2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Gümüş kapak kullanan herkes memnun benim acı eşiğim birazcık yüksek o yüzden ilk doğumumda sadece Lansinoh göğüs ucu kremi kullandım :) Valla kızım 3 aylıkken diş çıkarmaya başladı insan acıya alışıyor bir zaman sonra :))

kızlar selamlar dün sabah çok ağrım oldu tam kasık bölgemde idrar kültürü vermeye hastaneye gitmişken doktora da sordum alttan muayne etti rahim uzunluğum 3 cm çıktı. 23 ocakta ölçtüğğnde 3.8cmdi. Önlem için progestan fitil yazdı her gece yatmadan 1 tane dedi. biraz endişelendim açıkcası 25+2yim bu haftalarda bu ölçüde olanlarınız var mı? daha da kısalır mı sizce ya da toparlar mıyız progestanla? tecrübesi olanlar yazabilir mi

Bende şimdi hastaneden geldim benim yaklaşık 1 haftadır belki daha fazla kasilmalarim oluyordu. Ben de 25+2 yım . Rahim uzunluğu kisalmaya başlamış dedi doktor benimde 30 mm çıktı. Sabah akşam progestan fitil yazdı. Magnezyum düzenli kullan dedi. Çok üzüldüm ya.. bütün herseyimiz aynı bu arada

Geçmiş olsun ya. bana sadece akşam dedi acaba iki kere mi kullanmam lazım benim de. Yalnız benmki kasılma değil de ağrıydı sadece. Böyle olup düzelen var mı acaba ya

Geçmiş olsun ya. bana sadece akşam dedi acaba iki kere mi kullanmam lazım benim de. Yalnız benmki kasılma değil de ağrıydı sadece. Böyle olup düzelen var mı acaba ya
Forumda rahimagzi kisalanlari okuyorum. Genellikle akşamları kulanmislar 1 tane yani. Ayrıca haftada 1 iğne vurulmuslar. Ama onların bizden daha kısa . Bol bol yatıp dinlenmemiz lazım, bol su icmemiz lazım.anca böyle düzelir.

Evet doğru ben de baktım. Yoga falan yapıyodum ben bi de iki günde bir 10 bin adım atıyodum acaba onlar mı sebep oldu diye düşünüyorum. neyse doktorum endişelencek bi durum yok dedi sadece önlem alcaz dedi. 2.5un altı riskli dedi. Canımızı sıkmayalım ve evet dinlenelim biraz inş düzelir

Ben ilk defa duydum böyşe bişeyin olduğunu kesinlikle alacam inş işe yarar. Peki senin kullandığın lansinoh krem işe yarıyormuydu, tavsiye edermisin. Eğer işe yarıyorsa türkiyeye arkadaşım gidecek ondan isterim

Benin en son gittiğimde 27+3 tüm 35 mm gayet iyi dedi. 25 altı sakıncalı diye biliyorum. Benimde ağrım oluyordu günde 2 progestan ve 2 magnezyum kullanıyordum. Progestanı bıraktırdı eskisi kadar şiddetli ağrım olmuyor

Progestana başladığınızda rahim uzunluğunuz neydi biliyor musunuz?

Ben de pazar günü 2.6 ölctüler magnesium progestan ve bol bol dinlenme dediler

Canim sen ne durumdasın şuan? Senin herhangi bir belirtin varmiydi

Kızlar bir çoğunuz öğrenmişsiniz rahim ağzı ölçünüzü benim doktor Allaha emanet asla bilgi vermiyor böyle katiyen söylemiyor ama bn bi soracağım inşallah söyler merak ettim ağrılar bnmde oluyor adet ağrıdı gibi düzenli her akşam

Evet ölçtürseniz iyi olur. Hatta karından değil de vajinadan ölçülen daha doğru sonuç veriyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…