2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Yaa sen onu muhakkak doktoruna söyle bilgilendir ölçüm yapsınlar inşallah idrardır da su değildir benim dün akşam ve gece hiç olmamış bu saate kadar da yok bu arada kokusu olmuyomuş suyun ordan ayırt edebilirsin

bebişlerimizin kıyafetlerini yavaş yavaş hazırlamalıyız bence çünkü ne zaman gelecekleri hiç belli olmuyor ilk kızım normal doğum ve 36+1 de doğum yaptım o yüzden 33 den sonra çanta bir köşede beklese daha iyi olur

Kızlar grupta mathildays diye bi arkadaş vardı ismi yanlış yazmışta olabilirim uzun zamandır yok merak ettim aslında dediğiniz gibi grupta aktif olan nadir kişiler var o yüzden aklımda kaldı demek bende artıkk fazla yazmıyorum yazdığımda cevap alamıyorum fazla sanırım yorumlarım görünmüyor birde ben külübü fazla kullanmayı bilmiyorum bi uygulaması falan varmı yoksa siteye İnternet üzerinden mi giriyorsunuzz

Birde sanırım ben mayıs sonu doğum yapıcam yada haziran başıda olabilir 28 haftama girdim sezeryan olucam çok merak ediyorum acaba haziran mı mayıs mı çok heycanlıyım ya

İzmirde sezeryan doğum için önericeğiniz bir yer var mı acaba devlettemi yapsam diye düşünüyorum ama özelin konforuda başka tabi fiyatta uyarsa ekol 12.500den başlıyor dedi ekstralar hariç

Hesabını pasifleştirmiş sanırım

Birde sanırım ben mayıs sonu doğum yapıcam yada haziran başıda olabilir 28 haftama girdim sezeryan olucam çok merak ediyorum acaba haziran mı mayıs mı çok heycanlıyım ya
Sezeryanda 40 haftayı beklemiyorlar muhtemelen mayıs sonu olur sizin

Kendimi takip edeceğim bir daha olursa,doktora söyleyeceğim.Benim diğer akıntılarım kokusuz.başından beri pogesteronkullandığım için gebelik akıntım öncekilerden farklı mı oluyor onu tam kestiremiyorum.İnşallah bir sorun yoktur,çünki kötüyü düşünmek istemiyorum

B
Ben uygulamadan giriyorum,uygulaması da site gibi.Ben de onu merak ediyorum,inşallah iyidir

Kiloyu mide ağrısından verdim ilk 3 ayda hiç iyi değildi ayy hatırlamak istemiyorum
Başlangıçta kilolu olunca diyetisyen o bu mecbur kalıyosun yoksa almıştım kesin ben de az da olsa
Benimde aşırı bulantım oldu üstelik diyetisyenle yemek yeme denemeleri yaptık ama kilo vermeye yönelik yaptırmadı olduğun gibi kalmaya gayret ettirdi o dan sanırım

O arkadaşımız depremden sonra çpk katılmadı sayfasını kapattı diye biliyorum ama tam emin değilim

Deprem bazilarimizi cok etkiledihastane cantasina neler koyacaksiniz ben de liste buldum almanyadan. Ir liste bebek icin neler lazim diye:)

Bende bir iki hafta önce sormuştum. Deprem bölgesindenmis kendisi . Belki bu sur3c yıpratıcı için pasiflestirmistir hesabini

Yoktur canım kötüyü düşünme idrardır diye düşün Allahım sağlık versin inşallah

Benim basagrim uykusuz kalınca oluyor bide yorulunca. Tek çaresi uyumak.. bugün hastanede dolanmaktan aynı durumdayim. Parol içmemek için direniyorum.
Evet mathildays imiz vardı.. insaAllah iyidir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…