2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Var kuzum acil bir durum olduğunda diyelim acil gittin ortada bir belirsizlik var bu onu tespit etme yöntemiymiş.ama Türkiye’de güzel olan ve pratik olan arkadaşım attığı gibi pratik olarak da bunu algılayan pedlerin olması bunun kolay ulaşılır olması vs bu çok iyi bir olay
Evet o pedlerden alıcam bende 🙏🏻 baş ağrısı çeken var mı ya? Dayanılmıycak türde bir ağrı değil benim ki kafamın sol üstü ağrıyo hele başımı yere eğdiğimde ama ilaç içilcek kadar büyük bir ağrı değil tabi böyle ağrı çeken varmı

Evet o pedlerden alıcam bende 🙏🏻 baş ağrısı çeken var mı ya? Dayanılmıycak türde bir ağrı değil benim ki kafamın sol üstü ağrıyo hele başımı yere eğdiğimde ama ilaç içilcek kadar büyük bir ağrı değil tabi böyle ağrı çeken varmı
Tansiyon baktırdın mı hiç belki ondan oluyodur

Yok canım bu haftalardan sonra riskli sırt üstü yatmak. ya sağıma ya soluma yatıyorum

bu videoda detaylı anlatıyor doktor 😊

Evet izledim bu videoyu gebelikten önce sırt üstü yatardım gece istemsizce dönüyorum sırt üstü ama ağrı yapıyor belli süre sonra 🥲 gerçi her türlü yatmak yapıyor .Sağa sola uzansam yeter o halde ☺️ dr dinlen stres yapma dedi 2 hafta sonra görcez asıl durumlar ne diye

25+0 798 grammış benim kız.
Bir de doktor suyu daha iyi olabilirdi dedi ona biraz moralim bozuldu. Suyu en az 2 litre iç dedi ama ben nerdeyse 3 içiyordum yetmemiş demek ki. 4 litreye yakın içcem artık :KK51:
Suyu arttırmanın başka yolu var mı kızlar bilen var mı? Tek yolu su tüketimini arttırmak mı
Canım havuç suyu iç

Evet izledim bu videoyu gebelikten önce sırt üstü yatardım gece istemsizce dönüyorum sırt üstü ama ağrı yapıyor belli süre sonra 🥲 gerçi her türlü yatmak yapıyor .Sağa sola uzansam yeter o halde ☺️ dr dinlen stres yapma dedi 2 hafta sonra görcez asıl durumlar ne diye
benim 5 nisanda kontrol. sizin daha önce lütfen gidince burdan yazın inş iyi gelir progesteron ve dinlenme 🙏🏻

En fazla 5000 tl ilk araba arıyorum deseydim, benzer yorum yapacakmıydınız merak ettim. Bu tip altta kinaye yatan yorumlardan hiç hoşlanmıyorum, bu konuda yardımcı olacak öneriniz yoksa cevap vermezsiniz yorum yapmazsınız olur biter.
Bence arkadaş size iyi bir bütçe ayırdığınız için güzel bir ürün bulabileceğinizi söylemek istemiş. Ben Türkiye’de fiyatları bilmem ama chicco - mamas tapas- maxi cosi bunları iyi diye biliyorum ama bi bakın bence bunlara

Ben hamile kaldığımda 9 kilo daha fazlaydım 9 kiloyu verdim üstüne de hiç kilo almadım daha. muhtemelen o yüzden 50 yeter dedi
İlk seni bebeği tartalım öyle karar vercem dedi çünkü :KK53:
Oooo sen iyisin ben kilo veremedim bak bu ayrı başarı 😎😎 ben sadece dengeli kilo almaya çalıştım azar azar inşallah

Var ben solda bir ağrı oluyor arada garip bir tarz gebelikten sanırım

Oooo sen iyisin ben kilo veremedim bak bu ayrı başarı 😎😎 ben sadece dengeli kilo almaya çalıştım azar azar inşallah
Kiloyu mide ağrısından verdim ilk 3 ayda hiç iyi değildi ayy hatırlamak istemiyorum :KK53:
Başlangıçta kilolu olunca diyetisyen o bu mecbur kalıyosun yoksa almıştım kesin ben de az da olsa

Kızlar ben şimdi ateşölçer alacağım iki ürün arasında çok kaldım
Braun koltuk altı ya da omron alından ölçen
Koltuk altı olan daha garantiymiş sanırım ama bebek ağlarken vs zor olur mu her seferinde acaba. 10 saniyeymiş süresi
Omron 2 kat daha pahalı ama hem oda ısısı ölçüyormuş hem de alından ölçüm yapıyormuş

Kızlar ben şimdi ateşölçer alacağım iki ürün arasında çok kaldım
Braun koltuk altı ya da omron alından ölçen
Koltuk altı olan daha garantiymiş sanırım ama bebek ağlarken vs zor olur mu her seferinde acaba. 10 saniyeymiş süresi
Omron 2 kat daha pahalı ama hem oda ısısı ölçüyormuş hem de alından ölçüm yapıyormuş
Alından ölçenleri tavsiye etmiyorlar hatalı ölçme çok oluyormuş ben koltuk altı tercih ederdim

Ay eveettt bundan bahsediyorum teşekkür ediyorum sorucam eczaneye 🥰🥰

Ben uzun süre tutmamaya çalışıyorum ama yinede kaçaklar oluyo bilmiyorum inşallah idrardır

Bizde yok galiba öyle bişey hiç söylemediler burda 😵‍💫
Bu sabah eşim işe gittikten sonra bir az yatayım dedim,uyandığımda iç çamaşırım avuc içi kadar islaktı,hiç böyle bir şey yaşadıöım aklıma gelmiyor.Detaylı ultrasonda da doktor amniyon sıvısı daha da iyi ola bilirdi,hiç su geliyor mu diye sorduğundan tereddütte kaldım.Ben geçen haftaya kadar vaginadan progesteron kullandığım için akıntıları hep ondan bildim.Şimdi bu akıntı bana farklı geldi,belki de takip etmeye başladığım için böyle oldum.

Son düzenleme:
Vajinal muayene yaptı. Rahim kisaligi ölçmek için masaya aldı. O sıra gördü .

Bunu da deneyeyim. Ama artiksoylemiycrm ne aldığımı. Onlarda almadım zannedip bı daha alsınlar😂

Havuç suyu duydum burdam canim

Ben hiçbir kinaye yapmadım. Sadece normal üstü bir fiyattan bahsettiğiniz için en iyisini alabileceğinizi söyledim. Rabbim herkesin kazancını bereketlendirsin. En çok size versin içinde de bana😅😍
Ay güldürdünüz beni🙈🥰💐 hepimize sağlık versin Allah 💐🐣

Ben yaşamadım da ilk aklıma tansiyon geldi bol su iç birde geçici bi durumdur inşallah 🙏🏻
İnşallah kuzum yani şuan baş ağrım yok ilaçta içmedim gelip geçen bişey ama neden oluyo anlamıyorum 😔 benim doktorumda mesajlarıma cevap vermiyor hanım sanki istanbulun en yoğun doğumcusu 😔 birde özele gidiyoruz onca paraya bir mesaj atmıyo kadın :oha:

X