastırıyoruz diyordu gerçekten de muaynede benim doktorum cihazı bastırıyor baya ya yani olmaz bişey diye düşünüyorum

Evet de ben her gün şöyle en az 20 kere yokluyorum yoksa içim rahat etmiyo mesela şu an da 3 saat falan oldu tik yok
O doktoru baya seviyorum ya videoları beni çok rahatlattı sağolsun

Canım artık gobusler büyüdü, karnimizin ortasında bebiş büyüyor, büyüdükçe etraftaki organları sıkıştırıyor, kalp te buna dahil, ben 2 adim atsam nefes nefese kalıyorum, azcik merdiven çıksam çatlayacak gibi oluyorum, birde çay kahve fazla içiyorsan azalır, geceleri uyuyamiyordum kalbimi sıkıyorlar sanki nefessiz kalıyordum meğer çarpıntı oluyormuş
Benimkide maşallah tam tersi, sağlık ocağında ebe izlem yaparken kalp atış sayımı almaya kalkti 20dk uğraştı, bi saniye durmadı, bi o tarafa bi bu tarafa yada habire tekme attı, kadın terledi resmen. Pazarteside nstye girdim orda sürekli aletlerin olduğu yerlere tekme attı, oynattı yerinden, ordaki kadın diyorki az rahat dursun dayansın, karnımdaki cocugun elini ayağını bagliycam sanki ben napiyim dimi.
Bu arada dokunup bastirmayla bisey olmuyor, arada durtukle uyuyup enerji doldurmasın

Kızlar tam burda ince bıçak kesiği gibi acı var elleyince daha da hissettiriyor kendini kaşıyınca çok acıyo ama öyle bi an geliyo kimkendi kendine sızlıyor gece uykudan uyandırıyor görünüşte bişey yok orda içten geliyo bunu benim dışımda yaşayan var mı?

Eklentiler

• 4C0FE2DD-37C6-44DF-8180-BAF2F8DB7B61.jpeg
    95,5 KB · Görüntüleme: 71
O bende de var çok berbat oluyorum bende ama bak bu haftalarda normalmiş alttaki yazıda öyle yazıyo zaten sona yaklaştığımız için son dönem bunların olması çok normalmiş sabır az daha

Çarpıntı yok şükür ölçüyorum düzenli ana sıkkntı belli diyafram ettiriyor ama. Mahvoluyorum

Canim gösterdiğin yer mide.. mide ağrısı spazmı çekiyor olabilisin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…