2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Ben daha bir çöp almadımbaşlarım yavaş yavaş. Aslında erkek olsaydı abisinden kalan kıyafetler vardı ama kız olduğu için mecbur herşeye sil baştan başlayacaz. Bendede kasılmalar oluyor bence normal korkma

Beyaz yerine pembe somon mavi başka renkler beyaz olmak zorunda değil senin kilon çok iyi o dediğime bakabilirsin foto çekimi için başka bir gecelik alırsın ve bana sorarsan gecelikle foto yapma güzel beyaz elbise al aynı gün değil iki gğn sonra toparlanınca giy foto çekin rahatken daha mantıklı geri kalan zamanda rahat olacağın şekilde giyin ben öyle düşünüyorum ne olacak ki kendime bir lohusa tacı yapmayı düşünüyorum buradakiler çok sığ kendim yaparım süslü bir şeyler nikahımda tüm detayları kendim yapmıştım düğün kona nişanda elimden geliyor nasıl olaa

Detaylı yanıtınız için teşekkür ederim verdim testi bakalım 4 güne çıkıcak sonuç inş bişe çıkmaz

Şimdi bebek kıyafetleri için temiz içerikli deterjan arıyorum Almanya için şampuanda pişik kremi weleda içeriği temizmiş bulduğum bir detay olursa Almanya’daki kızlar yazarım buradan hepinize

İlk bebeği olmayan arkadaşlar emzirme döneminde meme ucunda yara oldumu sizde, eğer olduysa nasıl önlem aldınız. Ben bir ay çekiyorum ağrısını. Dün arkadaşım ablasının metal meme ucu koruyucu diye bir aparat kullandığını söyledi çok faydasını görmüş şimdi fotosunu atacam kullanan oldumu cidden işe yarıyormu.

Eklentiler

• Screenshot_20230310_125838_Chrome.jpg
    46 KB · Görüntüleme: 86
Benim ilk henüz bir tecrübem olmadı ama Tr de gümüş kapak diye geçiyor bunlar gümüşten olması önemli çevremde kullananlar vardı emzirme döneminde ve işe yaradığınıda söylediler

Benim ilk henüz bir tecrübem olmadı ama Tr de gümüş kapak diye geçiyor bunlar gümüşten olması önemli çevremde kullananlar vardı emzirme döneminde ve işe yaradığınıda söylediler
ben çok çekiyorum neme ucundan alacam inş bendede işe yarar. Çok Sagol canım verdiğin bilgi için

Gümüş kapak bunlar canım almanyada da bir çok yerde var hatta amazondada olabilir gördüm bir yerde bulursam atarım san a

Amazon’da var bak buldum bu marka iyi yorumları var istersen sende araştır ben tr den getirtmiştim eğer öyle olmasaydı burdan alır denerdim

Eklentiler

• 39C4957A-0C2E-4CC3-AEF2-8D5193698408.png
    211,9 KB · Görüntüleme: 74
Ben bundan kullanmadim ama ilk cocukta göğüs krizi cok yasadim, oğlumun disi 4 bucuk aylikken çıktı ve cok ısırıyordu, çok acılar çektim, krem vardı onu kullanıyordum ama ne çare ağlaya ağlaya emzirdim aylarca, bazen emzirmek istemiyordum, öyle böyle bi acı değil göğüs acısı. Kızım öyle yaramaz olmaz inşallah

Amin inş yaramaz olmazben ilk bir çok çekiyorum dediğin gibi bebeği emzirmek istemiyor insan. Onun için önceden önlem almak istiyorum bakalım inş işe yarar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…