2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
9 olacak inşallah şimdi ona kurabiye yapacağım dayısına yapmıştım yaş gününde bayıldı ilk defa benden bir şey istedi ayıla bayıla şimdi ona kurabiye yaparım
Kolay gelsin çok iyi yapıyorsun çocuk sevindirmek kadar güzel bişey yok. Benim fıstıkta 10 oldu bugün

Hayırlı sonuçlar olsun bacı

50lik olduğu için daha rahattı sanırım benimki. Hastane değil sağlık ocağında yaptırdım, aslında ben riskli gruptayım ama doktor yine de 50 lik önerdi bilemedim

aynı benim de 3.0 çıktı. doktorlarımz benzer şeyi söylemiş progesteron ve dinlenme dendi bana. umarım daha fazla kısalmaz da hayırlısıyla bebişleri zamanında kucağımıza alırız
İnş canım dr sadece dinlen dedi. Ama formda okuyorum bazıları sırt üstü yatıyor bazıları ayak altına yastık koyuyormuş . Sen sırt üstü mü yatıyorsun. Normalde sağ ya da sola yatın diyorlardı kafam karıştı

Yok canım bu haftalardan sonra riskli sırt üstü yatmak. ya sağıma ya soluma yatıyorum

bu videoda detaylı anlatıyor doktor

25+0 798 grammış benim kız.
Bir de doktor suyu daha iyi olabilirdi dedi ona biraz moralim bozuldu. Suyu en az 2 litre iç dedi ama ben nerdeyse 3 içiyordum yetmemiş demek ki. 4 litreye yakın içcem artık
Suyu arttırmanın başka yolu var mı kızlar bilen var mı? Tek yolu su tüketimini arttırmak mı

Bir de şimdi okudum bana hiç rahim uzunluğu kısalığı bir şey söylemedi onu da mı sorsaydım acaba. Sadece rahim ağzı kapalı dedi o kadar

Ben oldum, bir kez COVID bir kez ağır bir solunum yolu enfeksiyonu. Parol bol su dışında yqpıcak birşey yok. Endişe etmeyin ateşiniz çok yükselmediği ve döküntülü bir hastalık geçirmediğiniz sürece birşey olmaz. İçim rahat etsin diyorsanız tabiki gidin doktora.

En fazla 5000 tl ilk araba arıyorum deseydim, benzer yorum yapacakmıydınız merak ettim. Bu tip altta kinaye yatan yorumlardan hiç hoşlanmıyorum, bu konuda yardımcı olacak öneriniz yoksa cevap vermezsiniz yorum yapmazsınız olur biter.

Canım suyu arttırmak için havuç suyu öneriyorlar dene istersen bu arada bugün bizde 25+0 olduk

Geçmiş olsun ultrasonda belli oluyor mu dediğiniz yoksa vajinal muayene ya da çatı muayenesi vs onda mı bakılıyor
Daha hiç alttan muayene olmadığım iÇin bilemedim
Vajinal muayene yaptı. Rahim kisaligi ölçmek için masaya aldı. O sıra gördü .
Yok artık benimkinin örgüleri bir dolap sadece ne kadar ayıp.. kız sende şöyle de bir şey alacaksın hemen biri bir şey derse çocuğumun nasibini kesmeyin içimden geldi de
Bunu da deneyeyim. Ama artiksoylemiycrm ne aldığımı. Onlarda almadım zannedip bı daha alsınlar
Havuç suyu duydum burdam canim
Ben hiçbir kinaye yapmadım. Sadece normal üstü bir fiyattan bahsettiğiniz için en iyisini alabileceğinizi söyledim. Rabbim herkesin kazancını bereketlendirsin. En çok size versin içinde de bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…