2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Öğretmenim ama özelde. İzinler falan nasıl oluyor hiç bilmiyorum, okula da daha bir şey söylemedim.
devlette 8 hafta öncesi 8 hafta sonrası için izin varmış. google a sordum ben de 🙈 inşallah sizde de en az bu kadar izin vardır. özellikle sonrası için çok lazım oluyormuş ama bizim doğumlar tatile denk geldiği için dertlendim 🤣

devlette 8 hafta öncesi 8 hafta sonrası için izin varmış. google a sordum ben de 🙈 inşallah sizde de en az bu kadar izin vardır. özellikle sonrası için çok lazım oluyormuş ama bizim doğumlar tatile denk geldiği için dertlendim 🤣
Aynen tatile denk gelecek ☺️ sonrası için süt izni falan olacak inşallah. Bakalım hayırlısı olsun

Kızlar sabah midem çok bulaniyordu. Şuan bir anda kesildi ama belim agriyor hala. Bir sey olmuşmudur yoksa boyle mi gider cok panik oluyorum ya

5+6 da gümbür gümbür bulantı ve öğürme ama sıfır kusma bu nasıl bişey ya sancı girdi karnıma tetikleyen bişey de yok kapıda komşumla konuşurken bir anda oldu sizde durumlar ne kızlar

Merhaba kızlar sat 7 Eylül bugün gebelik testi yaptım çift çizgi çıktı.. Hiç beklemiyordum bı tane kızım var pazar günü 2 yaşına girecek. Korku sardı beni hazır değildim.. :110:

Keşke kullanabilseydik ama maalesef. Ücretsiz izin alınabiliyor sadece, Ücretsiz izine çıkmak da bu devirde biraz zor oluyor 😒💸
kesinlikle yaa en azından ertelenebilse ya da önceden kullanılsaydı 🥺 sonuçta bu verilmiş bir hak💐

X