2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Ya hesaplı olmak çok önemli bilmiyorum bu benim fikrim ben vermem bir çantaya 200 euro.

Zalando, shein buralardada var çanta modelleri bir bak istersen

Zalando, shein buralardada var çanta modelleri bir bak istersen
Bir bakalım bu arada dün shein sipariş veririm bakalım kaç güne gelecek nasıl olacak doğum için orada gecelik buldum birde Amazon’da sayende hastane için doğum anı için gecelik buldum baya bir şeyler buldum dediğin yerlerde

Süper sevindim yardımcı olabildiysem.

Bu arada ilk bir haftalık şeker ölçümlerim doktora attık diyetisyen doktora bunlar çok iyi değerler dedi 2 hafta daha devam edecekler sonra ani bir şey olursa görüşürüz büyük ihtimalle bir şey çıkmayacak dediler

Çok iyi dediğim gibi değerlerin çok iyiydi.

Beğendiğin aldığın bişey olursa paylaş bizimle.
Tamam tabi atarım mesela ben yazlık olarak sabahlık bulamamıştım oradan uygun fiyatlı bir model buldum onun şortunu falan kullanmam ama sabahları işimi görür 14€ idi başka yerler 80-90 € yazıyor mesela bir gecelik buldum çok şık dur atayım işe yarar. Şeyler bence

Çok iyi dediğim gibi değerlerin çok iyiydi.
Valla nasıl sevindiğimi anlatamam senin tansiyon nasıl oldu düşme varmı bak sürekli limonlu tüket suyunu arada bir limona yakın sıkıp iç baya etkili benim bu sıra düşmeye başladı 125 ile 130 arasına çıkıyordu mesela düşmeye başladı yeniden.farklı olarak ne yaptın dersen evde yürüme videosu var elçin demirelin yemekten sonra ondan yapıyorım iyi oluyor.

Tansiyon şimdilik iyi gidiyor, limonlu suya başladım şekeride düşürüyormuş bilmiyordum. Yürüme videosuna bakacam mutlaka sagol canım

Tmm at başkası içinde fikir olur

Tansiyon şimdilik iyi gidiyor, limonlu suya başladım şekeride düşürüyormuş bilmiyordum. Yürüme videosuna bakacam mutlaka sagol canım
Bir şey daha allıma geldi bak kolestrol yükselten şeyler mutlaka karaciğeri zorlar Buda aynı zamanda enzimleri yükseltir.buna bağlı olarak şekerin yükselişinde mümkün yediklerinde kolestrol ayarlaması yapmaya çalış oradanda birşey yakalarız toparlanırsın iyice.bu idrar da protein de kolestrol yükselince tetiklenen enzimlerden oluyor zincir gibi hepsi..mesela sabah yumurta ye ama sarısını yeme asla

Eklentiler

• C0040C41-2A28-4C9B-9567-3A3A5DB27CFE.jpeg
    79,7 KB · Görüntüleme: 63
  • 1C176CC4-B441-499C-A35B-4BE31D3FB84C.jpeg
    100,8 KB · Görüntüleme: 56
  • 3AA590D6-EFD5-479A-BB46-DE2490FDD51E.jpeg
    111 KB · Görüntüleme: 58
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…